30.05.04, 12:59
Justa odpowiedz na post18425 proszę i pozdrawiam Cię.
Obserwuj wątek
    • martini_very_bianco Re: do JUSTY1 30.05.04, 13:40
      Basia.... Milion razy o tym było!!!
      Zajrzyj sobie w kolumnę po lewo i zobacz, jak fajnie szyka się tam jakiegoś
      numerka. Po prostu podciągnij ten wątek, albo załóż nowy o tej samej treści z
      dopiskiem do Justy.


      16%VOL
      22%VAT




      --
      takie tam... forum homeopatyczne
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19760
      • basiad555 Re: do JUSTY1 30.05.04, 19:02
        Justa ,bardzo przepraszam CIĘ ,zajrzyj na mój post raz jeszcze nr18425 dzięki pa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka