Gość: Yellow IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 14.08.01, 16:36 Co sie stanie, jesli przez pomyłkę zażyłam dwie tabletki antykoncepcyjne (Mercilon) jednego wieczora? Potem resztę zażywałam normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Yellow Re: Tabletki IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 15.08.01, 21:01 Całkiem? Liczyłam na bardziej obszerna odpoweidz, ale coz... dziekuje i pozdrawiam. Y Odpowiedz Link Zgłoś
monika.antepowicz Re: Tabletki 15.08.01, 21:26 Gość portalu: Yellow napisał(a): > Co sie stanie, jesli przez pomyłkę zażyłam dwie tabletki antykoncepcyjne > (Mercilon) jednego wieczora? Potem resztę zażywałam normalnie. Ponieważ zażyła Pani 2 tabletki na raz, a poza tym nie nastąpiła już rzadna pomyłka nie ma żadnego niebezpiecznstwa zajścia w ciążę. Przyjęła Pani po prostu nieco większa dawkę hormonów niż trzeba, by zatrzymac owulacje. Jeśli chodzi o pomyłki dotyczące pigułek, to ich skutki8 związane są raczej z opuszczaniem, zapominaniem lub opóźnieniem ich przyjmowania. Wówczas mogą pojawic sie plamienia lub moze dojsc do owulacji mA Odpowiedz Link Zgłoś
yellow Re: Tabletki 16.08.01, 07:38 Dziekuje, moja ciekawosc - w pelni zaspokojona! Odpowiedz Link Zgłoś