natka.83 23.11.06, 14:45 Chciałabym "rysować" sobie kreskę na górnej powiece tuż przy rzęsach. Którą kredkę polecacie. Zaznaczam że musi być czarna i nie rujnujaca budżetu. Dzięki i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mellaverde Re: kredka 23.11.06, 17:16 polecam kredki sephory - sama uzywam, wprawdzie braz a nie czern, ale mysle, ze czarna rownie dobrze sie sprawdzi. Odpowiedz Link Zgłoś
slodzik1986 Re: kredka 23.11.06, 19:56 hmm lepiej eyeliner kupic poniewaz kredka zaraz sie rozmaze, poza tym nie jest tak widoczna jak eyeliner! Odpowiedz Link Zgłoś
paulina.galli Re: kredka 23.11.06, 20:06 sephory jest fajna ale do "przydymienia oka" - roztarcia , ale nie wyraznej kreski Jes za miekka - po prostu :) Mi kiedys pasowal max factor, ale do wyraznej "krechy" - zwykle wieczorowej uzywam eye linera a nie kredki. Odpowiedz Link Zgłoś
l81 Re: kredka 24.11.06, 11:39 Na stronie www.wizaz.pl i na kosmetyki jest tam lista kredek, eyelinerów.Może cos skorzystasz.Pa. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulek_mysiulek Re: kredka 24.11.06, 11:55 Ja sobie kupiłam eye-liner-konturówkę do oczu firmy Lovely, za 3 PLN, jestem bardzo zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulek_mysiulek Re: kredka 24.11.06, 12:07 Tylko, że to nie jest taki eye-liner zakończony pędzelkiem i nie maluje sie na mokro, tylko można go pomylić z kredką. Kredka jest delikatna. Odpowiedz Link Zgłoś
frrancuzeczka Re: kredka 24.11.06, 15:23 Wydaje mi się, że kredka jest łatwiejsza w użyciu, ale może to dlatego, że nigdy nie używałam eyelinera. Odpowiedz Link Zgłoś