Dodaj do ulubionych

Kinesiotaping

08.11.11, 18:15
Czy miałyście? Mam rwę kulszową i szukam pomocy, wpadła mi w rękę ulotka, ale nie bardzo wiem, jak to działa.
Obserwuj wątek
    • po_solarce Re: Kinesiotaping 09.11.11, 11:01
      Brat miał, na chory bark, gdy nie mógł wytrzymać z bólu - bardzo sobie chwalił. Znajoma rehabilitantka naklejała takie plastry sobie na zapalenie Achillesa - działało cuda! chodzi tu o fachowe przyklejenie tasmy, co powoduje znaczące zmniejszenie bólu. Metodę te powinni stosowac fizjoterapeuci lub lekarze-specjaliści od rehabilitacji.
      • lisia312 Re: Kinesiotaping 09.11.11, 17:59
        czy wiesz może jaki był koszt, bo patrzyłam na cennik, ale nie rozumiem, pisze 15zł 25 cm, ale nie wiem o co chodzi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka