Gość: marta IP: *.aster.pl 15.11.05, 18:59 weszła limitowana seria zapachu Burberry. Brit jest cudny. jak wam sie podoba? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lili202 Re: Burberry - zapachy 15.11.05, 19:01 pytasz o ten gold? czy red? bo golda nei znam a red mi sie nie podoba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia super IP: *.aster.pl 16.11.05, 10:42 dzieki za te informacje:) zbieg okolicznosci - wlasnie znalazlam gdzien na dnie kosmetyczki probke Brit dodawana jakis rok temu do ktorejs babskiej gazety. Bardzo mi sie podoba! wiesz moze jakie sa ceny tej limitowanej serii? Odpowiedz Link Zgłoś