Dodaj do ulubionych

pasta cukrowa, DepilacjA

27.06.06, 20:24
a widziałyście to??co myślicie??

www.allegro.pl/item112438880__pasta_cukrowa_depilacja_camsakizi_.html
www.allegro.pl/item112713452_depilacja_pasta_cukrowa_tanio_.html
Obserwuj wątek
    • truskawa_82 Re: pasta cukrowa, DepilacjA 27.06.06, 21:22
      Na wizażu jest o tej paście pełno informacji,podobno można coś takiego zdziałać
      samemu,ale trzeba się nastawić na kilka nieudanych prób. Ja zaczynam od jutra ;-
      ). A co do tych dwóch produktów,to ta druga pasta wygląda,jakby ją ktoś też
      samodzielnie w kuchni upichcił.
      • martina_wawa Re: pasta cukrowa, DepilacjA 27.06.06, 21:28
        Truskawa:)
        Ja rowniez planuje jutro wyprobowac paste.
        Szukalam wczoraj w necie przepisow na nia ale kazdy byl inny...
        Bede wiec propbowala kazdy po kolei.
        Mam nadzieje ze sie uda:)
        Powiedz z jakiego Ty bedziesz korzystala przepisu?
        Pozdrawiam
        • truskawa_82 Re: pasta cukrowa, DepilacjA 27.06.06, 21:45
          Na początek: szkl. cukru, 1/2 szkl.wody i sok z 1/2 cytryny. Najpierw muszę
          kupić cukier,bo u mnie to towar deficytowy ;-). Zobaczymy jak będzie...
          A Tobie który przepis się spodobał?
          • heart_of_ice Re: pasta cukrowa, DepilacjA 27.06.06, 22:16
            ja sie wlasnie bawilam:)
            ale jeszcze nie wiem, co mi wyszlo:D
            niby mialo zmienic kolor - zmienilo, ale chyba jest za rzadkie... nie wiem, moze
            powinnam jeszcze pogotowac? az sie zrobi karmel?

            Pauli
            --
            bywam na Łysej Górze:)
            • martina_wawa Re: pasta cukrowa, DepilacjA 27.06.06, 23:26
              Heart moze rzeczywiscie pogotuj jeszcze.
              Bo to chyba wlasnie mial byc taki karmelek.
              Truskawa,ja mam wlasnie 2 przepisy-jeden identyczny jak Twoj a drugi:
              1 szkl.cukru,1/2szkl.miodu i sok z polowy cytryny.
              Heart,daj znac jak poszlo i z jakiego przepisu Ty korzystalas:)
              Pozdrawiam:)
              • heart_of_ice Re: pasta cukrowa, DepilacjA 28.06.06, 00:59
                ja mialam taki sam przepis, jak truskawa:)
                ugotowane cos wystyglo i ma konsystencje miodu (ale takiego troszke gestszego)
                wiec nijak sie nie da z tego ulepic kulki, maze sie po paluchach:D
                dzis juz mi sie nie chce, pogotuje jutro:)

                Pauli
                --
                bywam na Łysej Górze:)
                • truskawa_82 Re: pasta cukrowa, DepilacjA 28.06.06, 15:55
                  No i ugotowałam...i ulepiłam ludzika z karmelu. Do niczego więcej się to nie
                  nadawało. Może dam sobie jeszcze jedną szansę-w końcu zostały mi jeszcze 3
                  szkl.cukru. Ale już po tej pierwszej próbie widzę,ze chyba lepiej kupić gotową.
        • truskawa_82 A jednak się da... 29.06.06, 19:43
          Za drugim razem zrobiłam rzadszą i stosowałam z paskami flizelinowymi-no i
          świetnie zdała egzamin. Działa podobnie jak wosk,tylko łatwiej ją potem zmyć.
          Na depilację brazylijską samodzielnie się nie odważyłam ;-)
    • magdalenkaaa4 Re: pasta cukrowa, DepilacjA 28.06.06, 12:29
      no właśnie! mi też zupełnie nie wyszło, a próbowałam z 10 razy:((( lepi sie toto
      albo zupełnie twarde jest. Dlatego może kupie to z allegro.. nie mam czasu na
      takie zabawy, dlatego zastanawiamsie czy ktoś juz takiej gotowej używał??
      • snowqueen Re: pasta cukrowa, DepilacjA 28.06.06, 13:29
        Ja używam obecnie pasty Al Fatina kupionej na Allegro (kiedyś polecała ją tu
        bzzzk). Działa jak powinna - niemal bezboleśnie (zwłaszcza bikini), wyrywa
        włoski z cebulkami i pachnie słodko :) Niestety mi popękały od niej naczynka na
        łydkach i teraz mam takie siniaczki 1-2 mm średnicy. O dziwo bikini nie
        ucierpiało, a niby skóra jest tam delikatniejsza :D Efekt - super, minął
        tydzień od ostatniej depilacji i ani śladu włosków.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=40891606&v=2&s=0 w tym wątku
        jest o mojej paście.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=40658181&v=2&s=0 a w tym o
        pastach z allegro (różnych).

        Skorzystaj z wyszukiwarki, to być może znajdziesz coś jeszcze. :) pozdrawiam!
      • guapisima Re: pasta cukrowa, DepilacjA 28.06.06, 14:41
        Ja znalazłam pastę cukrową na allegro za 14 zł, więc w ogóle nie próbowałam się
        sama zabierać do jej przygotowania (szczególnie po wypowiedziach na tym forum).
        Kupiłam pastę o nazwie Nisa'i Kahraman i działa świetnie. Dodatkowo ma tę
        zaletę, że jest już poporcjowana.
    • drzazga1 Re: pasta cukrowa, DepilacjA 01.07.06, 01:23
      Mysle, ze chyba sama zaczne sprzedawac, bo biorac pod uwage koszt
      wyprodukowania tej pasty cholernie oplacalny to interes.

      W smazenie takiego karmelu zaczelam sie bawic we wczesnym wieku nastolatkowym,
      kiedy to w sklepach nie bylo jeszcze depilatorow elektrycznych (tylko tzw.
      epilady, kto pamieta?), a goleniu maszynka moja skora powiedziala zdecydowane
      nie. Przepis mialam z ksiazki "Kosmetyka w dawnych wiekach", autorki nie
      pamietam, byly tam omowione sposoby pielegnacji urody m.in. arabskie, egipskie,
      starozytnych Majow itd.

      W kazdym razie z depilacji pasta cukrowa moglabym chyba doktorat pisac;),
      wyprodukowanie to pestka, tyle, ze trzeba caly czas gapic sie w garnek - kiedys
      spalilam trzy porcje pod rzad:))), a to do toalety wyszlam, a to telefon
      zadzwonil...

      Natomiast z jej uzywaniem jest troche zabawy, trzeba sporo praktyki, tyle
      dobrego, ze bez problemu zmywa sie ciepla woda, z ciala i z upapranej podlogi:)

      Kiedys Veet produkowal wosk do depilacji na cieplo na bazie cukru, czyli
      dokladnie to samo, plastikowy spory sloiczek kosztowal ok.30 zl, ale byla do
      niego dolaczona bardzo wygodna wyprofilowana szpatulka i komplet paskow
      fizelinowych, ale bardzo dawno ten produkt zostal wycofany ze sprzedazy.
      • ankajak do drzazga1 10.08.06, 15:59
        a mozesz zdradzic ta sekretna recepture wraz z dokladnymi proporcjami? :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka