Dodaj do ulubionych

autorytety moralne o feminizmie

09.03.08, 18:49
wiadomosci.onet.pl/3280889,relacjetv.html
Wojciech Cejrowski Polak.

Wydaje mi sie ze nie zna feminizmu bo przecierz feministki nie sa za przerywaniem ciazy i jest faktem ze nie mozna skaZYWAC NA SMIERC czlowieka tylko dlatego ze jest chory lub poczol sie poprzez gwalt.


wszystkie lesbijki to feministki a jak wiadomo lesbijka z przyczyn swojego zboczenia nie moze zajsc w ciaze, wiec nie interesuje ja temat aborcji.
Obserwuj wątek
    • kochanica-francuza To jest autorytet moralny? 09.03.08, 18:55
      Dlatego, że Polak? To dla ciebie nawet menel, byle POlak, jest autorytetem moralnym?

      Kochanica Francuza Polka.
      • saszenka2 Re: To jest autorytet moralny? 09.03.08, 22:47
        kochanica-francuza napisała:

        > Dlatego, że Polak? To dla ciebie nawet menel, byle POlak, jest
        autorytetem mora
        > lnym?
        >
        > Kochanica Francuza Polka.
        Cejrowski autorytetem moralnym, nieźle się uśmiałam. Jak dla mnie
        ten pan prezentuje sobą prymitywizm, homofobię i szowinizm, żadnych
        wartości moralnych.
    • nekomimimode Re: autorytety moralne o feminizmie 09.03.08, 19:01
      cejrowski to nie żaden autorytet moralny , za dużo czasu spędził w
      niecywilizowanym śiecie i pewnie wolałby tam mieszkac, niech tam
      wraca.pozatym jest brzydki dlatego ma kompleksy i gada bzdury ;)
    • bene_gesserit Re: autorytety moralne o feminizmie 09.03.08, 20:03
      Cejrowski to zakutoglowy, egotyczny prawak, nie autorytet.
    • piekielnica1 Re: autorytety moralne o feminizmie 09.03.08, 20:34
      przecierz

      > wszystkie lesbijki to feministki a jak wiadomo lesbijka z
      > przyczyn swojego zboczenia nie moze zajsc w ciaze,
      > wiec nie interesuje ja temat aborcji.

      Polecam cos dla ciebie:

      "Specyfika polskiego feminizmu" napisana prosto i zrozumiale,
      wprawdzie troche dawno, ale mysle, ze jezeli zechcesz cokolwiek
      zrozumiec to ten tekst moze ci sporo wyjasnic.

      www.kulturaihistoria.umcs.lublin.pl/archives/169
      • dcio Re: autorytety moralne o feminizmie 09.03.08, 23:03
        cejrowski walczyl o wolna Polske jak byl jeszcze licealista.

        Wladza porwala go ze szkoly wywiozla na posterunek milicji obywatelskiej i wylamala mu wszystkie stawy w palcach u rak . 30.
        pomomo to nie porzucicl walki o wolnosc i demokracje.
        To swiadczy , ze jest autorytetem.
        • dcio Re: autorytety moralne o feminizmie 09.03.08, 23:21
          artykul przeczytalem uwaznie , jakolwiek nie przypuszczam by w 2 Rzeczpospolitej dziewczeta wychodzily za maz w wieku 118 lat ;)
          • piekielnica1 Re: autorytety moralne o feminizmie 10.03.08, 08:43
            dcio napisał:

            > artykul przeczytalem uwaznie , jakolwiek nie przypuszczam by w 2
            > Rzeczpospolitej dziewczeta wychodzily za maz w wieku 118 lat ;)

            To budujace, ze jestes ukierunkowany na BEZBLEDNA polszczyzne,
            a merytoryczne odniesienie do materialu?
        • bene_gesserit Re: autorytety moralne o feminizmie 10.03.08, 00:19
          dcio napisał:

          > To swiadczy , ze jest autorytetem.

          Autorytem nie jest sie obiektywnie, z nadania, ale dlatego, ze ktos
          kogos za takowy uwaza. Autorytetem moze byc ks Rydzyk i cala jego
          wesola kompania, moze byc Bill Gates, moze byc sasiadka z gory, ale
          tylko wtedy, kiedy ty tak uznasz i tylko dla ciebie. Wiec jesli dla
          ciebie autorytetem jest ktos tak ograniczony i o waskich pogladach,
          to, hm - twoj problem, ale nie radzilabym sie z tym afiszowac. Tym
          bardziej upierac sie, ze jest to jakis miedzygalaktyczny i odgorny
          autorytet - bo wychodzisz na glupka.
          • saszenka2 Re: autorytety moralne o feminizmie 10.03.08, 23:30
            bene_gesserit napisała:

            > dcio napisał:
            >
            > > To swiadczy , ze jest autorytetem.
            >
            > Autorytem nie jest sie obiektywnie, z nadania, ale dlatego, ze
            ktos
            > kogos za takowy uwaza. Autorytetem moze byc ks Rydzyk i cala jego
            > wesola kompania, moze byc Bill Gates, moze byc sasiadka z gory,
            ale
            > tylko wtedy, kiedy ty tak uznasz i tylko dla ciebie. Wiec jesli
            dla
            > ciebie autorytetem jest ktos tak ograniczony i o waskich
            pogladach,
            > to, hm - twoj problem, ale nie radzilabym sie z tym afiszowac. Tym
            > bardziej upierac sie, ze jest to jakis miedzygalaktyczny i odgorny
            > autorytet - bo wychodzisz na glupka.
            >
            >
            Autorytety albo brak takowych wybieramy sobie sami. Jednakże to jest
            tylko nasz i ewentualnie paru innych osób autorytet. Pisząc, że
            słuchajcie,róbcie tak, bo autorytet Cejrowski tak mówi, wychodzisz
            na osobę nieznającą specyfiki wybierania sobie autorytetów. Bo Twój
            autorytet nie jest autorytetem wszystkich, nie wszyscy muszą się z
            nim liczyć.
        • kochanica-francuza Według dcia autorytetem czyni bycie nękanym przez 10.03.08, 20:15
          władzę w imię idei wolnej Polski.

          No to Michnik też!
        • kochanica-francuza Otóż, dcio 10.03.08, 20:30
          Jeżeli istotnie to zniósł dla idei, to za to mam dla niego szacunek. Ale to, co
          mówi, to brednie.
          • dcio Re: Otóż, dcio 12.03.08, 02:59
            a merytoryczne odniesienie do materialu?

            szczerze to zadziwil mnie tak szczery material. Wynika z niego ze jajwieksza wlak feministek bylo syanie 3 godzin na chlodzie w oczekiwaniu na przyjecie przez Pilsudckiego by kobiety w Polsce mialy prawo do glosu , podczas gdy w Angli syfrazystki przez 50 lat musialy zgdzac parasolkami przechodzacyc merzczyzn a pozniej palic staniki.


            Cerowskiego torturowano, wyrwij sobie 2 staw z palca a jemu socjalisci wyrwali 30. mial mniej niz 18 lat jak go wzieli na tortury.
            • piekielnica1 Re: Otóż, dcio 12.03.08, 11:47
              > Cerowskiego torturowano, wyrwij sobie 2 staw z palca a jemu
              > socjalisci wyrwali30. mial mniej niz 18 lat jak go wzieli na
              > tortury.

              Temat bardzo mnie zaciekawil, wiec moze podaj jakis link.
              Wprawdzie nie lubie faceta, ale jezeli byl torturowanym bojownikiem
              z komunizmem to oddam mu czesc.


              • dcio Re: Otóż, dcio 12.03.08, 16:33
                To z jego wypowiedzi z czasow gdy jeszcze w TV mozna bylo krytykowac zydow i komunistow. Mam tez jego ksiazki w ktorych o tym pisze wiec nie podam linka ale ksiazki moge odsprzedac.
                mam kolekcje Cejrowskiego, kKrwina Mikke, Tyminskiego w dobrym stanie.

                Jakby ktos chcial odkupic zapraszam na priwa , mam tez inne ksiazki patryjotyczne i historyczne takze o zydach.
                • piekielnica1 Re: Otóż, dcio 12.03.08, 21:08
                  > mam kolekcje Cejrowskiego, kKrwina Mikke, Tyminskiego
                  > w dobrym stanie.
                  > Jakby ktos chcial odkupic zapraszam na priwa , mam tez inne
                  > ksiazki patryjotyczne i historyczne takze o zydach.

                  Tym panom dziekuje, szkoda miejsca w mojej bibliotece nie
                  wspominajac o pieniadzach.
                  A tak z ciekawosci czytujesz cos jeszcze poza wymienionymi?



                  • kochanica-francuza Re: Otóż, dcio 12.03.08, 21:33

                    >
                    > Tym panom dziekuje, szkoda miejsca w mojej bibliotece nie
                    > wspominajac o pieniadzach.
                    > A tak z ciekawosci czytujesz cos jeszcze poza wymienionymi?

                    Dołączam się do pytania oraz do pozostałej części wypowiedzi.
                  • saszenka2 Re: Otóż, dcio 13.03.08, 22:46
                    piekielnica1 napisała:

                    > > mam kolekcje Cejrowskiego, kKrwina Mikke, Tyminskiego
                    > > w dobrym stanie.
                    > > Jakby ktos chcial odkupic zapraszam na priwa , mam tez inne
                    > > ksiazki patryjotyczne i historyczne takze o zydach.
                    >
                    > Tym panom dziekuje, szkoda miejsca w mojej bibliotece nie
                    > wspominajac o pieniadzach.
                    > A tak z ciekawosci czytujesz cos jeszcze poza wymienionymi?
                    >
                    >
                    >
                    Osobiście proponuję, żeby Dcio zaopatrzył się w słownik
                    ortograficzny i poprawnej polszczyzny, może wówczas coś więcej
                    zrozumiem z jego wypowiedzi. Na razie dotarła do mnie informacja o
                    rzekomym "męczeństwie" Cejrowskiego, ów temat również dogłębnie mnie
                    poruszył i chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o jego
                    działalności. A może to kolejny "prześladowany", a gdy przychodzi co
                    do czego, to się okazuje, że tak naprawdę za kratkami siedziała
                    Maria Kaczyńska, bo w niej widziano większe zagrożenie.
            • kochanica-francuza Re: Otóż, dcio 12.03.08, 20:53
              Z zasady nie zniżam się do merytorycznej polemiki z Cejrowskim.

              A jak z ciebie taki Polak, to mógłbyś chociaż wiedzieć, jak się pisze nazwisko
              Marszałka.

              Sądząc z doboru lektur, masz nieźle wyprany mózg (już widzę te "historyczne
              książki o Żydach"). Ile masz lat?
            • kochanica-francuza Re: Otóż, dcio 12.03.08, 20:55
              dcio napisał:

              > a merytoryczne odniesienie do materialu?
              >
              > szczerze to zadziwil mnie tak szczery material. Wynika z niego ze jajwieksza wl
              > ak feministek bylo syanie 3 godzin na chlodzie w oczekiwaniu na przyjecie przez
              > Pilsudckiego by kobiety w Polsce mialy prawo do glosu , podczas gdy w Angli sy
              > frazystki przez 50 lat musialy zgdzac parasolkami przechodzacyc merzczyzn a poz
              > niej palic staniki.

              Fascynujące!

              To może jak się Cejrowski czegoś więcej dowie niż tylko historyjek o parasolkach
              i paleniu staników, to podyskutuję merytorycznie. Na razie nie ma z czym. Nie
              dyskutuje się merytorycznie z wypowiedzią na poziomie półtorarocznego dziecka.
            • chicarica Re: Otóż, dcio 14.03.08, 09:26
              Mogę prosić to samo, tylko po polsku?
              • tamade Re: Otóż, dcio 14.03.08, 11:39
                z Cejrowskiego taki bojownik o wolność jak z J.Kaczyńskiego, którego nikt nie chciał internować.
              • kochanica-francuza Re: Otóż, dcio 14.03.08, 14:37
                chicarica napisała:

                > Mogę prosić to samo, tylko po polsku?

                A ty masz ładną sygnaturkę. :-)
                • pavvka Re: Otóż, dcio 14.03.08, 15:14
                  Podejrzewam, że gdyby była o dzieciach płci żeńskiej, mniej by Ci
                  się podobała.
                  • kochanica-francuza Re: Otóż, dcio 14.03.08, 15:20
                    pavvka napisał:

                    > Podejrzewam, że gdyby była o dzieciach płci żeńskiej, mniej by Ci
                    > się podobała.
                    Czepiasz się, drogi puffciu.
                    • pavvka Re: Otóż, dcio 14.03.08, 15:52
                      Czepiam się, ale nie bez powodu.
    • ptaszyna12 Re: autorytety moralne o feminizmie 14.03.08, 15:20
      Jakby umarł przy porodzie to może i stałby się moim autorytetem. Z całym
      szacunkiem, ale co ma wspólnego łamanie stawów z brakiem wiedzy na temat dążeń
      feministek? Zresztą skoro uważa, że problem aborcji nie dotyczy lesbijek, to tym
      bardziej niech się na ten temat nie wypowiada.

      A swoją drogą, uważam ten wątek za prowokację - ze względu na ortografię! Drodzy
      prawicowcy,ktoś próbuje Was ośmieszyć.
      • piekielnica1 Re: autorytety moralne o feminizmie 14.03.08, 18:36
        > A swoją drogą, uważam ten wątek za prowokację - ze względu na
        > ortografię! Drodzy prawicowcy, ktoś próbuje Was ośmieszyć.

        Alez skad, ktos kto uczy sie wystarczajaco dlugo by poznac
        ortografie, jakos przewaznie przestaje byc prawicowcem.
        0czywiscie bywaja wyjatki, zazwyczaj potwierdzajace regule.
        • saszenka2 Re: autorytety moralne o feminizmie 14.03.08, 22:12
          piekielnica1 napisała:

          > > A swoją drogą, uważam ten wątek za prowokację - ze względu na
          > > ortografię! Drodzy prawicowcy, ktoś próbuje Was ośmieszyć.
          >
          > Alez skad, ktos kto uczy sie wystarczajaco dlugo by poznac
          > ortografie, jakos przewaznie przestaje byc prawicowcem.
          > 0czywiscie bywaja wyjatki, zazwyczaj potwierdzajace regule.

          Brak wiedzy nie jest sprzężony z lewicowymi czy też prawicowymi
          poglądami. Niektórzy po prostu są zbyt leniwi i do takich osób
          należy Dcio.
    • czyngis_chan Re: autorytety moralne o feminizmie 25.08.08, 13:09
      dcio napisał:

      > wiadomosci.onet.pl/3280889,relacjetv.html
      > Wojciech Cejrowski Polak.
      Wiele "ciekawych" osób jest autorytetami moralnymi - dla niektórych
      jest nim np. ojciec Rydzyk. Ale żeby WC? Nie wpadłbym na to.
      Z uszanowaniem
      Czyngis Chan (Polak)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka