Gość: gosia IP: *.multibiblioteka.waw.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.05, 12:05 Przepraszam- na " łamaach " tego forum , bo nie mam gdzie! Napisałam na forum Kosmetyki co i jak, jescze raz- przepraszam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj