Gość: Imagine
IP: *.neb.rr.com
25.04.03, 02:09
zydki, polaczki !!! wszystkie moje dzieciaczki. Pojdzta do mnie,
ja wasze NEGATYWY w POZYTYWY zmienie. Wchodzisz maly polaczku, na kolanach,
prosisz o wsparcie a wychodzisz POLAKIEM albo i ZYDEM. Tak moja CIEMNIA
dziala, ze ci sie jasniej zrobi, jak nie w glowie, to z cala pewnoscia
w portfelu. Bywajcie O MALI tego swiata, pojdzcie ku SWIATLU.
Sama prawda wam to mowi ciemnaczki polaczki, ja Witold.