Dodaj do ulubionych

Wyjazdy językowe są lepsze - change my mind

20.09.22, 09:07
Zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Dyrektorów do poszerzenia oferty językowej Waszej szkoły o możliwość efektywnej nauki wybranego języka w jego naturalnym środowisku. W tym roku szkolnym proponujemy opcje tailor-made zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Czekają na Was takie kierunki, jak Anglia, Irlandia, Malta, Hiszpania, czy Cypr (inne lokalizacje na życzenie!). W Polsce natomiast ugościmy Was w jednym z ośrodków rekreacyjno-sportowych, gdzie nauczyciele z brytyjskiej szkoły językowej przeprowadzą swój autorski program językowy na terenie naszego kraju.

Programy składają się m.in. z zajęć językowych, aktywności pozalekcyjnych oraz wycieczek, które odbywają się w pełni w języku obcym. W przypadku zagranicy macie także możliwość wybrania rodzaju zakwaterowania – począwszy od rodzin goszczących, przez kampusy szkół, aż po hotele.

Brzmi ciekawie? Dowiedz się więcej na naszej stronie www.project-travel.pl/wyjazdy.../wycieczki-szkolne/ lub bezpośrednio od Patrycji ( patrycja@project-travel.pl, 531 237 405).

Sprawdź sam, jak nauka języka może być przyjemna, przełam bariery komunikacyjne i poczuj na nowo radość płynącą z rozwoju osobistego, językowego i akademickiego.

#ProjectTravel #WycieczkiSzkolne #WyjazdySzkolne
Obserwuj wątek
  • zusssska Re: Wyjazdy językowe są lepsze - change my mind 28.11.22, 15:06
   zawsze praktyczna nauka jezyka bedzie lepsza niż kucie tylko z podrecznikow
  • nika64 Re: Wyjazdy językowe są lepsze - change my mind 09.01.23, 12:40
   No pewnie że tak :)
  • chlodne_dlonie Re: Wyjazdy językowe są lepsze - change my mind 11.02.23, 21:57
   Siądź na DUPIE i zakuwaj.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka