Dodaj do ulubionych

Burberry - zapachy

IP: *.aster.pl 15.11.05, 18:59
weszła limitowana seria zapachu Burberry. Brit jest cudny. jak wam sie podoba?
Obserwuj wątek
    • lili202 Re: Burberry - zapachy 15.11.05, 19:01
      pytasz o ten gold? czy red? bo golda nei znam a red mi sie nie podoba
    • Gość: monia super IP: *.aster.pl 16.11.05, 10:42
      dzieki za te informacje:) zbieg okolicznosci - wlasnie znalazlam gdzien na dnie
      kosmetyczki probke Brit dodawana jakis rok temu do ktorejs babskiej gazety.
      Bardzo mi sie podoba! wiesz moze jakie sa ceny tej limitowanej serii?
      • Gość: monia Re: super IP: *.aster.pl 16.11.05, 21:16
        up

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka