Dodaj do ulubionych

FCE EXPERT 2008 cds

20.10.14, 21:08
Mam nadzieje, ze ktos moze mi pomoc - szukam wlasnie tych cds z tematu - na englishtips jest dziwna wersja - tylko polecenia a nie cale listenings. na chomiku udalo mi sie znalesc tylko ze starego expert.

Can anyone help me pllleeaaaase - pretty please with sugar on top ? :)
Obserwuj wątek
    • anglofil Re: FCE EXPERT 2008 cds 20.10.14, 22:29
      Hehe, dzisiaj miałam niemiłą niespodziankę, pewna, że już znalazłam ... więc rozwiązałaś zagadkę, że to staroć z chomika. Podłączam się do prośby.
      • ewikowa Re: FCE EXPERT 2008 cds 20.10.14, 23:09
        A sprawdzalas ta wersje z englishtips? nie wiem jak moze tak byc, ze ktos mogl tylko wkleic same polecenia? Nie mam pojecia o co chodzi...
        • anglofil Re: FCE EXPERT 2008 cds 21.10.14, 11:42
          Nie ja wymiękłam nie dość, że 2 wersje książki to jeszcze to jakiegoś "student sourcebook" czyli workbooka są nagrania, może to to jest?
    • anglofil Re: FCE EXPERT 2008 cds 21.10.14, 11:51
      Acha, mam jakieś cd z englishtips niby new edition, ale nie pasują do ksiażki coursebook new edition, galimatjas jakiś
      • ewikowa Re: FCE EXPERT 2008 cds 22.10.14, 22:56
        nie pasuja te do 'new edition 2008' dlatego, ze tam jak sciagniesz to sa same polecenia i bez samych nagran. Szukam dalej :)
        • angksiazki Re: FCE EXPERT 2008 cds 23.10.14, 14:50
          Ja mam zestaw od 2003roku. To nie to?
          • ewikowa Re: FCE EXPERT 2008 cds 24.10.14, 20:48
            nie :) 2008 jest potrzebne - wtenczas sie egzamin zmienil i listenings tez:) Wieeeem, ze sie teraz znow zmienia, ale i tak i tak potrzebne mi sa cds do 2008 :)
            • anglofil Re: FCE EXPERT 2008 cds 24.10.14, 21:10
              A jest fce expert na 2015 w ogóle? Ja mam ready for first 2015 macmillana i zakochałam się w nim, bardzo poukładany, kupa metriału, nie za łatwy, słowem - ideał.
              • anglofil Re: FCE EXPERT 2008 cds 24.10.14, 21:12
                W sensie, że gdyby był Expert na 2015 to bym chętnie obejrzała, bo fajny bardzo podręcznik, ale nie było.
                • ewikowa Re: FCE EXPERT 2008 cds 24.10.14, 23:52
                  O chetnie bym tez sobie Ready for First przejrzala - bardzo lubilam uzywac Ready for CAE bo on byl naprawde na fajnym poziomie - szkoda, ze nie ma na CPE - zazwyczaj jest tak, ze zrobia do CAE a potem biora sie za kolejna wersje Upper-int :) a do CPE - no jest expert, ale reszta to porazka a nie podreczniki :(
                  • anglofil Re: FCE EXPERT 2008 cds 25.10.14, 09:25
                    Ready naprawdę wydaje się fajny, bo jest taki przemyślany, że jak słówko jest w ćwiczeniu to potem w listeningu jak zapuszczą zagwozdkę tematyczną w części speakingowej to potem jest cd. w czytance, to czego nie znoszę to to, że one są takie wszystkie jak dla dzieci, pewnie dlatego te do CPE to porażka?
                    • anglofil Re: FCE EXPERT 2008 cds 25.10.14, 09:26
                      No jest go dużo, Masterclass to połowa, zgadzam się jednak z babą67 żeby nie ufać cienkuszom. Cieszę się, że jest alternatywa do golda.
                      • ewikowa Re: FCE EXPERT 2008 cds 20.11.14, 14:34
                        anglofil, moge ci cos przeslac na maila gazetowego, czy wolisz na inny email? :)
                        • anglofil Re: FCE EXPERT 2008 cds 20.11.14, 15:49
                          O super gazetowy chyba ok będzie albo beti114@poczta.onet.pl jeny jeszcze 3 g a ja padam. Ja wysyłam linka do satyrycznych piosenek - nie w stylu każdego, na przykład jedna z uczennic stwierdziła że kompletny całkowity bezsens ale niektóym się podoba i można powymyślać np. what does she wish for przy tej zatytułowanej "expensive taste" etc. www.youtube.com/user/WhitneyAvalon albo w dyskusjach o necie wykorzystać Why I love the new facebook - wg. mnie fajne.
                          • ewikowa Re: FCE EXPERT 2008 cds 20.11.14, 21:20
                            bedzie link z wetransfer na gazetowym jak tylko sie przesle :)
                            • ewikowa Re: FCE EXPERT 2008 cds 20.11.14, 21:28
                              Dzieki za link! Juz wiem nawet z kim wykorzystam te piosenki :) :)
                              • anglofil Re: FCE EXPERT 2008 cds 22.11.14, 15:41
                                Jest! Jest! Dzięki, super- te słuchanki są fajne naprawdę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka