Dodaj do ulubionych

Zapychacze?

IP: *.crowley.pl 28.02.05, 13:17
Przeczytałam gdzieś, że kremy Ziai byłyby fajne, ale niestety zawierają
zapychacze. Hmm, więc może stąd te wypryski ? :( Źródło wypowiedzi zapomniane
i niesprawdzone, ale temat zapychaczy mnie intryguje - co to jest? Czyli -
jakich składników unikać w kremie? Chyba zacznę dokładnie studiować
etykietki...

Bardzo ładnie proszę o pomoc :)
Obserwuj wątek
    • zanzare Re: Zapychacze? 28.02.05, 13:34
      z tego co kiedys bylo na forum to parafinum liqudum , moze Justa_79 odpowie :))
      ona sie dobrze orientuje w tym temacie. pozdrawiam
      • justa_79 Re: Zapychacze? 28.02.05, 14:23
        a owszem, często zawierają na początku składu kilka składników komedogennych,
        wspomniana parafina, oleje mineralne, wosk mikrokrystaliczny... więcej
        składników w podanym przez smee linku.
    • smee Re: Zapychacze? 28.02.05, 13:38
      Wyszukiwarka - Twoj przyjaciel.
      W tym watku masz linki do dwoch list skladnikow komedogennych

      • Gość: Emi Re: Zapychacze? IP: *.flashnet.pl / *.atman.pl 02.03.05, 13:04
        Dziękuję :-) Co do gazetowej wyszukiwarki, to nie będę opisywać jak działa...
        ale może nie mam do niej szczęścia :-)
        • Gość: pitipel Re: Zapychacze? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.05, 13:17
          działa b. dobrze, moze źle szukasz? A tu masz stronę do forum Basi - lista
          komedogenicznych jest tam najdokładniejsza:
          com3.runboard.com/bbiochemiaurody.fproblemyskorne.t3
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka