magdalenkaaa4 27.06.06, 20:24 a widziałyście to??co myślicie?? www.allegro.pl/item112438880__pasta_cukrowa_depilacja_camsakizi_.html www.allegro.pl/item112713452_depilacja_pasta_cukrowa_tanio_.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
truskawa_82 Re: pasta cukrowa, DepilacjA 27.06.06, 21:22 Na wizażu jest o tej paście pełno informacji,podobno można coś takiego zdziałać samemu,ale trzeba się nastawić na kilka nieudanych prób. Ja zaczynam od jutra ;- ). A co do tych dwóch produktów,to ta druga pasta wygląda,jakby ją ktoś też samodzielnie w kuchni upichcił. Odpowiedz Link Zgłoś
martina_wawa Re: pasta cukrowa, DepilacjA 27.06.06, 21:28 Truskawa:) Ja rowniez planuje jutro wyprobowac paste. Szukalam wczoraj w necie przepisow na nia ale kazdy byl inny... Bede wiec propbowala kazdy po kolei. Mam nadzieje ze sie uda:) Powiedz z jakiego Ty bedziesz korzystala przepisu? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
truskawa_82 Re: pasta cukrowa, DepilacjA 27.06.06, 21:45 Na początek: szkl. cukru, 1/2 szkl.wody i sok z 1/2 cytryny. Najpierw muszę kupić cukier,bo u mnie to towar deficytowy ;-). Zobaczymy jak będzie... A Tobie który przepis się spodobał? Odpowiedz Link Zgłoś
heart_of_ice Re: pasta cukrowa, DepilacjA 27.06.06, 22:16 ja sie wlasnie bawilam:) ale jeszcze nie wiem, co mi wyszlo:D niby mialo zmienic kolor - zmienilo, ale chyba jest za rzadkie... nie wiem, moze powinnam jeszcze pogotowac? az sie zrobi karmel? Pauli -- bywam na Łysej Górze:) Odpowiedz Link Zgłoś
martina_wawa Re: pasta cukrowa, DepilacjA 27.06.06, 23:26 Heart moze rzeczywiscie pogotuj jeszcze. Bo to chyba wlasnie mial byc taki karmelek. Truskawa,ja mam wlasnie 2 przepisy-jeden identyczny jak Twoj a drugi: 1 szkl.cukru,1/2szkl.miodu i sok z polowy cytryny. Heart,daj znac jak poszlo i z jakiego przepisu Ty korzystalas:) Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
heart_of_ice Re: pasta cukrowa, DepilacjA 28.06.06, 00:59 ja mialam taki sam przepis, jak truskawa:) ugotowane cos wystyglo i ma konsystencje miodu (ale takiego troszke gestszego) wiec nijak sie nie da z tego ulepic kulki, maze sie po paluchach:D dzis juz mi sie nie chce, pogotuje jutro:) Pauli -- bywam na Łysej Górze:) Odpowiedz Link Zgłoś
truskawa_82 Re: pasta cukrowa, DepilacjA 28.06.06, 15:55 No i ugotowałam...i ulepiłam ludzika z karmelu. Do niczego więcej się to nie nadawało. Może dam sobie jeszcze jedną szansę-w końcu zostały mi jeszcze 3 szkl.cukru. Ale już po tej pierwszej próbie widzę,ze chyba lepiej kupić gotową. Odpowiedz Link Zgłoś
truskawa_82 A jednak się da... 29.06.06, 19:43 Za drugim razem zrobiłam rzadszą i stosowałam z paskami flizelinowymi-no i świetnie zdała egzamin. Działa podobnie jak wosk,tylko łatwiej ją potem zmyć. Na depilację brazylijską samodzielnie się nie odważyłam ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
magdalenkaaa4 Re: pasta cukrowa, DepilacjA 28.06.06, 12:29 no właśnie! mi też zupełnie nie wyszło, a próbowałam z 10 razy:((( lepi sie toto albo zupełnie twarde jest. Dlatego może kupie to z allegro.. nie mam czasu na takie zabawy, dlatego zastanawiamsie czy ktoś juz takiej gotowej używał?? Odpowiedz Link Zgłoś
snowqueen Re: pasta cukrowa, DepilacjA 28.06.06, 13:29 Ja używam obecnie pasty Al Fatina kupionej na Allegro (kiedyś polecała ją tu bzzzk). Działa jak powinna - niemal bezboleśnie (zwłaszcza bikini), wyrywa włoski z cebulkami i pachnie słodko :) Niestety mi popękały od niej naczynka na łydkach i teraz mam takie siniaczki 1-2 mm średnicy. O dziwo bikini nie ucierpiało, a niby skóra jest tam delikatniejsza :D Efekt - super, minął tydzień od ostatniej depilacji i ani śladu włosków. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=40891606&v=2&s=0 w tym wątku jest o mojej paście. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=40658181&v=2&s=0 a w tym o pastach z allegro (różnych). Skorzystaj z wyszukiwarki, to być może znajdziesz coś jeszcze. :) pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
guapisima Re: pasta cukrowa, DepilacjA 28.06.06, 14:41 Ja znalazłam pastę cukrową na allegro za 14 zł, więc w ogóle nie próbowałam się sama zabierać do jej przygotowania (szczególnie po wypowiedziach na tym forum). Kupiłam pastę o nazwie Nisa'i Kahraman i działa świetnie. Dodatkowo ma tę zaletę, że jest już poporcjowana. Odpowiedz Link Zgłoś
drzazga1 Re: pasta cukrowa, DepilacjA 01.07.06, 01:23 Mysle, ze chyba sama zaczne sprzedawac, bo biorac pod uwage koszt wyprodukowania tej pasty cholernie oplacalny to interes. W smazenie takiego karmelu zaczelam sie bawic we wczesnym wieku nastolatkowym, kiedy to w sklepach nie bylo jeszcze depilatorow elektrycznych (tylko tzw. epilady, kto pamieta?), a goleniu maszynka moja skora powiedziala zdecydowane nie. Przepis mialam z ksiazki "Kosmetyka w dawnych wiekach", autorki nie pamietam, byly tam omowione sposoby pielegnacji urody m.in. arabskie, egipskie, starozytnych Majow itd. W kazdym razie z depilacji pasta cukrowa moglabym chyba doktorat pisac;), wyprodukowanie to pestka, tyle, ze trzeba caly czas gapic sie w garnek - kiedys spalilam trzy porcje pod rzad:))), a to do toalety wyszlam, a to telefon zadzwonil... Natomiast z jej uzywaniem jest troche zabawy, trzeba sporo praktyki, tyle dobrego, ze bez problemu zmywa sie ciepla woda, z ciala i z upapranej podlogi:) Kiedys Veet produkowal wosk do depilacji na cieplo na bazie cukru, czyli dokladnie to samo, plastikowy spory sloiczek kosztowal ok.30 zl, ale byla do niego dolaczona bardzo wygodna wyprofilowana szpatulka i komplet paskow fizelinowych, ale bardzo dawno ten produkt zostal wycofany ze sprzedazy. Odpowiedz Link Zgłoś
ankajak do drzazga1 10.08.06, 15:59 a mozesz zdradzic ta sekretna recepture wraz z dokladnymi proporcjami? :) Odpowiedz Link Zgłoś