Dodaj do ulubionych

Swietna strona z cwiczeniami

20.01.06, 16:52
www.fitness.76.pl/index.html

Polecam:)Naprawde swietna strona,szczegolowa:)
Obserwuj wątek
      • khaki3 Re: Swietna strona z cwiczeniami 20.01.06, 17:35
        Cwiczylam na silowni ale teraz cwicze w domu.Efekt jest naprawde swietny.Nie
        trace na wadze,ale zyskuje dobra figure,i dobre samopoczucie:)Kolezanka tez
        cwiczy z tej stronki na rzuszek i nogi i po tygodniu widac roznice,na
        brzuchu.Cwiczenia naprawde swietne,ale podstawa sukcesu jest systematycznosc a
        to juz trudniej osiagnac:)
        • nomanda Re: Swietna strona z cwiczeniami 20.01.06, 17:42
          Ja od kilku lat ćwiczę w domu i muszę przyznać Ci rację. Oczywiście czasami
          miałam przerwy kilkumiesięczne, ale ogólnie staram się przynajmniej 2-3 razy w
          tygodniu po godzince. Efekty naprawdę widać szybko (jeśli ćwiczenia wykonuje
          się prawidłowo i nie obżera się potem ;) (niektóre ćwiczenia z tej stronki już
          robię od dawna, ale części nie znałam) i masz rację z tym dobrym samopoczuciem,
          poza tym wbrew pozorom po ćwiczeniach nie chce się jeść, przynajmniej w moim
          wypadku :).
          • khaki3 Re: Swietna strona z cwiczeniami 20.01.06, 18:04
            Ja tez nie odczuwam glodu po cwiczeniach,lepiej zasypiam,chetniej sie
            budze,zywsza jestem,mrozy mi nie straszne,czesciej sie usmiecham,mam ladniejsza
            cere,bo nie mam toksyn w organizmie.Zeby efekty byly widoczne trzeba sie
            wszelkich toksyn pozbyc z ciala,systematycznie cwiczyc,i nie obzerac sie.Cwicze
            juz od roku i widze plusy np. szybciej sie ucze,latwiej zapamietuje,lepsza
            koncentracja.Cwiczenia dobrze wplywaja na ogranizm i ladnie je formuja.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka