Dodaj do ulubionych

Smashbox-testowalyscie?

30.06.06, 21:06
No wlasnie bo podbno miało wejsc do Sephor?Gdzies wyczytalam ze to jakies
przez gwiazdy wychwalane i w ogole :D

Obserwuj wątek
    • sabriel Re: Smashbox-testowalyscie? 30.06.06, 21:44
      Jeszcze nie,ale też czekam na to.
      Dowiadywałam sie jakiś czas temu i pani powiedziała, że za jakieś 1,5 tygodnia
      wejdzie do sprzedaży.Wyszło, że tak na początku lipca bedzie można już kupić.
    • zwykladziewczyna5 Re: Smashbox-testowalyscie? 01.07.06, 07:25
      Uzywam ich bazy pod podlad i jestem bardzo zadowolona. Zobaczcie inne ich
      produkty www.smashbox.com
      • shopi Re: Smashbox-testowalyscie? 03.07.06, 13:36
        ja też dzisiaj pytałam w sephorze,panie powiedziały,że będą w polowie lipca
    • agni71 Re: Smashbox-testowalyscie? 01.07.06, 15:29
      A ten Smashbox będzie tylko w Sephorach?

      aga
      • sabriel Re: Smashbox-testowalyscie? 01.07.06, 23:09
        Tak bedzie tylko tam.
        Przyznam sie, że cen też jestem ciekawa.Czy to bedzie raczej bourjois czy raczej
        wyższa półka.
      • swinka_morska Re: Smashbox-testowalyscie? 01.07.06, 23:11
        mysle ze nie.... juz wiele rzeczy (95% z mojej obserwacji) bylo tylko w
        sephora, a jakies dwa-trzy tygodnie byly takze i w douglasie, gc i innych...
    • karolajna13 Re: Smashbox-testowalyscie? 01.07.06, 15:31
      A orientujecie się w cenach??
    • shopi Re: Smashbox-testowalyscie? 02.07.06, 16:12
      w "glamour" polecaja bazę "photo finish"-160zł,są jeszcze
      przedstawione:wydłużająca baza do rzęs-70zł,rozświetlajacy puder-120zł,wosk i
      cien do brwi-100zł
      • sabriel Re: Smashbox-testowalyscie? 02.07.06, 22:19
        Czyli cenowo wychodzi wyższa półka.Dzisiaj patrzyłam w sephorze i jeszcze ich
        nie ma.
        • madzia773 Re: Smashbox-testowalyscie? 02.09.06, 22:20
          Dziewczyny, czy już dostępne w Polsce? Pod koniec lipca nie było ich jeszcze w
          Sephorze, a potem nie miałam okazji sprawdzić.
          • sabriel Re: Smashbox-testowalyscie? 02.09.06, 23:05
            Dowiadywałam sie pod koniec sierpnia i nie było jeszcze.Mają jakiś poślizg w
            wprowadzeniu tego na rynek.Pani powiedziała mi, że we wrześniu już napewno
            powinien sie pojawić.
            • madzia773 Re: Smashbox-testowalyscie? 01.11.06, 13:25
              no i nastał listopad a kosmetyki się nie pojawiły...
              • jade.fox Re: Smashbox-testowalyscie? 01.11.06, 13:49
                Pojawiły się, tylko może jeszcze nie wszędzie.
                Ja je widziałam w Sephorze w warszawskiej Arkadii, ale spieszyłam sie i nie
                miałam okazji przyjrzeć się bliżej.
                • krodii Re: Smashbox-testowalyscie? 01.11.06, 13:58
                  Smashbox pojawił się w sephorze już na początku września! Jeśli chodzi o teren
                  Warszawy to jest w Arkadii i w Promenadzie!
                  • sloneczna.dziewczyna Re: Smashbox-testowalyscie? 01.11.06, 15:52
                    Wystarczy powiedzieć, że czegoś używają gwiazdy albo jakaś Angelina a już
                    wszystkie wypytują gdzie te "cuda" można kupić. O siło perswazji! ;-)
    • arieska Re: Smashbox-testowalyscie? 01.11.06, 17:11
      Przeciez Smashbox juz jest (przynamniej w Warszawie w CH Arkadia-w Sephorze),
      choc moze w innych jeszcze nie, nie sprawdzalam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka