27.06.05, 05:56
Ile kalorii spozywacie dziennie(jesli oczywiscie to kontrolujecie)?;P,głupie
pytanie,ale jestem ciekawa.Staram sie ustabilizowac wage,a raz chudne raz
tyję.Podobno norma to 2100,ale mam wrażenie,że po niedługim czasie takiego
folgowania Greenpeace wciagałby mnie do morza z plaży......
Obserwuj wątek
    • Gość: Ania Re: ile??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.05, 07:26
      Po co dajesz ten wątek na forum Uroda? Jest forum Odchudzanie.
      • Gość: ann Re: ile??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 13:15
        kazdy czlowiek ma indywidualne zaporzebowanie kaloryczne. jest ono zalezne m.in.
        od trybu zycia, wagi ciala, wieku i skolonnosci genetycznych. nie mozna wiec
        okreslic co jest norma a co nie. ja spozywam 1800 i nie tyje, waze 51 kg.
    • pietnacha40 Re: ile??? 27.06.05, 19:21
      Norma dla kobiet to bardziej 1900.Polecam 5 posiłków w miarę stałych
      godzinach,kontrolę kalorii na opakowaniach.Sprawdziłam na sobie-działa .
    • Gość: basia Re: ile??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 19:44
      na gazecie -zdrowie jest licznik zapotrzebowania kalorycznego: zazwyczaj dla
      kobiet norma to 1750-1900 kcal w zależnosci od wagi, wieku i aktywnosci
      fizycznej.
      ja licząc kalorię i jedząc 1200-1300 kcal , nie ćwicząc(!!) schudłam 12
      kilogramów w 3 miesiące (do 54 kg)
    • Gość: Nessie Re: ile??? IP: *.acn.waw.pl 27.06.05, 19:45
      Spożywam dokładnie tyle kalorii, ile mają w sobie wszystkie rzeczy, które
      zjadłam w ciągu dnia. Uważam, że to idealna norma :)
    • Gość: cudak Re: ile??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 20:27
      ok 1300- 1500 bo sie dietuje hehe
      normalnie pewnie 2000 albo i wiecej lol
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka