16.07.05, 23:24
Chłopcy z Mumio twierdzą, że przyszło im do głowy "kopytko" podczas kręcenia
spotu Plusa. Przyszło tak o. A Polska oszalała z zachwytu. Niucham jednak
plagiat, bo w końcu ichnie "kopytko" urodziło się później niż to pod którym
olt siedziała, a potem pół Fpsów w kopytkowie. To FPsów kopytko i to FPsom
należą się tantiemy za rozpowszechnianie znaku firmowego.
Obserwuj wątek
    • rybolog Re: kopytko 16.07.05, 23:27
      Rozmowa z Pania Profesor tez...:)
    • olt Re: kopytko 17.07.05, 20:53
      Tak o, tak o, łatwo powiedzieć jak sie ma gotowce ;)
      Mogę jeszcze zgrzytnąć, że pracuję właśnie w 'kopytkowej branży', tylko u konkurencji, no to już zupełne
      przegięcie, nie? :-P

      Pozdrawiam,

      OLT
    • moc_ca Re: kopytko 17.07.05, 21:01
      No to skarżmy ich .. ja poświadczę co trzeba.
    • wykrywacz.klamcow Re: kopytko 17.07.05, 22:02
      Wrrrrr.... to juz ktorys pomysl ktory mi skradziono :(
      Kiedys wymyslilem serie portretow w sposob, ktory miesiac pozniej moglem
      podziwiac na jakims teledysku, wrrr...
    • fnoll Re: kopytko 17.07.05, 23:06
      wyluzujcie, o polu morfogenetycznym nie słyszeliście, czy co?

      człowiek jak tylko ruszy głową, to się mu z niej sypie... ot co

      jak ten dmuchawiec na wietrze historii :)

      i w sumie nie wiadomo, czy pierwszy raz dzieje się w jednym miejscu, i czy w
      ogóle w nas...
      • wykrywacz.klamcow Re: kopytko 18.07.05, 17:07
        Nu tak, ale jesli zbieraja to co sypie sie np. ze mnie to czemu ja nie zgarniam
        tego co sypie sie z innych? Az taki safandula jestem? =:O

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka