IP: 150.254.37.* 02.02.04, 14:24
czy któraś z forumowiczek próbowała preparatu na odchudzanie ANANAS (proszek
z ananasa)?
jeśli tak to piszcie, czy daje rezultaty, ile kosztuje...
z góry dziękuję
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka