Dodaj do ulubionych

slonce....

28.04.06, 10:25
lubie sloneczko
bardzo:)
ale wczoraj to mnie wkurzylo!!
pare godzin spedzilam krazac po sklepach ogrodniczych - i oczywiscie w zwiazku
z tym troche na sloncu, a troche w samochodzie, "opalalam" sie przez szybe:)
i jaki efekt? mam cale rece pokryte pokrzywka - drobne, czerwone krostki, jak
po pokrzywie wlasnie:/ i WIEM, ze to takie poparzenie sloneczne, bo do niczego
sie nie dotykalam:/ no i juz tak kiedys mialam po powrocie z plazy:(

niestety, mam cienka skore i latwo sie parze, a pisze to, zebyscie i wy
uwazaly w ten dlugi weekend!
kazdy chce zlapac troche slonca i ciepelka po zimie, a slonce wydaje sie
jeszcze takie niewinne... a nie jest! pali juz calkiem solidnie!:)
udanego wypoczynku tym, ktore gdzies sie wybieraja:)))

Pauli
--
Mężczyźni są z Marsa, a kobiety ze... Snickersa;)
Obserwuj wątek
    • ewelina23-20 Re: slonce.... 28.04.06, 11:59
      dziękujemy za ostrzeżenie;) Tobie również miłego weekendu..
      • Gość: chocolaterie Re: slonce.... IP: *.244.144.38.ip.tnp.pl 28.04.06, 16:23
        Ja identyczne objawy miałam gdy byłam mała. Wypij wapno musujące mnie zawsze
        pomagało.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka