Dodaj do ulubionych

Yves rocher wysyłkowo

21.02.03, 21:51
Ile kosztuje przesyłka? I czy lepiej się opłaca zamawiać wysyłkowo czy
kupować w sklepie?
Obserwuj wątek
      • maja101 Re: Yves rocher wysyłkowo 22.02.03, 14:30
        Ja wysłałam prośbę o katalog na adres: YR Lipowa 4 30-702 Kraków i przysłali mi
        taką płachtę papieru ze znaczkami które się nakleja na specjalny kupon. Nie
        zamówię jednak za 100 zł więc będę musiała pokryć koszty wysyłki. Jeśli ktoś
        jest z Wawy i chciałby się dołączyć, to możemy razem zamawiać. Im wyższe
        zamówienie tym fajniejsze promocje - za zakupy powyżej 90 zł dają coś za darmo.
        Jesli ktoś jest zainteresowany - zapraszam na priv.
    • Gość: betek Re: Yves rocher wysyłkowo IP: *.provider.pl 22.02.03, 08:51
      Jednak zdecydowanie w sklepie! Z zakup powyżej 20 zł wyrabiają Ci kartę stałego
      klienta, dzięki której zbierasz punkty (tzn. pieczątki). Na karcie są cztery
      poziomy i tak, np. po skończeniu 1-szego poziomu dostajesz jakąś miniaturkę
      płynu do kąpieli lub balsamu do ciała. Oczywiście im większy poziom,
      tym "bogatszy" prezent. Ponadto (i chyba to jest najciekawsze dla mnie) co
      jakiś czas przysyłają Ci do domu oferty zniżkowe (np. -50% na wybrany kosmetyk,
      2 w cenie jednego). Na święta i twoje urodziny dostajesz drobne drobiazgi, poza
      tym w samym sklepie są zniżki dla klientek z kartą.
      Wysyłkowo nie masz możliwości wziąć kosmetyku do ręki, powąchać, wypróbować, no
      i jeszcze płacisz za przesyłkę, i czekasz....
      • pieskuba Re: Yves rocher wysyłkowo 22.02.03, 15:23
        Gość portalu: betek napisał(a):

> Oczywiście im większy poziom,
        > tym "bogatszy" prezent. Ponadto (i chyba to jest najciekawsze dla mnie) co
        > jakiś czas przysyłają Ci do domu oferty zniżkowe (np. -50% na wybrany
        kosmetyk,
        >
        > 2 w cenie jednego). Na święta i twoje urodziny dostajesz drobne drobiazgi, >
        Wysyłkowo nie masz możliwości wziąć kosmetyku do ręki, powąchać, wypróbować, no
        >
        > i jeszcze płacisz za przesyłkę, i czekasz...

No cóż, ja wolę wysyłkowo - prezent przy każdej przesyłce, oferty zniżkowe i 2
        w cenie jednego za każdym razem. Zamiast latać do sklepu 10 razy, kupuję po
        prostu kilka kosmetyków naraz, zawsze dodatkowo dostaję prezent na urodziny i
        jakąś super-hiper promocję gwiazdkową. A wszystko mogę sobie powąchać w sklepie
        i kupić taniej w sprzedaży wysyłkowej. Zresztą, po kilku latach zamawiania
        jestem zorientowana w tym, jak co pachnie i wygląda. Poza tym - zawsze można
        odesłać i nikt nie robi problemu. Jeśli chodzi o oczekiwanie, to nie
        przesadzałabym - w poniedziałek wrzucam list do skrzynki, w piątek dostaję
        paczkę. Zresztą - dla każdego coś miłego. Ja wolę tak.
    • Gość: betek Re: Yves rocher wysyłkowo IP: *.provider.pl 23.02.03, 10:58
      Nie dziwię się, że dla wielu osób różnego rodzaju zniżki i prezenty dodawane
      przy zakupie wysyłkowym stanowią nie lada atrakcję. Też kiedyś zamiawiałam
      kosmetyki pocztą (było to 5,6 lat temu) i za każdym razem "błyszczały mi oczy",
      że tyle fajnych zniżek (i prezenty!). Często jednak owe prezenty okazywały się
      chińskim badziewiem (jakiś tandetny pierścionek, zegarek itp., choć owszem
      zdarzały się wyjątki np. flakon wody toaletowej).
      Obecnie jednak kupuję tylko w sklepie i to z kilku powodów:
      1.dla mnie najważniejszy: znudzenie samymi kosmetykami YR (lubię zmiany a ile
      lat można kupować w kółko to samo?)
      2. nie są one wcale takie rewelacyjne (mam odniesienie do innych firm) a
      stosunkowo drogie (patrz np.maseczki)
      3.w związku z powyższym kupuję rzadko (tylko jak dostanę jakiś atrakcyjny
      kupon)
      4. zachęcałam do założenia karty stałego klienta, bo jest to dobre dla
      osób "początkujących" w kosmetykach YR (częste zakupy lub większe zakupy =
      pieczątka) oraz liczne przywileje -patrz p.5.
      5. w sklepie "na kartę" też są często promocje. Przykład:
      w grudniu w związku ze świętami dostałam kupon zniżkowy (chyba -30%) plus
      prezent świecznik ze świeczką.Przy zakupach dostałam talon na luty (znowu -
      30%). W styczniu przyszedł następny: 2 produkty w cenie 1 plus gratis kosmetyk
      za 22.50 (do wyboru maseczka lub peeling). Skorzystałam z tej oferty i znowu
      dostałam bony na marzec (do wyboru: -5 zł na produkt lub 30 kosmetyków w cenie
      15 zł).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka