Dodaj do ulubionych

prosilem juz imagino teraz ciebie luty

13.06.05, 12:47
Zrob przerwe chociaz godzinna od komputera, wylacz go, wyjdz na swieze
powietrze, przejdz sie po parku, jezu! zrob cos ze soba.

Jak stalo sie mozliwym, ze wchodzac na forum Gazety Wyborczej (to nie jest
Twoj dom na litosc boska! tylko portal internetowy gazety )czlowiek krzywi
sie z az takim niesmakiem?
Myslalem, ze musi istniec jakies minimum szacunku dla siebie, szacunku dla
swojej rodziny, przodkow, dla znajomych, ktorzy kiedys poswiecali Tobie swoj
czas, dla niegdysiejszych wspolpracownikow, ktorzy mysleli, ze jestes fajnym
gosciem..no zwyczjanie ludzkim, moze dobrym szefem.

Kim Ty jestes luty10 a raczej czym sie stales...?

R.C.
Obserwuj wątek
    • luty10 Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 12:56
      rainer_calmund napisał:

      > Zrob przerwe chociaz godzinna od komputera, wylacz go, wyjdz na swieze
      > powietrze, przejdz sie po parku, jezu! zrob cos ze soba.
      >
      > Jak stalo sie mozliwym, ze wchodzac na forum Gazety Wyborczej (to nie jest
      > Twoj dom na litosc boska! tylko portal internetowy gazety )czlowiek krzywi
      > sie z az takim niesmakiem?
      > Myslalem, ze musi istniec jakies minimum szacunku dla siebie, szacunku dla
      > swojej rodziny, przodkow, dla znajomych, ktorzy kiedys poswiecali Tobie swoj
      > czas, dla niegdysiejszych wspolpracownikow, ktorzy mysleli, ze jestes fajnym
      > gosciem..no zwyczjanie ludzkim, moze dobrym szefem.
      >
      > Kim Ty jestes luty10 a raczej czym sie stales...?
      >
      > R.C.
      >
      nie rozumiem... moj widok napawa Cie niesmakiem, a zakladasz juz drugi watek
      o mnie...troche konsekwenji kolezanko... lub kolego...:)
      • rainer_calmund Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 13:04
        nie rozumiem... moj widok napawa Cie niesmakiem, a zakladasz juz drugi watek
        o mnie...troche konsekwenji kolezanko... lub kolego...:)

        Przeczytaj jeszcze raz co napisales powyzej i zastanow sie nad znaczeniem slow.
        Rozumiesz, co napisales?

        Nie osmieszaj sie.

        R.C.
        • luty10 Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 13:11
          rainer_calmund napisał:

          > nie rozumiem... moj widok napawa Cie niesmakiem, a zakladasz juz drugi watek
          > o mnie...troche konsekwenji kolezanko... lub kolego...:)
          >
          > Przeczytaj jeszcze raz co napisales powyzej i zastanow sie nad znaczeniem
          slow.
          > Rozumiesz, co napisales?
          >
          > Nie osmieszaj sie.
          >
          > R.C.
          >
          >
          odpowiadajc na Twoje watki, bedzie mnie tu wiecej i wiecej, nie rozumiesz
          tego...? :)
    • zalozylam_nowe Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 13:00
      > Jak stalo sie mozliwym, ze wchodzac na forum Gazety Wyborczej (to nie jest
      > Twoj dom na litosc boska! tylko portal internetowy gazety )czlowiek krzywi
      > sie z az takim niesmakiem?


      Sa tacy, ktorzy czytaja to forum tylko dlatego, ze luty tu pisuje, zapewniam :)
      • rainer_calmund Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 13:09
        Zalozylam_nowe, nie twierdze, ze jest inaczej, lecz przez skromnosc wypadaloby
        dac szanse "innym osobom" na potwierdzenie wlasnie tego zdania.
        Innym osobom..., bo jak na razie czytam, to inne osoby maja zgola odmienne
        zdanie odnosnie jakosci prezentowanych przez lutego10 przemyslen. A moze
        powiesz, ze net jest anonimowy i nie nalezy utozsamiac i laczyc wpisow lutego10
        np. o dzieciach specjalnej troski z innymi?

        R.C.
        • zalozylam_nowe Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 13:47
          Mathias, nie chce mi sie prowadzic polemiki na takim poziomie :))

          Inne osoby wystarczajaco czesto daja jasny wyraz swoim przekonaniom, nie moja
          to wina, ze wg Ciebie, jesli fakty przecza teorii, tym gorzej dla faktow ;)
          Nie chce mi sie tez pytac, co znaczy utozsamianie jednego posta z drugim i nie
          pytam :))

          Powiem jedno. Chcialabym byc takim czlowiekiem, jak luty. Nie chcialabym byc
          natomiast frustratem, ktory z braku lepszych zajec czyta posty, ktore mu sie
          nie podobaja i usiluje wywierac presje na innych w kwestii liczby postow :))
          Rzutujesz swoje leki?

          Pozdrawiam i z mojej strony eot :)
          • rainer_calmund Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 13:56
            Ja tez nie chce rozmawiac na takim poziomie, mialem jednak watpliwa przyjemnosc
            poczuc jak to jest rozmawiac na waszym poziomie komunikacji. Rzecz byla o
            pogladach politycznych.

            Trzymaj sie "eot" i nie rezygnuj. Bede czytal to na co mam ochote i odpowiadal
            w tych miejscach, w ktorych nie zgadzam sie, badz zgadzam z publicznie
            wyraznymi pogladami (zwlaszcza jesli odnosza sie do wydarzen w Polsce lub
            Europie).

            Nie oczekuj ode mnie zmian jesli sama ich nie czynisz.


            To wszystko. Jesli spotkam cie maglu przy dyskusjach, ktore powinny odbywac sie
            prywatnie, rozumiesz..co dalej bedzie.

            A teraz zwroc sie ladnie do admina (prawdziwego) z prosba o zablokowanie mnie
            zgodnie z podana powyzej przez ciebie definicja trolla.

            To jest jedyna mozliwosc usuniecia mnie z forum, inaczej nie zamkniesz mi ust.
            R.C.
            • krtysia Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 14:00
              rainer_calmund napisał:

              > Ja tez nie chce rozmawiac na takim poziomie, mialem jednak watpliwa
              przyjemnosc
              >
              > poczuc jak to jest rozmawiac na waszym poziomie komunikacji. Rzecz byla o
              > pogladach politycznych.
              >
              > Trzymaj sie "eot" i nie rezygnuj. Bede czytal to na co mam ochote i
              odpowiadal
              > w tych miejscach, w ktorych nie zgadzam sie, badz zgadzam z publicznie
              > wyraznymi pogladami (zwlaszcza jesli odnosza sie do wydarzen w Polsce lub
              > Europie).
              >
              > Nie oczekuj ode mnie zmian jesli sama ich nie czynisz.
              >
              >
              > To wszystko. Jesli spotkam cie maglu przy dyskusjach, ktore powinny odbywac
              sie
              >
              > prywatnie, rozumiesz..co dalej bedzie.
              >
              > A teraz zwroc sie ladnie do admina (prawdziwego) z prosba o zablokowanie mnie
              > zgodnie z podana powyzej przez ciebie definicja trolla.
              >
              > To jest jedyna mozliwosc usuniecia mnie z forum, inaczej nie zamkniesz mi ust.
              > R.C.
              >
              >
              -odtracil cie,kiedys ten niedobry Luty?
              -nie mozna zmusic kogos do milosci:(((
              -
            • zalozylam_nowe :))) 13.06.05, 14:09
              Ja nawet nie uzywam slowa "troll"...Nie mowiac o prowadzeniu dyskusji na tematy
              polityczne :D Nie zwracam sie tez o bany. Takie podejrzenie dowodzi, ze nie
              zrozumiales wiele z mojego poprzedniego posta ;)

              > To wszystko. Jesli spotkam cie maglu przy dyskusjach, ktore powinny odbywac
              sie
              >
              > prywatnie, rozumiesz..co dalej bedzie.

              Wiedz, ze zostaniesz olany ;)

              Klaniam sie ;)
            • luty10 Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 15:11
              rainer_calmund napisał:
              To jest jedyna mozliwosc usuniecia mnie z forum, inaczej nie zamkniesz mi ust.
              > R.C.

              nie chcesz miec zamykanych ust?
              dlaczego zamykasz je innym?
              • rainer_calmund Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 15:13
                Alez mow, poprosilem cie tylko o GODZINNA przerwe od forum? Godzina to 60
                minut, to wszystko. Mow, wyglaszaj swoje poglady, panuje wolnosc, korzystaj
                wiec z niej.

                R.C.
                • luty10 Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 15:40
                  rainer_calmund napisał:

                  > Alez mow, poprosilem cie tylko o GODZINNA przerwe od forum? Godzina to 60
                  > minut, to wszystko. Mow, wyglaszaj swoje poglady, panuje wolnosc, korzystaj
                  > wiec z niej.
                  >
                  > R.C.

                  Twoja prosba zostala juz spelniona
                  skoro liczysz moj czas, musiales zauwazyc, ze nie bylo mnie tutaj prze 33
                  godz. poniedzialkowym rankiem zawitalem...
                  trzym sie...:)

    • bazylia7 Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 13:17
      Odpowiadasz na : rainer_calmund napisał:

      > Myslalem, ze musi istniec jakies minimum szacunku dla siebie, szacunku dla
      > swojej rodziny, przodkow, dla znajomych, ktorzy kiedys poswiecali Tobie swoj
      > czas, dla niegdysiejszych wspolpracownikow, ktorzy mysleli, ze jestes fajnym
      > gosciem..no zwyczjanie ludzkim, moze dobrym szefem.
      ....

      a co, spojrzales w lustro? i co z tym szacunkiem?

      Mysle ze luty nie musi miec takich rozterek jak Twoje,

      calkiem niezle sie tutaj prezentuje
      i jakem gf nielubiaca, rzekne: slusznie gf prawi, wielu czyta to forum tylko po
      to by zobaczyc, co luty ma do powiedzenia

      bo ma sporo do powiedzenia
      i nie czai sie
      i nie bawi sie w "posiadanie classy" ani "imaginancji" ani vielowymiarowosci...

      luty jest jaki jest, i niech taki bedzie

      jest bardzo autentyczny
      nawet jak robi bledy jezykowe...


      ty tez robisz (vide post inny) - lepiej sie zastanow dlaczego Ci tak to na
      watrobie lezy....

      bo zwykle ma to zwiazek z wlasnym cieniem ;)))

      • rainer_calmund Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 13:26
        Czy myslisz, ze jak uzyjesz swoich innych nickow to staniesz sie lepszy, nie ma
        cie kto dowartosciowac-musisz zrobic to sam? Jestes slaby, nieprawdopodobnie
        slaby.

        Rozsmieszasz mnie, kiedys martwila mnie twoja degerengolada i dulszczyzna a
        dzis zmartwil mnie twoj polityczny upadek.

        R.C.
        • tropiacalala a jak wyglada Luty? 13.06.05, 13:36
          -bo ja widze tylko to co napisal.?
          -jest przystojny?
        • bazylia7 Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 13:38
          rainer_calmund napisał:

          > Czy myslisz, ze jak uzyjesz swoich innych nickow to staniesz sie lepszy, nie
          ma
          >
          > cie kto dowartosciowac-musisz zrobic to sam? Jestes slaby, nieprawdopodobnie
          > slaby.
          >
          > Rozsmieszasz mnie, kiedys martwila mnie twoja degerengolada i dulszczyzna a
          > dzis zmartwil mnie twoj polityczny upadek.
          >
          > R.C.


          czy to ty dzis(czy moze wczoraj) szukales namiarow na psychiatre na tym forum???

          Powtorz watek, moze dzis ktos Ci odpowie

          mysle ze warto, nie ma sie czego wstydzic
          obsesje to tedna z chorob cywilizacyjnych

          ;))
          • amino_kwas Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 13:42
            .

            ;)
            • rainer_calmund Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 13:47
              O! w takim razie pardon!

              R.C.

              Niemniej, jedna czy dwie jaskolki nie czynia jeszcze wiosny..ludow.
              • bazylia7 Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 14:20
                teraz, kiedy juz wiem z kim rozmawiam, moge napisac dosyc wprost:

                Mathiasie: mialam przyjemnosc czytac spora czesc twojego slynnego watku
                uczciwosc i otwartosc powala na kolana, szokuje niektorych zapewne

                podobnie szokuje otwartosc lutego w opowiadaniu o jego doswiadczeniach

                czy nie sadzisz ze slowa ktore zwrociles do lutego moglyby byc zastosowane do
                Ciebie i twojego opowiadania o twych wlasnych doswiadczeniach

                no bo coz powiedziec o twoim wpisie tytulowym :

                "Jak stalo sie mozliwym, ze wchodzac na forum Gazety Wyborczej (to nie jest
                Twoj dom na litosc boska! tylko portal internetowy gazety )czlowiek krzywi
                sie z az takim niesmakiem?
                Myslalem, ze musi istniec jakies minimum szacunku dla siebie, szacunku dla
                swojej rodziny, przodkow, dla znajomych, ktorzy kiedys poswiecali Tobie swoj
                czas, dla niegdysiejszych wspolpracownikow, ktorzy mysleli, ze jestes fajnym
                gosciem..no zwyczjanie ludzkim, moze dobrym szefem...."

                kiedy sie przeczyta Twoj watek ... o samotnosci, jesli sie nie myle?

                sa kultury, wcale nie takie odlegle (anglosaska na przyklad) ktore nie radza
                sobie z exhibicjonizmem zupelnie tak samo jak Ty nie radzisz sobie z
                nawiedzonym spirytualizmem

                (sorry - Twoja bezwzgledna otwartosc moze byc przyjeta jako ekshibicjonizm w
                takiej np Australii, a egzystencjalne rozprawy lutego, do zaakceptowania w
                pewnych kregach a US czy innych anglosaskich- nazwane neda nawiedzeniem w
                racjonalnej ;) RP.)


                • krtysia biedny pan reiner ..... 13.06.05, 14:27
                  mam dobre serce ,szkoda mi go...
                  oj Luty !
    • jmx Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 15:01

      Polityczny upadek lutego? A można wiedzieć o co chodzi...? Może mu rękę
      podam.... żeby wstał :).
    • moc_ca [...] 13.06.05, 17:15
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • milk.chocolate Re: urlop od forum 13.06.05, 17:54
        to też test?;)
        • cielee Re: urlop od forum 13.06.05, 17:56
          milk.chocolate napisała:

          > to też test?;)

          jasli tak, to ja wysiadam z tej kolejki do tworek
          • milk.chocolate Re: urlop od forum 13.06.05, 17:57
            cielee napisał:

            > milk.chocolate napisała:
            >
            > > to też test?;)
            >
            > jasli tak, to ja wysiadam z tej kolejki do tworek

            a dasz radę?;)
            • cielee Re: urlop od forum 13.06.05, 18:06
              jak bedzie mi trudno - zwroce sie o pomoc i wsparcie do forumowiczow
      • cielee Re: urlop od forum 13.06.05, 17:54
        moc_ca napisała:

        > lubicie obrzucać błotem i byc obrzucanym goownem przez g(ó)f(no).


        moc_ca, nie znam historii sporów tutaj i raczej ich nie poznam, ale jak czytam co piszesz dziś, to widzę, że Ty wcale nie jesteś obok lecz wewnątrz, i nie piszesz o "nich", lecz o "nas", więc proszę ochłoń, siostro, ochłoń, bo nie warto się tak gorączkować, urlop to dobry pomysł, pozdrawiam.
      • moc_ca angiebe 16.06.05, 21:03
        Już mi się nie chce z Tobą droczyć, ktos musi ustapić - jak myślisz ten głupszy
        czy temu głupszemu? ;-))

        Zajmij się sprzątaniem bo inny ktoś jątrzy i przeklina kropkując tylko niektóre
        litery a więc mniej niz ja (wykropkowałam wszystkie brzydkie Twoim zdaniem)
        wyrazy w całości. Sprzątaj tam szybciusio bo pomyślę że jesteś niesprawiedliwa
        i tylko mnie prześladujesz! he he he ...
    • jmx Szkoda... 13.06.05, 18:14

      że się nie dowiem o jaki upadek polityczny chodzi....

      PS. A tak swoją drogą... to psychoforumowicze są mądrzejsi niż myślałam :o)
      • luty10 Re: Szkoda... 13.06.05, 18:39
        jmx napisała:

        >
        > że się nie dowiem o jaki upadek polityczny chodzi....
        >
        > PS. A tak swoją drogą... to psychoforumowicze są mądrzejsi niż myślałam :o)
        >
        rainer mnie z kims pomylil...i polityczny upadek i byki sa nie moje...
        robie byki, ale inne....no chyba ze literowki...:)
        • jmx Re: Szkoda... 13.06.05, 19:25

          To Twoja wersja. Radabym jeszcze poznać wersję rainera...
          • borewicz.porucznik Re: Szkoda... 13.06.05, 19:28
            jmx napisała:

            >
            > To Twoja wersja. Radabym jeszcze poznać wersję rainera...
            >

            to napsz na priv, o niektorych sprawach lepiej nie mowic publicznie
            rozumiesz, polityka
            • jmx Re: Szkoda... 13.06.05, 19:38

              Hm, zastanowię się. Ale jeśli "o niektórych sprawach lepiej nie mówić
              publicznie" to skąd ten wątek na forum...?
          • luty10 Re: Szkoda... 13.06.05, 20:37
            jmx napisała:

            >
            > To Twoja wersja. Radabym jeszcze poznać wersję rainera...
            >

            Ty to jestes mieszacz...
            nigdy nie dyskutowalem na forum o polityce...
            w ogole - pisze zawsze tak jak napisalem
            w miedzy czasie - nie uzywalem od stu lat

            zapytaj rainera, czy ten gosc z ktorym rozmawial, byl zalogowany na luty10....
            przeciez on mysli, ze ja nawet bazylia jestem...
            • zalozylam_nowe Re: Szkoda... 13.06.05, 20:54
              > zapytaj rainera, czy ten gosc z ktorym rozmawial, byl zalogowany na luty10....
              > przeciez on mysli, ze ja nawet bazylia jestem...

              szkoda, ze mnie nie uznal za ciebie, bo przynajmniej cos bym z tego miala ;)

              gdybym miala wskazac jedna ceche najbardziej na tym forum rozpowszechniona,
              bylaby to niedojrzalosc...:) co myslisz?
            • jmx Re: Szkoda... 14.06.05, 01:13
              luty10 napisał:

              > jmx napisała:
              >
              > >
              > > To Twoja wersja. Radabym jeszcze poznać wersję rainera...
              > >
              >
              > Ty to jestes mieszacz...
              > nigdy nie dyskutowalem na forum o polityce...
              > w ogole - pisze zawsze tak jak napisalem
              > w miedzy czasie - nie uzywalem od stu lat
              >
              > zapytaj rainera, czy ten gosc z ktorym rozmawial, byl zalogowany na luty10....
              > przeciez on mysli, ze ja nawet bazylia jestem...


              Nie omieszkam :). Mam nadzieję, że się odezwie i przedstawi swoją wersje
              wydarzeń; dlaczego wziął Cię za kogoś innego. Bo chyba miał jakiś powód...?
              • rainer_calmund Re: Szkoda... 14.06.05, 09:35
                luty10 napisał:

                > jmx napisała:
                >
                > >
                > > To Twoja wersja. Radabym jeszcze poznać wersję rainera...
                > >
                >
                > Ty to jestes mieszacz...
                > nigdy nie dyskutowalem na forum o polityce...
                > w ogole - pisze zawsze tak jak napisalem
                > w miedzy czasie - nie uzywalem od stu lat
                >
                > zapytaj rainera, czy ten gosc z ktorym rozmawial, byl zalogowany na luty10....
                > przeciez on mysli, ze ja nawet bazylia jestem...


                Nie omieszkam :). Mam nadzieję, że się odezwie i przedstawi swoją wersje
                wydarzeń; dlaczego wziął Cię za kogoś innego. Bo chyba miał jakiś powód...?
                +++++++++++++++++++++++++++++++++

                Nie.
                Powtorze jednak, ze warto wylaczyc komputer i bez niego wyjsc na swieze
                powietrze. Dzis ma byc 26 stopni, kilka najblizszych dni zapowiada sie
                slonecznie.

                Pozdrawiam,
                R.C.
                • zalamanyy Re: Szkoda... 14.06.05, 10:38
                  Tx
                  • hawronia Re: Szkoda... 14.06.05, 15:36
                    Marto, czy to ty?
                    Probuje sie z toba od dawna skontaktowac. GG nie dziala
                • jmx Re: Szkoda... 14.06.05, 16:20
                  > Nie

                  Prywatnie też?

                  Nie znoszę upałów... W najbliższe dni na pewno będę się starać ograniczać do
                  minimum wyjścia z mojego miłego i chłodnego mieszkania ;).
    • polishbellydancer Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 13.06.05, 18:15
      ciekawi mnie jakie uczucia targaja rainer_calmund, w zwiazku z jego prosba do
      luty10

      czy to zazdrosc ze luty10 cos naskrobie i innych to rajcuje?
      czy moze nieodparta zadza polakow by kopac tego co sie odzywa za czesto?

      co za zycie...

      chociaz z drugiej strony bez takich ciaglych prowokacji byloby nudno
    • maureen2 Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 14.06.05, 14:42
      ilekroć natrafialem na nick luty10, po kilku zdaniach czytania natychmiast
      przerzucalem sie na inny,ostatnio nawet omijam dalekim łukiem ten nick.Przecież
      to jest bełkot amatora tęskniącego za rozumem,myślą jasną.
      • luty10 Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 14.06.05, 15:13
        maureen2 napisała:

        > ilekroć natrafialem na nick luty10, po kilku zdaniach czytania natychmiast
        > przerzucalem sie na inny,ostatnio nawet omijam dalekim łukiem ten
        nick.Przecież
        > to jest bełkot amatora tęskniącego za rozumem,myślą jasną.

        tesknienie za rozumem i jasna mysla, nie jest niczym strasznym...:)
        • krtysia Luty? 14.06.05, 15:44
          luty10 napisał:

          > maureen2 napisała:
          >
          > > ilekroć natrafialem na nick luty10, po kilku zdaniach czytania natychmia
          > st
          > > przerzucalem sie na inny,ostatnio nawet omijam dalekim łukiem ten
          > nick.Przecież
          > > to jest bełkot amatora tęskniącego za rozumem,myślą jasną.
          >
          > tesknienie za rozumem i jasna mysla, nie jest niczym strasznym...:)


          -czy Ty lubisz odpowiadac ,na kazda glupia uwage ?
          -zaczyna mine to drzaznic!
          • kokillo Re: Luty? 14.06.05, 16:08
            przecież świetnie to robi!
            • krtysia Re: Luty? 14.06.05, 16:09
              kokillo napisała:

              > przecież świetnie to robi!
              -taaak?
              -myslisz ze to lubi?
              -ciekawe czy z premedytacja nie odpowiedzial na moj post???????;)))
              • kokillo Re: Luty? 14.06.05, 16:11
                krtysia napisała:

                > kokillo napisała:
                >
                > > przecież świetnie to robi!
                > -taaak?
                > -myslisz ze to lubi?
                > -ciekawe czy z premedytacja nie odpowiedzial na moj post???????;)))
                >
                kto wie?;)))))))
                • krtysia Re: Luty? 14.06.05, 16:13
                  kokillo napisała:

                  > krtysia napisała:
                  >
                  > > kokillo napisała:
                  > >
                  > > > przecież świetnie to robi!
                  > > -taaak?
                  > > -myslisz ze to lubi?
                  > > -ciekawe czy z premedytacja nie odpowiedzial na moj post???????;)))
                  > >
                  > kto wie?;)))))))

                  - jakos nie jestem pewna ,czy mi sie to podoba;))))))))))))))))
                  • kokillo :))))) bt 14.06.05, 16:16
              • luty10 Re: Luty? 14.06.05, 16:58
                krtysia napisała:

                > kokillo napisała:
                >
                > > przecież świetnie to robi!
                > -taaak?
                > -myslisz ze to lubi?
                > -ciekawe czy z premedytacja nie odpowiedzial na moj post???????;)))
                >

                na ktory? chetnie odpowiem...:))

                • krtysia Re: Luty? 14.06.05, 17:05
                  luty10 napisał:

                  > krtysia napisała:
                  >
                  > > kokillo napisała:
                  > >
                  > > > przecież świetnie to robi!
                  > > -taaak?
                  > > -myslisz ze to lubi?
                  > > -ciekawe czy z premedytacja nie odpowiedzial na moj post???????;)))
                  > >
                  >
                  > na ktory? chetnie odpowiem...:))
                  >
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=210&w=25140417&a=25198423
                  -na ten ;))))
                  -ale nie musisz odpowiadac;)))
                  :)))
                  pozdrawiam
          • luty10 Re: Luty? 14.06.05, 18:15
            krtysia napisała:

            > luty10 napisał:
            >
            > > maureen2 napisała:
            > >
            > > > ilekroć natrafialem na nick luty10, po kilku zdaniach czytania nat
            > ychmia
            > > st
            > > > przerzucalem sie na inny,ostatnio nawet omijam dalekim łukiem ten
            > > nick.Przecież
            > > > to jest bełkot amatora tęskniącego za rozumem,myślą jasną.
            > >
            > > tesknienie za rozumem i jasna mysla, nie jest niczym strasznym...:)
            >
            >
            > -czy Ty lubisz odpowiadac ,na kazda glupia uwage ?
            > -zaczyna mine to drzaznic!

            gdybym sie kierowal tym, kogo co we mnie drazni, musialbym zrezygnowac z
            siebie, a zaczac zadowalc innych...
            uwaga maureen2 nie jest glupia, jest niegrzeczna, ale glupia nie jest, bo nie
            wszystko glupie, co w nas godzi...
            • krtysia Re: Luty? 14.06.05, 18:19
              luty10 napisał:

              > krtysia napisała:
              >
              > > luty10 napisał:
              > >
              > > > maureen2 napisała:
              > > >
              > > > > ilekroć natrafialem na nick luty10, po kilku zdaniach czytani
              > a nat
              > > ychmia
              > > > st
              > > > > przerzucalem sie na inny,ostatnio nawet omijam dalekim łukiem
              > ten
              > > > nick.Przecież
              > > > > to jest bełkot amatora tęskniącego za rozumem,myślą jasną.
              > > >
              > > > tesknienie za rozumem i jasna mysla, nie jest niczym strasznym...:)
              > >
              > >
              > > -czy Ty lubisz odpowiadac ,na kazda glupia uwage ?
              > > -zaczyna mine to drzaznic!
              >
              > gdybym sie kierowal tym, kogo co we mnie drazni, musialbym zrezygnowac z
              > siebie, a zaczac zadowalc innych...
              > uwaga maureen2 nie jest glupia, jest niegrzeczna, ale glupia nie jest, bo nie
              > wszystko glupie, co w nas godzi...

              nie pisalam ze ona jest glupia...
              nie potrzebnie pytalam zapomnij ,a mauren" przepraszam ...
      • katarzyna_fi Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 14.06.05, 15:42
        2:0
    • czarny.baca Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 16.06.05, 21:14
      aha Luty to świety, jak Roger Moore;))
    • bardzo.niegrzeczny Re: prosilem juz imagino teraz ciebie luty 26.07.05, 17:47
      rainer_calmund napisał:

      > Zrob przerwe chociaz godzinna od komputera, wylacz go, wyjdz na swieze
      > powietrze, przejdz sie po parku, jezu! zrob cos ze soba.
      >
      > Jak stalo sie mozliwym, ze wchodzac na forum Gazety Wyborczej (to nie jest
      > Twoj dom na litosc boska! tylko portal internetowy gazety )czlowiek krzywi
      > sie z az takim niesmakiem?
      > Myslalem, ze musi istniec jakies minimum szacunku dla siebie, szacunku dla
      > swojej rodziny, przodkow, dla znajomych, ktorzy kiedys poswiecali Tobie swoj
      > czas, dla niegdysiejszych wspolpracownikow, ktorzy mysleli, ze jestes fajnym
      > gosciem..no zwyczjanie ludzkim, moze dobrym szefem.
      >
      > Kim Ty jestes luty10 a raczej czym sie stales...?
      >
      > R.C.
      >
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka