Gość: ViceVersa
IP: *.ztpnet.pl
26.11.05, 09:45
Witam. mam takie pytanie, czy któraś z Was zna może sposób na to by wyrównać
koloryt cery i pozbyć sie przebrawien? Bylabym wdzieczna jakby to byl jakis w
miarę tani a najlepiej domowy sposób. Znam kremy na przebarwienia, ale one sa
dosc drogie i ciagłe kupowanie ich jest mi troche nie na reke, a jedna tubka
nie usune tego co chce.... :(:(:(:( Prosze o pomoc :) Pozdrawiam...