oxy_gen_86
11.05.10, 18:56
Pierwszy raz zafarbowałam włosy. Decyzja niby przemyślana bo juz tysiąc
pięćset razy wybierałam się do fryzjera z taką myślą i w końcu wcieliłam
"plan" w życie. Ostrożnie - bo kolor zbliżony do mojego naturalnego
ale...tęsknie za moimi naturalnymi włosami!! :( I tak się zastanawiam czy za 2
m-ce(?) jak zejdzie mi farba to czy wróci mi pierwotny kolor????
(plis, napiszcie, że tak!:))