basiad555 30.05.04, 12:59 Justa odpowiedz na post18425 proszę i pozdrawiam Cię. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
martini_very_bianco Re: do JUSTY1 30.05.04, 13:40 Basia.... Milion razy o tym było!!! Zajrzyj sobie w kolumnę po lewo i zobacz, jak fajnie szyka się tam jakiegoś numerka. Po prostu podciągnij ten wątek, albo załóż nowy o tej samej treści z dopiskiem do Justy. 16%VOL 22%VAT -- takie tam... forum homeopatyczne forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19760 Odpowiedz Link Zgłoś
basiad555 Re: do JUSTY1 30.05.04, 19:02 Justa ,bardzo przepraszam CIĘ ,zajrzyj na mój post raz jeszcze nr18425 dzięki pa Odpowiedz Link Zgłoś