Dodaj do ulubionych

solarium???

07.02.03, 09:47
Co myślicie o solarium - czy warto tam chodzić? Przed wiosną chdziałabym
poprawić koloryt swojej skóry a samoopalacza nie mogę używać.
Jak ocenić, że solarium jest bezpieczne ? Z góry dziękuję za pomoc !
Obserwuj wątek
    • Gość: marghot Re: solarium??? IP: 62.148.83.* 07.02.03, 10:08
      Łykam hormonki, które działaja fotouczulająco, więc solariu sobie odpuszczam.
      Zresztą nigdy nie przepadałam za smażeniem się na tym samym łóżku, na którym
      ktoś się pocił 10 min temu. Tak, wiem panie dezynfekują łóżko, ale ja nie
      czułam się z tym komfortowo.
      Przerzuciłam się na samoopalacze - polecam!
        • Gość: marri Re: solarium??? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 07.02.03, 10:40
          Zbliża się wiosna a moja skóra okropnie biała. Co robic -
          solarium ,samoopalacz? sama już nie wiem co mam wybrać. Kiedyś stosowałam
          samoopalacz ale nie byłam zadowolona z efektów, natomiast solarium jeszcze
          nigdy nie byłam. Słyszałam ,że jest to bardzo niezdrowe. co wy na to . jakie sa
          wasze doświadczenia.
        • kasiek_1 Re: solarium??? 07.02.03, 10:51
          Jestem osobą o (moim zdaniem) potwornie białej skórze. Zimą przybieram wręcz
          trupie barwy. Ale co najdziwniejsze nie ulegam poparzeniom. Na zapach
          samoopalaczy reaguję wręcz alergią i już nikt mnie nie namówi na wypróbowanie
          jakiegokolwiek. Dla mnie śmierdzi nawej Ziaja seria Sopot. Co jakiś czas
          wybieram się więc na solarium. Polecam zwłaszcza te stojące, w większych
          gabinetach gdzie co jakiś czas następuje wymiana sprzętu.
      • Gość: Dorka Re: solarium??? IP: 212.160.130.* 07.02.03, 11:30
        Jak długo ma trwać pierwszy seans w solarium, zależy od Twojej skóry. Jeżeli
        masz jasną skórę, to 10 minut na mocnym łóżku z nowymi lampami może być za
        dużo. Najlepiej jak poradzisz się pani, która obsługuje solarium. Ja w każdym
        razie w tym roku zaopatrzę się w samoopalacz. A to dlatego, że od solarium mam
        zmiany skórne i dermatolog mi odradza. Jeżeli masz jakieś większe i dużo
        ciemniejsze pieprzyki na ciele, a jednak chcesz iść na solarium, to je zaklej.
        Moja przyjaciółka tak robi. Wytnij kółeczko z plastra na wielkość pieprzyka i
        naklej. Powinno być dobrze. Pozdrawiam, i życzę pięknego kolorytu na wiosnę!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka