Dodaj do ulubionych

Żel Aloe- Oriflame

IP: *.lodz.mm.pl 10.11.02, 19:22
Elo!
Co sadzicie o żelu ALOE Oriflame'u o 80% zawartości aloesu? Czy ktoras z was
go uzywala? W katalogu sa same zalety :))) A nie wiem jak jest na serio.
Prosze o komentarze.

Pozdrawiam!
Marysia
Obserwuj wątek
    • znak_yrden Re: Żel Aloe- Oriflame 10.11.02, 20:28
      wiele osób jest uczulonych na aloes, np. ja
      a poza tym seria Aloe z Oriflame to seria dla młodej skóry bez problemów - ot
      zwykła codzienna pielęgnacja bez fajerwerków. jak byłam młoda studentka to
      miałam zdaje sie mleczko i zel do zmywania twarzy, ale zapach mnie irytował.
      • Gość: ania Re: Żel Aloe- Oriflame IP: 217.98.124.* 13.11.02, 08:02
        Podciągam , bo właśnie się skusiłam na ten specyfik....może ktoś go już
        zna ??????
    • Gość: shisha Re: Żel Aloe- Oriflame IP: 62.233.242.* 14.11.02, 10:19
      Kupiłam go sobie w zeszłym tygodniu, wczoraj użyłam po raz pierwszy, na
      podrażnioną skórę - na twarz (po basenie) i na uda (miałam takie małe swędzące
      krosteczki) - ale jestem zdziwiona - skóra gładziutka, podrażnienia i swędzenie
      zniknęły. Może po przypadek, bo tylko raz użyłam, ale na razie jestem
      zachwycona:)
      pozdrawiam:)
    • Gość: Margotka Re: Żel Aloe- Oriflame IP: *.waw.cdp.pl / *.crowley.pl 14.11.02, 10:43
      Latem lagodzil mi podrazniona sloncem skore. Mozna go tez stosowac na buzie
      jako nawilzacz pod krem.
      Generalnie - calkiem przyjemny.

      Pozdrawiam
      Margotka
      • Gość: marysia Re: Żel Aloe- Oriflame IP: *.lodz.mm.pl 14.11.02, 15:29
        Dzieki, bo w listopadzie jest w promocji! Chyba sobie wezme...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka