23.11.06, 14:45
Chciałabym "rysować" sobie kreskę na górnej powiece tuż przy rzęsach. Którą
kredkę polecacie. Zaznaczam że musi być czarna i nie rujnujaca budżetu.
Dzięki i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • mellaverde Re: kredka 23.11.06, 17:16
      polecam kredki sephory - sama uzywam, wprawdzie braz a nie czern, ale mysle, ze
      czarna rownie dobrze sie sprawdzi.
      • frrancuzeczka Re: kredka 23.11.06, 18:27
        Inglot, Rimmel.
        • slodzik1986 Re: kredka 23.11.06, 19:56
          hmm lepiej eyeliner kupic poniewaz kredka zaraz sie rozmaze, poza tym nie jest
          tak widoczna jak eyeliner!
          • paulina.galli Re: kredka 23.11.06, 20:06
            sephory jest fajna ale do "przydymienia oka" - roztarcia , ale nie wyraznej
            kreski
            Jes za miekka - po prostu :)
            Mi kiedys pasowal max factor, ale do wyraznej "krechy" - zwykle wieczorowej
            uzywam eye linera a nie kredki.
            • l81 Re: kredka 24.11.06, 11:39
              Na stronie www.wizaz.pl i na kosmetyki jest tam lista kredek, eyelinerów.Może
              cos skorzystasz.Pa.
              • kasiulek_mysiulek Re: kredka 24.11.06, 11:55
                Ja sobie kupiłam eye-liner-konturówkę do oczu firmy Lovely, za 3 PLN, jestem
                bardzo zadowolona.
                • monika_04 Re: kredka 24.11.06, 11:57
                  Właśnie, eyeliner jest lepszy od kredki.
    • kasiulek_mysiulek Re: kredka 24.11.06, 12:07
      Tylko, że to nie jest taki eye-liner zakończony pędzelkiem i nie maluje sie na
      mokro, tylko można go pomylić z kredką. Kredka jest delikatna.
      • frrancuzeczka Re: kredka 24.11.06, 15:23
        Wydaje mi się, że kredka jest łatwiejsza w użyciu, ale może to dlatego, że nigdy
        nie używałam eyelinera.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka