Gość: Kaśka
IP: *.smochowice.sdi.tpnet.pl
09.07.02, 19:51
Jakie korektory (tuszujace rozne niedoskonalosci cery, szczegolnie te
tradzikowe) polecacie? W jakiej formie? sztyft? krem? fluid?
Ja mam klopoty z dobraniem odpowiedniego koloru (najczesciej wystepuja one
tylko w 2,3 odcieniach). Ostatnio kupilam Clinique - taki w kremie z
pedzelkiem - calkiem, calkiem, szkoda tylko ze taki drogi, choc musze przyznac
ze jest wydajny.