Dodaj do ulubionych

LUDZIKOWIE !!!

IP: *.neb.rr.com 25.04.03, 02:09
zydki, polaczki !!! wszystkie moje dzieciaczki. Pojdzta do mnie,
ja wasze NEGATYWY w POZYTYWY zmienie. Wchodzisz maly polaczku, na kolanach,
prosisz o wsparcie a wychodzisz POLAKIEM albo i ZYDEM. Tak moja CIEMNIA
dziala, ze ci sie jasniej zrobi, jak nie w glowie, to z cala pewnoscia
w portfelu. Bywajcie O MALI tego swiata, pojdzcie ku SWIATLU.
Sama prawda wam to mowi ciemnaczki polaczki, ja Witold.
Obserwuj wątek
    • Gość: Paul Re: LUDZIKU PIJACZKU... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 25.04.03, 05:08
      Chyba za duzo wypiles. Idz sie przespij moze ci sie mozg oczysci.
    • lolek222 Re:Prosze!!!!!!!! 26.04.03, 00:54
      Imagine.Pojaw sie.Brak mi ciebie.Mam problem i nie wiem jak sobie z nim
      poradzic.Ty,proza,czy poezja potrafisz.
      • muminek-1 Re:Prosze!!!!!!!! 26.04.03, 09:24
        A ty co prorok z wariatkowa.
    • komandos57 Re: LUDZIKOWIE !!! 21.05.03, 00:07
      Pamietacie????????????
      • Gość: Imagine Re: LUDZIKOWIE !!! IP: *.neb.rr.com 21.05.03, 04:23
        komandos57 napisał:

        > Pamietacie????????????
        Komek, nie podjudzaj. Witek na Hawajach lezy na ja ... kiejs plazy. Nie bije
        sie lezacego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka