IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 14.08.01, 16:36
Co sie stanie, jesli przez pomyłkę zażyłam dwie tabletki antykoncepcyjne
(Mercilon) jednego wieczora? Potem resztę zażywałam normalnie.
Obserwuj wątek
    • monika.antepowicz Re: Tabletki 15.08.01, 00:18
      Nic! MA
      • Gość: Yellow Re: Tabletki IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 15.08.01, 21:01
        Całkiem? Liczyłam na bardziej obszerna odpoweidz, ale coz... dziekuje i
        pozdrawiam. Y
    • monika.antepowicz Re: Tabletki 15.08.01, 21:26
      Gość portalu: Yellow napisał(a):

      > Co sie stanie, jesli przez pomyłkę zażyłam dwie tabletki antykoncepcyjne
      > (Mercilon) jednego wieczora? Potem resztę zażywałam normalnie.

      Ponieważ zażyła Pani 2 tabletki na raz, a poza tym nie nastąpiła już rzadna
      pomyłka nie ma żadnego niebezpiecznstwa zajścia w ciążę. Przyjęła Pani po prostu
      nieco większa dawkę hormonów niż trzeba, by zatrzymac owulacje. Jeśli chodzi o
      pomyłki dotyczące pigułek, to ich skutki8 związane są raczej z opuszczaniem,
      zapominaniem lub opóźnieniem ich przyjmowania. Wówczas mogą pojawic sie plamienia
      lub moze dojsc do owulacji mA
      • yellow Re: Tabletki 16.08.01, 07:38
        Dziekuje, moja ciekawosc - w pelni zaspokojona!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka