Dodaj do ulubionych

wstydliwy problem

IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.11, 21:43
Witam,
moim wstydliwym problemem są pierdnięcia. Nie umiem ich powstrzymać. Przykłady np z dzisiejszego dnia stoję ze znajomymi rozmawiamy zaczynam się śmiać i pierd taki głośny, że głowa mała. Następny przykład jestem w pracy i rzucam cichacza. O sytuacjach intymnych nie będę już pisać bo to już kompletny wstyd. Ja wiem, że dla niektórych z Was jest to śmieszne ale możne są jakieś Kobiety wśród Was, które mają ten sam problem. Nie mam kontroli nad tym, nie umiem sobie z nim poradzić.Jest to cholerny i bardzo poważny problem dla mnie który przynosi dużo wstydu. Bardzo proszę o jakieś porady.
Obserwuj wątek
    • lukrecja34 Re: wstydliwy problem 04.06.11, 08:05
      tak na szybko to kup sobie espumisan albo esputicon-oba uwalniają gazy gromadzące się w jelitach
      poza tym chyba jednak coś jest w diecie-choć ja miałam takie problemy kiedy miałam kłopoty z wątrobą i trzustką .ja sobie sama poradziłam ale tobie proponuję mimo wszystko wizytę u lekarza i podstawowe badania
      • asiek334 Re: wstydliwy problem 04.06.11, 12:42
        Dziewczyna pisze o niekontrolowanych gazach a nie o problemie z wzdęciami.Espumisam moze je spotęgować, nie mniej jedak jedna rada jest dobra, wizyta u lekarza nie zaszkodzi. Pozdrawiam wink
          • cafem Re: wstydliwy problem 04.06.11, 21:01
            > jednakowoż wzdęcia spowodowane są nadmiarem gazów

Kochana, doucz się. Nie ma czegoś takiego jak nadmiar gazów i żaden espumisan tu nie pomoże.
            Pierdzieć jest zdrowo i nie można pierdzieć w nadmiernych ilościach - to zależy jedynie od diety oraz flowy bakteryjnej w jelitach.

Dziewczyna nie ma problemów z nadmiarem gazów, tylko z niekontrolowaniem ich wypuszczania. A to raczej problem zwieracza/ćwiczenia mięśni.
              • Gość: ropuszka Re: wstydliwy problem IP: *.dynamic.chello.pl 04.06.11, 22:01
                Dziś byłam u ginekologa. Robi mi cytologię i nie wytrzymałam. Taki wstyd.......Jem normalnie w pracy kanapka z wędliną i z jakimś warzywem ( sałata, rzodkiew, ogórek, pomidor) potem jakiś jogurt lub serek i owoc ( pomarańcz, jabłko). W domu zupa drugie danie przeważnie kurczak. Nie jem fasoli, grochu, kapusty.Nic co powoduje takie dolegliwości. Fakt palę raz może dwa wypiję piwko w weekend. Iść do lekarza to takie dla niektórych proste, nie dla mnie bo to jeden wielki BARDZO WIELKI WSTYD dla mnie, po prostu wstydzę się. Moje badania cukier, krew itp są w porządku. Moje życie intymne jest puste ( moja wina)
            • lukrecja34 Re: wstydliwy problem 04.06.11, 22:15
              również proponuję doczytać..istnieje pojęcie nadmiaru gazów- przyczyny bywają różne. nadmiar gazów w jelitach powoduje wzdęcia,bolesne przemieszczanie się gazów w jelitach,niekontrolowane ich uchodzenie czyli właśnie pierdzenie.
              inną sprawą jest przyczyna gazów.jak pisałam u mnie były to kłopoty z wątrobą i trzustką dlatego zaproponowałam m.in. kontrolę u lekarza
                  • Gość: ropuszka Re: wstydliwy problem IP: *.dynamic.chello.pl 04.06.11, 23:07
                    Robiłam badania cukier, krew, itp, pasożytów też nie mam w organizmie ( zrobiłam badania). Każda osoba ma problem, że czasami chce się pierdnąć, tylko potrafią to powstrzymać JA NIE UMIEM. Zażywałam aktivie, słonecznik, dynię nawet beznadziejne herbatki oczyszczające i nic. Może z moją psychą jest coś nie tak.
                    • lukrecja34 Re: wstydliwy problem 05.06.11, 08:29
                      może to faktycznie w twojej głowie się nakręca ...im więcej o tym myślisz tym większy masz problem.
                      nie wiem co ci doradzić.ja poszłabym do lekarza-i nie ma tu powodu do wstydu,lekarz nie z takimi schorzeniami ma do czynienia.na pewno nie jest przyjemnością rozmowa z kimś o swoich gazach ale jeśli ma to pomóc? wolisz się męczyć?
                      zresztą-raz się już przełamałaś-napisałaś na forum smile
                      • Gość: bejbe Re: wstydliwy problem IP: *.radom.vectranet.pl 11.06.11, 22:46
                        czesto towarzysza takie objawy zespolowi jelita nadwrazliwego. Jedzenie espumisanu w tej sytuacji jedynie spoteguje problem - skoro dziewczyna ma odchodzace gazy to po co jej lek powodujacy odchodzenie gazow? to jest lek na wzdecia czyli sytuacje kiedy zgromadzone gazy tkwia w jelitach zamiast sie uwalniac. trzeba sie wybrac do gastrologa, a wstydzic sie nie ma czego, bo oni takei problemy omaiwaja na co dzien.
      • minniemouse Re: wstydliwy problem 13.06.11, 02:57
        . Zażywałam aktivie, słonecznik, dynię nawet beznadziejne herbatki oczyszczające i nic. Może z moją psychą jest coś nie tak

aktivia, czyli yogurt, czyli laktoza.
        zaloze sie ze masz nietolerancje lakotozy, to jest tak
        pospolite i tak lekcewazone a tak podstawowe przy 'nadmiarze niekontrolowanych gazow'.

Minnie
    • meryangel Re: wstydliwy problem 14.06.11, 08:24
      spróbuj kupić sobie miksturę propolis plus w aptece. pomaga przy problemach trawiennych, wiec powinna pomóc i tobie, staraj się nie jeść nic ciężkostrawnego. jeśli nie pomoże to musisz udać się do lekarza, tam nie musisz się wstydzić, lekarze znają takie przypadki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka