Dodaj do ulubionych

Akademeia High School

28.04.19, 19:13
Czy ktoś z Was wie coś o egzaminach wstępnych do tej szkoły? Albo może czy ktoś z Was zna kogoś kogo dzieci chodziły do tej szkoły? Mam znajomych, którzy rozważają wysłanie córki do tego liceum.
akademeia.edu.pl
Nie jest to reklama z mojej strony, po prostu szukam kogoś, kto może podzielić się spostrzeżeniami. Znalazłam ich stronę na FB, ale nie ma tam praktycznie żadnych opinii, ani pozytywnych, ani negatywnych. w Internecie są artykuły sponsorowane, wywiady z założycielem, ale żadnych opinii rodziców wysyłających tam swoje dzieci.Obserwuj wątek
    • marlena.forum Re: Akademeia High School 12.08.23, 14:30
      Dzień dobry, czy ktoś z Państwa zna osoby, których dzieci uczą się w prywatnej szkole zagranicznej np. American School of Warsaw, International School of Warsaw, Thames British School, Akademeia High School, International School of Kraków lub podobnej? Jeśli tak, to bardzo proszę o kontakt,. Dzięki!
    • marlena.forum Re: Akademeia High School 12.08.23, 14:31
      Dzień dobry, czy ktoś z Państwa zna osoby, których dzieci uczą się w prywatnej szkole zagranicznej np. American School of Warsaw, International School of Warsaw, Thames British School, Akademeia High School, International School of Kraków lub podobnej? Jeśli tak, to bardzo proszę o kontakt. Dzięki!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka