Gość: marysia IP: *.lodz.mm.pl 10.11.02, 19:22 Elo! Co sadzicie o żelu ALOE Oriflame'u o 80% zawartości aloesu? Czy ktoras z was go uzywala? W katalogu sa same zalety :))) A nie wiem jak jest na serio. Prosze o komentarze. Pozdrawiam! Marysia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
znak_yrden Re: Żel Aloe- Oriflame 10.11.02, 20:28 wiele osób jest uczulonych na aloes, np. ja a poza tym seria Aloe z Oriflame to seria dla młodej skóry bez problemów - ot zwykła codzienna pielęgnacja bez fajerwerków. jak byłam młoda studentka to miałam zdaje sie mleczko i zel do zmywania twarzy, ale zapach mnie irytował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Żel Aloe- Oriflame IP: 217.98.124.* 13.11.02, 08:02 Podciągam , bo właśnie się skusiłam na ten specyfik....może ktoś go już zna ?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shisha Re: Żel Aloe- Oriflame IP: 62.233.242.* 14.11.02, 10:19 Kupiłam go sobie w zeszłym tygodniu, wczoraj użyłam po raz pierwszy, na podrażnioną skórę - na twarz (po basenie) i na uda (miałam takie małe swędzące krosteczki) - ale jestem zdziwiona - skóra gładziutka, podrażnienia i swędzenie zniknęły. Może po przypadek, bo tylko raz użyłam, ale na razie jestem zachwycona:) pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Margotka Re: Żel Aloe- Oriflame IP: *.waw.cdp.pl / *.crowley.pl 14.11.02, 10:43 Latem lagodzil mi podrazniona sloncem skore. Mozna go tez stosowac na buzie jako nawilzacz pod krem. Generalnie - calkiem przyjemny. Pozdrawiam Margotka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marysia Re: Żel Aloe- Oriflame IP: *.lodz.mm.pl 14.11.02, 15:29 Dzieki, bo w listopadzie jest w promocji! Chyba sobie wezme... Odpowiedz Link Zgłoś