Gość: Emi
IP: *.crowley.pl
28.02.05, 13:17
Przeczytałam gdzieś, że kremy Ziai byłyby fajne, ale niestety zawierają
zapychacze. Hmm, więc może stąd te wypryski ? :( Źródło wypowiedzi zapomniane
i niesprawdzone, ale temat zapychaczy mnie intryguje - co to jest? Czyli -
jakich składników unikać w kremie? Chyba zacznę dokładnie studiować
etykietki...
Bardzo ładnie proszę o pomoc :)