rainer_calmund
13.06.05, 12:47
Zrob przerwe chociaz godzinna od komputera, wylacz go, wyjdz na swieze
powietrze, przejdz sie po parku, jezu! zrob cos ze soba.
Jak stalo sie mozliwym, ze wchodzac na forum Gazety Wyborczej (to nie jest
Twoj dom na litosc boska! tylko portal internetowy gazety )czlowiek krzywi
sie z az takim niesmakiem?
Myslalem, ze musi istniec jakies minimum szacunku dla siebie, szacunku dla
swojej rodziny, przodkow, dla znajomych, ktorzy kiedys poswiecali Tobie swoj
czas, dla niegdysiejszych wspolpracownikow, ktorzy mysleli, ze jestes fajnym
gosciem..no zwyczjanie ludzkim, moze dobrym szefem.
Kim Ty jestes luty10 a raczej czym sie stales...?
R.C.