Dodaj do ulubionych

Brzydka mimika twarzy

11.05.22, 17:02
Nie wiem, dlaczego piszę, skoro ciężko znaleźć na to remedium, ale chyba muszę się "wygadać". Mimo bycia raczej ładną kobietą, uważam, że mam tragiczną mimikę twarzy. Od jakiegoś czasu pracuję online i ciężko mi się patrzy na siebie w kamerze. Usta zamknięte, nawet ok, zacznę mówić - tragedia. W ogóle jak otwieram usta to mam jakiś taki głupkowaty wyraz twarzy. Czasem się zdarza, że Skype się zatnie i to, co widzę, to istna tragedia ;) Wiele kobiet jest tak ładnych jak robi im się przypadkowe zdjęcia, cóż, ja do takich nie należę. Zastanawiam się, czy to normalne...
Obserwuj wątek
    • kosmetologonline Re: Brzydka mimika twarzy 20.05.22, 13:51
      Tak, to jest normalne, ale nie jest zdrowe emocjonalnie. Bardzo wiele kobiet nie lubi siebie, swojego ciała, nie akceptuje siebie. Żyjemy w świecie, w którym szczupłe, młode, o pięknych rysach ciało jest pożądane i wręcz oczekiwane. Można oczywiście zrobić zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, ale najważniejsze to pokochać siebie, zaakceptować, ze wszystkim tym co jest. Z taką miną, z taką mimiką. To wszystko jesteś Ty i to jest też okay. Nie musisz być jak modelka z okładki. Bądź sobą. Kochaj siebie. Dbaj o siebie. Powodzenia! :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka