Dodaj do ulubionych

KIEDY PIERWSZY ORGAZM?

24.06.04, 19:25
MAM 18 LAT.
WSPOŁŻYJE OD PONAD ROKU.
NIGDY JESZCZE NIE MIAŁA ORGAZMU,
MÓJ PATRNER MA ZAWSZE.
PODOBNO U KOBIET TO ZALEŻY OD WIEKU.
A JAK BYŁO U WAS?
Obserwuj wątek
      • lilith76 Re: KIEDY PIERWSZY ORGAZM? 25.06.04, 10:56
        ani_ni, kontakty intymne pomiędzy dwojgiem ludzi nie polegają tylko na prostym
        zaspokajaniu, ale także na budowaniu więzi.
        czy według ciebie jeżeli się kocha faceta, ale ten nie "doprowadza do orgazmu"
        (choć w łózku może być przyjemnie jak cholera), to trzeba go rzucić??? czy twoi
        faceci tylko dlatego byli z tobą, bo im "robiłaś dobrze"?
        • the_kami Re: KIEDY PIERWSZY ORGAZM? 25.06.04, 10:59
          lilith76 napisała:

[...]

> czy twoi faceci tylko dlatego byli z tobą, bo im "robiłaś dobrze"?

Pytanie powinno brzmieć inaczej: czy byłaś ze swoimi partnerami tylko dlatego,
          że oni Tobie 'robili dobrze'? Hm?
        • an_ni Re: KIEDY PIERWSZY ORGAZM? 25.06.04, 13:19
          to nie o to chodzi ! moje pytanie specjalnie bylo tak zadane, zeby zareagowala
          autorka postu
          a wy dopowiadacie sobie jakies historie .... ojejeej
          mam wrazenie ze to dziecko zazdrosci partnerowi ze ma orgazm, ze wspolzyje
          tylko dlatego ze slyszala ze ma sie takie fajne orgazmy, albo dlatego ze w tym
          wieku juz wypada, ze chlopak ja namowil i ze traktuje seks jak automat do
          orgazmow

ja nie pamietam kiedy mialam pierwszy orgazm ale wazne bylo dla mnie jak
          cudownie nam jest bedac blisko, a nie kiedy bede miala pierwszy orgazm i jak
          dokladnie ma mnie piescic zeby tak bylo, zreszta myslalam ze juz go od dawna
          mam az tu kiedys tak burza doznan na mnie spadla ze juz wiedzialam ze kiedys to
          byly tylko niesmiale oznaki orgazmu wink
          • lilith76 Re: KIEDY PIERWSZY ORGAZM? 25.06.04, 13:58
            trochę inaczej to zabrzmiało smile
            dla mnie też ta "moda na orgazm" wydaje się czasami infantylna. kobiety setki
            lat żyły nie wiedząc co to orgazm i budziły zażenowanie potomnych. teraz jest
            odwrotnie - wypada mieć orgazm, niezależnie od tego jak fajnie jest w łózku. bo
            jeśli w łóżku jest nijako albo kiepsko, to nie wina braku orgazmu.
            • an_ni Re: KIEDY PIERWSZY ORGAZM? 25.06.04, 14:56
              a swoja droga faceci bywaja z kobietami dlatego ze im dobrze w lozku
              bo maja seks na zawolanie, bo panienka zgadza sie na wszystko i czesto a do
              tego jeszcze sama stosuje antykoncepcje

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka