r.richelieu
16.07.05, 23:24
Chłopcy z Mumio twierdzą, że przyszło im do głowy "kopytko" podczas kręcenia
spotu Plusa. Przyszło tak o. A Polska oszalała z zachwytu. Niucham jednak
plagiat, bo w końcu ichnie "kopytko" urodziło się później niż to pod którym
olt siedziała, a potem pół Fpsów w kopytkowie. To FPsów kopytko i to FPsom
należą się tantiemy za rozpowszechnianie znaku firmowego.