Dodaj do ulubionych

Wypadaja i nic nie pomaga...!

14.07.05, 11:39
Tak jak większość kobitek na tym forum mam ten sam problem , a mianowicie
wypadanie włosów. Zaczęło się to około roku temu, do tej pory próbowałam
dosłownie wszystkiego: wcierek od lekarzy, odżywek typu wax kupowanych w
aptece no i witaminki, te od lekarzy jak i wynalezione w gazetach np.
revalid, skrzyp max itp. Wcierałam również sok z pokrzywy, no naprawdę
chwytam się wszystkiego co się da ;-) Teraz nadal łykam skrzyp i myję włosy
szamponem garnier neril, słyszałam że pomaga z tym że widoczne efekty dopiero
po 8 tyg. Na ulocce szamponu jest napisane ze na poczatku moze nasilić się
wypadanie. Mam pytanko: czy ktoś używał juz tego szamponu, czy pomógł i czy
preparaty H-pantoten są skuteczne.A może ktoś zna jakis cudotwórczy specyfik
na wypadające włosy? Pozdrawiam gorąco!!!
Obserwuj wątek
    • caelum Re: Wypadaja i nic nie pomaga...! 14.07.05, 12:32
      Też bym chciała poznac jakiś cudowny lek na ten problem:/ Mam dokładnie tak jak
      ty, i też meczy mnie to od prawie roku..

      Neril używałam, większych zmian nie zaobserwowałam, tyle tylko że skóra głowy
      mnie przestała swędzieć..

      Pozdrawiam!
      • anexa2 :-) 15.07.05, 20:35
        A wiesz u mnie to już w ogóle jest dziwnie, bo mnie ani nie swędzi głowa ani
        włosy nie są matowe, łupieżu też nie mam, tyle że nadmiernie mi wypadają. A co
        do tego szamponu to ile czasu go używałaś? Czytałam na innym forum, że komuś
        pomógł już po 10 myciach z tym że może często myła ta osoba. A ty jak tam,
        mówisz żadnego polepszenia? Ja go stosuje już jakieś 3 tyg. i zauważyłam że
        troszkę mi się nawet to wypadanie nasiliło, sama juz nie wiem czy to prawidłowa
        reakcja. Słyszałam ze podobno te nowe włoski się pojawiaja i stare muszą wypaść
        ale ile chyba nie wszystkie ;-) ? Jak znajdziesz coś cud to daj znać. Jeszcze
        troszkę trzeba z tymi włoskami powalczyć!!! Pozdrawiam.
        • caelum Re: :-) 16.07.05, 11:02
          Je zużyłam chyba 3 albo 4 butelki, myje włosy codziennie i zgodnie z zaleceniami
          trzymałam szmapon na włosach przez kilka minut nim spłukałam. Naprawdę, różnicy
          w moim przypadku nie zauważyłam żadnej..

          Trzymaj się:)
          • anexa2 Re: :-) 17.07.05, 14:33
            Ahaś ;-) czyli ja może dokończe tylko tą jedną butelkę, bo już po jednej
            powinno być co nieco widać te zmiany - tak piszą na opakowaniu. I sobie dam
            ztym spokój. A teraz coś stosujesz czy dałas sobie już spokój.
            Pozdrawiam gorąco!
    • tear Re: Wypadaja i nic nie pomaga...! 14.07.05, 18:51
      Dermatolog poleciła mi na wypadanie włosów Nutricap w postaci serum i kapsułek.
      Zastosowałam narazie dwa razy. Włosów jest jakby więcej ale dlatego,że są
      bardziej puszyste ale czy bedą rosły?
      Czy ktoś stosował te preparaty?
      • anexa2 Re: Wypadaja i nic nie pomaga...! 15.07.05, 20:45
        Czyli są puszystrze, a czy zauwazyłas może, że wypada ich troszkę mniej? Pewnie
        jeszcze za wcześnie na az takie efekty. Mniejmy nadzieje że pomoze. Daj znac
        jak zobaczysz poprawę w wypadaniu to napewno kupię sobie to samo! A co sądzisz
        o tej nafcie? Tyle tu o niej piszą no i chwalą ją? Może by spróbować?
        Pozdrawiam!
    • tear Re: Wypadaja i nic nie pomaga...! 16.07.05, 19:45
      Zastosowałam Nutricap już trzy razy ale na całą kurację potrzeba dwóch
      opakowań. Włosy zrobiły są bardziej sztywniejsze i puszyste więc nie widać tak
      bardzo ubytków. Pytałam się panią dermatolog o naftę,powiedziała, że to
      ryzykowne gdyż często pojawia się po niej łupież (sama doświadczyła). Dam znać
      jak będzie lepiej.
      • anexa2 Re: Wypadaja i nic nie pomaga...! 17.07.05, 14:30
        No to fajnie, czyli są efekty może od razu tego spróbuje. Napisz proszę czego
        ty dokładnie używasz ampułek czy to jest może jakaś maseczka i jak tego używac.
        I ile kosztuje jedno opakowanie.
        Dziękuję z góry za odpowiedź.
    • ach2 Re: Wypadaja i nic nie pomaga...! 18.07.05, 01:41
      Jest w trakcie kuracji w czasie ktorej zalecono mi zażywać :
      Anacaps - co najmniej 3 opakowania
      ampułki Klorane dla kobiet - 2 opakowania
      Biotynę
      Piloksidil
      mycie szamponem Klorane
      Moge powiedzieć , że widac poprawę co zauważyła niejedna osoba Lekarz mi powiedział ze zaczynają mi rosnąc małe włoski na calej głowie . Zastrzyki przede mną ,jutro ide kupić.
      Pozdrawiam
      • anexa2 Re: Wypadaja i nic nie pomaga...! 18.07.05, 17:09
        Widzę cały asortyment ;-) to chyba było już nie wesoło że i te zastrzyki. Czy
        to wszystko jest do kupienia w aptece bez recepty i jak długo trwa ta kuracja,
        napisz coś więcej. Ja dziś kupiłam sobie tabletki H-Pantoten słyszałam ze
        dobre, w aptece powiedziano mi ze mają ,,branie" a Ty brałaś je może? No i
        nadal szampon garnier neril ale to chyba nie zbyt skuteczne jak dla mnie. A
        wiesz co do tych małych włosków to i mi się zaczęły pojawiać (dobry znak)tyle
        że nie pokoi mnie wypadanie reszty. Czy nie mogą przestać? ;-)
        Pozdrawiam gorąco!
        • ach2 Re: Wypadaja i nic nie pomaga...! 22.07.05, 23:07
          wszystko poza Piloxidyl jest bez recepty
          pozdrawiam
          • ach2 Re: Wypadaja i nic nie pomaga...! 22.07.05, 23:08
            Piloxidil - pomylilam się
            • opium4 Re: Wypadaja i nic nie pomaga...! 28.07.05, 13:52
              a co to jest ten piloxidil? to wlasnie te zastrzyki?

              A.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka