heart_of_ice
28.04.06, 10:25
lubie sloneczko
bardzo:)
ale wczoraj to mnie wkurzylo!!
pare godzin spedzilam krazac po sklepach ogrodniczych - i oczywiscie w zwiazku
z tym troche na sloncu, a troche w samochodzie, "opalalam" sie przez szybe:)
i jaki efekt? mam cale rece pokryte pokrzywka - drobne, czerwone krostki, jak
po pokrzywie wlasnie:/ i WIEM, ze to takie poparzenie sloneczne, bo do niczego
sie nie dotykalam:/ no i juz tak kiedys mialam po powrocie z plazy:(
niestety, mam cienka skore i latwo sie parze, a pisze to, zebyscie i wy
uwazaly w ten dlugi weekend!
kazdy chce zlapac troche slonca i ciepelka po zimie, a slonce wydaje sie
jeszcze takie niewinne... a nie jest! pali juz calkiem solidnie!:)
udanego wypoczynku tym, ktore gdzies sie wybieraja:)))
Pauli
--
Mężczyźni są z Marsa, a kobiety ze... Snickersa;)