IP: *.smochowice.sdi.tpnet.pl 09.07.02, 19:51
Jakie korektory (tuszujace rozne niedoskonalosci cery, szczegolnie te
tradzikowe) polecacie? W jakiej formie? sztyft? krem? fluid?
Ja mam klopoty z dobraniem odpowiedniego koloru (najczesciej wystepuja one
tylko w 2,3 odcieniach). Ostatnio kupilam Clinique - taki w kremie z
pedzelkiem - calkiem, calkiem, szkoda tylko ze taki drogi, choc musze przyznac
ze jest wydajny.
Obserwuj wątek
    • Gość: marta Re: korektory IP: *.ny325.east.verizon.net 11.07.02, 19:26
      z całego serca polecam Ci korektor Revlon'a z serii Skinlights, jest spory
      wybór kolorów, ma konsystencję płynną w pędzelku (tak jak Touch Eclat-YSL),
      idealnie kryje wszelkie zaczerwienienia, cienie pod oczami, krostki...
      to najlepszy korektor jaki do tej pory miałam (włączając Touch Eclat, jest
      równie dobry a tańszy, no duzo brzydsze opakowanie, ale przecież nie o to
      chodzi:))
      naprawdę warto!
      • Gość: justy Re: korektory IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.07.02, 19:51
        Też słyszałam o nim dobre opinie, ale z tego, co wiem, nie ma go jeszcze w
        Polsce. A może jednak już jest??
        • Gość: marta Re: korektory IP: *.ny325.east.verizon.net 11.07.02, 20:35
          ktoś podobno zorientowany w temacie (okęciak) pisał, że nowości z tej serii
          mają być w sklepach pod koniec czerwca
          (nowości czyli korektory, błyszczyki- cudo, cudo, baardzo długo trzymają się
          na ustach i są piękne; a także róże do policzków)
          pozdr,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka