Gość: ewa
IP: 89.72.25.*
27.09.09, 13:43
Warto zrzucić kilogramy.Ja w ciągu 10 m-cy schudłam
40kg,ograniczając tylko jedzenie bez żadnych diet.Ważę obecnie 64kg
z czego jestem bardzo szczśliwa.Wagę utrzymuję już 4 lata.Jestem
poprostu inną kobietą z czego jestem z siebie bardzo dumna.Zyczę
wszystkim odchudzającym wytrwaości bo warto być szczupłym.