osanna
15.10.09, 17:11
moja 23 córka od kilku lat brała microgynon. Przeszła n yazz i dwie
wielkie torbiele gotowe... martwię się, moja mama miała 2 zabiegi,
ja 3 zabiegi plus laparo, myślałam ,że ona się uchroni. To jak to
jest, być na antykoncepcji i mieć torbiele? myślę,że w tych
nowościach jest za mało hormonów. Jeśli jest na pigułkach i ma
torbiele , to w takim razie czym to leczyć? Jestem załamamna, ona
jeszcze nie rodziła.Bardzo proszę o Wasze opinie.