Dodaj do ulubionych

Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodnienia?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.04, 20:56
Boje się, ze mogę byc w ciązy... pytanie jak wyzej... prosze nie piszcie, ze
testem ciązowym albo badaniami krwi...
Obserwuj wątek
    • maretina Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 05.09.04, 20:58
      10 dni po owulacji mozna zrobic beta hcg z krwi.
      • anula36 Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 05.09.04, 21:00
        innej mozliwosci nei ma, chyba ze chcesz sie przekonac dopiero jak poczujesz
        ruchy dziecka.
    • Gość: Anisa Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.chello.pl 05.09.04, 22:37
      Test możesz sobie zrobic, choć 11 dni po nie daje chyba 100% pewności. Test nie
      boli wink i jest dostepny w aptece bez recepty. Poza tym sa inne objawy, ale
      indywidualne dla kazdej kobiety (ja czasem mam podobne przed miesiaczką!)
      Zsinienie warg sromowych, powiekszenie i ból piersi, osławione nudności lub
      wymioty, wyrażnij zarysowana linia od pępka w dól, osłabienie itp. Ale te
      objawy wystepuja chyba nieco później. 11 dni od zapłodnienia nikt, nawet
      doświadczony ginekolog, nie rozpozna ciązy! Niestety musisz poczekać, choć
      wiem, że to stresujące. Ok. 6 tygodni od daty ostatniej miesiaczki możesz
      zglosić sie do lekarza (wtedy wyczuje juz powiększoną macicę). Domowymi
      sposobami wczesna ciążę rozpoznac trudno, szczególnie gdy jest to pierwszy raz.
      A stres, który jak rozumiesz przezywasz, spowoduje rozne niepokojące obiawy z
      mdłościami włącznie. A więc sie nie przejmuj, tylko troche poczekaj. W
      większości przypadków jest to falszywy alarm! A na przyszłość uwazaj!!!
    • zalotnica Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 06.09.04, 00:02
      a co sie stalo, ze obudzilas sie dopiero 11 dnia...?
    • lidek0 Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 06.09.04, 07:49
      Nie ma innej możliwości jak test z krwi w tym czasie.
    • Gość: Boję się Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.04, 15:44
      generalnie to mi chodzi o ta sprawę podaną w linku. W sumie jestem dziewica...
      a ta reka nie powedrowala do wnetrza pochwy , tylko do miesni, ktore nie
      chcialy sie rozluźnic... wiec do wnetrza pochwy to i tak nie dotarlo... Poza
      tym nie bylo wytrysku... wiec na rekach nie mialam prawdopodobnie nasienia. Ale
      podobno wydziela sie rowniez plyn ejakulacyjny... jak go mozna rozpoznac... czy
      jest na palcach?
      • iwka901 Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 06.09.04, 16:34
        To chyba jakieś jaja...
      • Gość: Anisa Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.chello.pl 06.09.04, 16:35
        Nie szukaj dziury w całym! Jesli jesteś dziewica, a do tego nie bylo wytrysku
        (!), to szanse na ciaze sa naprawde minimalne. Płyn ejakulacyjny może zawierać
        troche plemników, ale nie musi. W ciąże nie jest wcale tak łatwo zajść smile
        Wyluzuj!
        • Gość: kalinosia Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.neostrada.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.04, 18:25
          i zanim zaczniesz życie seksualne to może poczytaj parę książek o tym, żeby nie
          zadawac takich pytań! Ręce opadają...
      • very_martini Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 06.09.04, 23:13
        Dżizes. Zaczynam chyba zbierać linki do takich postów i podrzucić MENiS...Niech
        cos wreszcie zrobią, skoro BRAVO i POPCORN sobie nie radzą, bo grozi nam
        kolejna fala niechcianych dzieci. sad


        16%VOL
        22%VAT

        Takie tam... Forum homeopatia
        • Gość: lampion3 dramat! wierzyć sie nie chce IP: 195.187.67.* 07.09.04, 10:02
          jak może dziewczyna myziac się z facetem nie wiedząc kompletnie nic o swojej
          biologii, o kobiecej biologii. jest tyle książek, internet...
          a potem blaganie w TV o pomoc dla wielodzietnej rodziny
        • anula36 do very martini 07.09.04, 17:31
          alez very- Menis to robio specjalnei,zeby miec nastepne pokolenie do pseudo -
          edukacjismile
          • very_martini Re: do very martini 07.09.04, 22:32
            Ooooooo, brawo, wykryła Pani kolejny spisek dziejowy, a ja kocham spiski!
            A tak na marginesie - że też wcześniej o tym nie pomyślałam. W końcu było się w
            szkole raz drugi i się popatrzyło. A jeszcze miało sie koleżankę uczącą w dość
            meliniarskiej szkole. Konkluzja - nikomu na tych dzieciakach nie zależysad Ale
            to smutny temat na inne forum, radujmy się kolejnym zabawnym postem!

            16%VOL
            22%VAT

            Takie tam... Forum homeopatia
    • Gość: laki Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.04, 10:44
      Ja proponuję udać się do wróżki - skoro nie chcesz testu sikanego ani badań
      krwi.
      Albo zapytać na forum.
      Oto odpowiedź.
      1. Tak, jesteś w ciąży.
      2. Nie, nie jesteś w ciąży.

      Niepotrzebne skreślić.

      Bezbłędna idiotka z ciebie - nie dlatego że się bzykałaś bez zabezpieczenia,
      ale dlatego że nic o zabezpieczeniach nie wiesz.
      Pomogę zebrać podobnie debilne pytania i wysłać do MEN. I do kurii nawet.
      • very_martini Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 07.09.04, 11:08
        Laki, przejrzy forum od początku wakacji, ja mam w kompie takie HTE BEST OF.
        Moja teoria - lato przyszło, i niedokształconym nastolatkom różne rzeczy
        strzelają do głowy, chyba stąd takie namnożenie postów w okresie wakacji...
        Zgroza. Zgroza. Zgrozaaaaaaaaa

        16%VOL
        22%VAT

        Takie tam... Forum homeopatia
    • natka110 Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 07.09.04, 14:40
      Ha! ja wiem, jak rozpoznac, widzialam to kiedys na filmie o XVIII-wiecznej wsi:
      ktos musi dac ci do wyboru rozne miejsca do siedzenia, a ty wybrac sposrod nich
      jedno. Pod siedzeniami musza byc polozone noz lub nozyczki albo nic - noz
      oznacza chlopca, nozyczki dziewczynke, nic oznacza wiec, ze w ciazy nie
      jestes!!!
      A na powaznie: podzielam zdanie poprzednikow, ze zeby sie zabrac za takie
      zabawy, to trzba by najpierw cos o nich wiedziec. Na razie wsialas za
      kierownice, samochod ruszyl, a ty wpanice pytasz, gdzie gaz, gdzie hamulec, i
      co z tym w ogole robic.
      Daleko tak nie zajedziesz, to pewne... a na pewno niezbyt bezpiecznie
      I poza tym - glupawe troche masz zyczenia: jesli nie z krwi, i nie z moczu, to
      w zasadzie nie ma innej mozliwosci sprawdzenia, czy jestes w ciazy, zwlaszcza
      11 dni po zaplodnieniu. testy podobno "lapia" juz po 6 dniach, ale ja w to
      osobiscie malo wierze, ja robie po min 14 dniach, i to ranmo, bo wtedy jest
      najwieksze stezenie bHCG w moczu. Mozesz ewentualnie poczekac jeszcze jakies 38
      tygodni, i potem sie na wlasne oczy przekonac, czy to byla ciaza...
    • Gość: Boję się Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.04, 16:53
      Macie super podejscie...pozazdroscic...sukcesow w wychowywaniu dzieci...
      doskonale wiem jak sie zabezpieczyc przed ciaza... 100% zabezpieczenie daje
      niewchodzenie z chlopakiem w intymne zwiazki. Oczywiscie jedyna droga do
      zaplodnienia komorki jest seks... Niby jestescie takie wyksztalcone ,
      chcialbyscie mnie douczac antykoncepcji, a jednak istenieje cos takiego jak
      ciąza dziewicza... skoro tak wszytsko super wiecie, ze osadzacie innych... to
      powinnyscie chociaz troche wiedziec o takim zjawisku... to moje pierwsze
      kontakty z facetem. nie uprawialam z nim seksu... a jednak sie boje, poniewaz
      mozna przeniesc plemniki (nawet z plynu ejakulacyjnego) do pochwy.Owszem jest
      to rowniez panika, ale spowodowana tym, ze nie usmiecha mi sie bawienie sie z
      dzieckiem w czasie kiedy powinnam byc na studiach.Ciąza dziewicza- jest taka
      mozliwosc i nie mozna jej wykluczac. To ze to zdarza sie bardzo rzadko nie jest
      zadnym argumentem, ze mozecie mnie wysmiewac, ok?
      Poza tym pytanie w temacie nie bylo :napisz cos sadzisz o moim pytaniu czy tez
      o osobie ktore je zadala... Pytanie jest zupelnie inne... nie wiecie jak
      odpowiedziec to nic nie piszcie
      • Gość: LiderkaPSL Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.zamosc.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.04, 17:06
        Jestem z Tobą. Kobiety powinny się wspierać a nie dokuczać jak to robiły osoby
        wpisujące się. Masz prawo pytać i uzyskiwać odpowiedzi bez głupich komentarzy
        od innych ludzi.
        Trzymaj się cieplutko i się nie załamuj
      • Gość: Netyl Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: 62.233.250.* 07.09.04, 17:23
        Odpowiedz jest prosta: nie można rozpoznać. Ani Ty tego nie dokonasz, ani
        żaden super-hiper ginekolog, na to jest zwyczajnie zawcześnie. Ale na test z
        krwi już nie jest za wcześnie, po 11 dniu możesz go robić (ok. 25 zł, prawie w
        każdym ambulatorium).
        Ps. Jeśli- jak twierdzisz- masz wiedzę na temat antykoncepcji to takie
        "szczegóły" też powinnaś wiedzieć. Przy okazji rozpoczynającego się września:
        miłego i skutecznego uzupełniania braków w edukacji.
        • Gość: Boje się Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.04, 17:28
          wydaje mi się, ze nie przeczytalas moich postow, a juz wyrazasz opinie na te,at
          mojego obeznania w badaniach krwi... w poscie pierwszym pytalam w jaki inny
          sposob niz BADANIA KRWI mozna rozpoznac ciaze. Taka skromna uwaga
          • anula36 Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 07.09.04, 17:36
            no fakt ,uzylismy sobie.
            Ale zakladamy optymistycznie ze w ciazy dziewiczej nei jestes, a na drugi raz
            sie zastanowisz nim znowu zazcniesz sie zabawiac z jakims facetem w te klocki.
            Byc moze zaoszczedziszw ten sposob na skrobance.
            Wiec sie nei obruszaj- a nastepnym razem mysl przed -nie po.
          • Gość: Netyl Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: 62.233.250.* 07.09.04, 18:20
            TAKA SKROMNA UWAGA:
            Droga Bojąca się, czytanie ze zrozumieniem opanowałam przed wiedzą o
            antykoncepcji.
            Tak, czytałam Twoje posty, ale do Ciebie nie dociera.
            Yyy... nie ma sensu, bo Ty jak widać jesteś smarkulą która pozjadała wszystkie
            rozumy świata, która obrusza się na konstruktywną krytykę.
            Jeśli uważasz, że wiesz dużo, ba, nawet baaardzo dużo na temat antykoncepcji, a
            także jak się okazuje na temat badań z krwi to cóż tu po mnie.
          • kalinosia Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 07.09.04, 18:32
            napisałaś, ze w inny sposób niż badnia krwi i TEST CIĄŻOWY! A jakie inne
            sposoby niby maja być na wyrycie ciąży po 11 dniach??????Włąściwie nawte test
            ciążowy nei wykryje tak wczesnie!Zastanów sie trochę, zwłaszcza, że piszesz, że
            wiesz dużo o zyciu seksualnym i tp., w co watpię!
          • kalinosia Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 07.09.04, 18:34
            Ja czekam tylko, az pojawi się jakis post typu: połknęłam spermę, czy mogę byc
            w ciąży???? Brak słów....
            • anula36 Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 07.09.04, 18:35
              wypluj natychmiast,zebys tego nei napisala w zla godzinasmile
              • Gość: Wszystko wiedząca Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: 62.233.250.* 07.09.04, 18:43
                Tak, jest sposób.
                Podobno od jakiegoś czasu są dostępne w aptekach specjalne lusterka niewielkiego
                rozmiaru. Trzymasz je na wysokości brzucha no i patrzysz lusterko, jeśli po
                czasie podanym na ulotce brzuch przybiera inny kolor niż reszta ciała to znak ciąży.
    • Gość: Boję się Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.04, 20:01
      ok, jestem smarkulą... wasze slowa to nadinterpretacja i nie mozna ich nazwac
      konstruktywna uwagą. Moze jestem smarkula, wpadlam w panike i tyle, juz mi
      przeszlo otrzezwialam i wiem ze cos takiego jest maloprawdopodobne. Ale o ile
      dla smarkul panika to nromalka, to dla tak obeznanych w temacie kobiet jak Wy
      chyba taki ironiczny ton nie jest wskazany. A jak Wasze dzieci zadadza Wam
      takie pytanie tez je wysmiejecie?- to naprawde zraża. Nie mam mamy, ktorą
      moglabym o cos takiego zapytac, wiec myslalam, ze moze Wy mi pomozecie albo
      chociaz prostymi slowami : nie, takie zaplodnienie nie jest mozliwe-
      uspokoicie. Ale mnie wysmialyscie...
      • Gość: niczyja Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 07.09.04, 20:17
        dziewczyny wstydzcie sie!!!!, dziewczyna normalnie was zapytała a wy z takimi
        tekstami....żal mi jej, a za was mi wstyd... bardzo wstyd!!!!!
      • Gość: kalinosia Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.neostrada.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.04, 20:24
        moje dzieci nie zadadzą takiego pytania bo im wytłumacze najpierw wszystko,
        zanim zaczną się seksić, dam im stertę książek do przeczytania, adresy stron
        www! Do seksu trzeba dorosnąć!Jak możesz zaczynać zycie seksualne nie mając o
        tym bladego pojęcia?! Ja rozumiem takie pytania od dziewczyny, która jeszcze
        nie zaczęła uprawiac seksu i chce się wyedukować w tym temacie, żeby w pełni
        świadomą zacząć zycie seksualne.Takie dziewczyny szanuję! Ale nei rozumiem
        dziewczyn, które zaczynają to robić, a nei wiedzą o tym nic, i po fakcie
        zaczynają zadawac tego typu pytania! Jest takie przysłowie, że mądry człowiek
        uczy się na cudzych błędach. WIerz mi, że czasem lepiej jest najpierw pomyśłeć,
        czegos nie zrobić, niz potem miec problemy i np. spaprać sobie całe życie!Nie
        pisze tego w złej wierze, ale żeby Cie ostrzec przed popełnieniem błędów!
        Pozdrawiam
      • very_martini Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 07.09.04, 22:42
        No cóż - w kwestii mamy, bardzo mi przykro.
        Natomiast w innych kwestiach - zasada jest taka: jak masz na przykład mgliste
        pojęcie o zapłodnieniu, to się w ogóle nie zabieraj za kontakty z facetami, tym
        bardziej że wiesz, że bardzo nie chcesz ciązy. Ja rozumiem, że można czegoś nie
        wiedzieć, żadna z nas wszystkiego nie wie. Głupich pytań nie ma, to prawda,
        natomiast są pytania zwalające z nóg. Jestem dość staroświecka i nie usiadłabym
        za drążkiem pilota w samolocie, bo wiem, że nie umiem sterować taką maszyną - i
        dzięki temu nie zdarzają mi się takie sytuacje, że sama własną nierozwagą
        stwarzam sobie problem. I jak czytam takie historyjki, to wcale nie chodzi mi o
        czyjąć "głupotę", jak to byłaś uprzejma nazwać, tylko o ELEMENTARNE poczucie
        odpowiedzialności, i to nie za siebie, tylko za dziecko, na którego poczęcie
        masz spore szanse z takim zakresem wiedzy na temat seksu. Z przyjemnością
        czytałabym tu pytania typu "jak się zabezpieczyć", bo to jest konstruktywne
        pytanie, a nie "czy to ciąża", za którym kryje się zdesperowana dziewczyna,
        której już po bliższym zapoznaniu się z kolegą przypomniało się, że dzieci są
        może i słodkie, ale niekoniecznie teraz zaraz.

        16%VOL
        22%VAT

        Takie tam... Forum homeopatia
      • lidek0 Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 08.09.04, 08:12
        Poczytała sobie wszystko dokładnie i widzę jasno, ze sama nie wiesz co piszesz.
        Nie oceniam Twoje edukacji seksulanej. Ale jaka ona jest skoro nie chcesz na
        tym etapie używać testów? Każdy Ci pisze, że nie ma innej metody na tym etapie
        a Ty swoje. Skoro wiesz lepiej to po co tu piszesz?
    • kamaoka Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 08.09.04, 08:55
      co do ciazy - wydaje mi sie ze nie ma innej mozliwosci na zbadanie tego niz
      test apteczny lub z krwi
      a co do naskakiwania na ciebie - heeh, jak ja zapomnialam wziac tabletke,
      pierwszy raz od 2 lta, tzn spoznilam sie o 18h-o 6h za duzo i tez sie tu
      zapytalam czy moge byc w ciazy bo zanim sobie przypomnialam ze zapomnialamsmile
      kochal;am sie z chlopakiem, na mnie rowniez naskoczono w tonie - "glupia
      smarkula i do tego uzywa tych okropnych pigulek", pomoc znalazlam na innym
      forum, az w koncu zrobilam test i sama juz wiemsmile
      najlepiej to wyluzowac przed takimi nawiedzonymi-wszystkowiedzacymi-dojrzalymi
      kobietamismile czasem sie przydajatongue_out
      • very_martini Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 08.09.04, 11:15
        Bo jak ktoś robi głupie rzeczy, to się załapuje na takie komentarze, może nie
        od nawiedzonych-wszystkowiedzacych-dojrzalych kobiet, ale na pewno od
        rozsądnych. Słowo "głupia" jest tu nie na miejscu i dorabiacie sobie jakieś
        dziwne teorie do tego, co tu zostało napisane, tylko dlatego, że same na pewno
        wiecie, że zachowałyście się nierozsądnie.
        Kamaoka, co byś chciała, żebyśmy tu napisały? Dziewczyna dostała odpowiedź,
        potem się okazało, że i tak wie lepiej. Każdy miał tu jej napisać "Nie, nie
        jesteś w ciąży, see you later"?


        PS. Biorę tabletki - choć niekoncepcyjne - od ponad 10 lat i ani razu nie
        zdarzyło mi się zapomnieć, bo wiem, jakie są tego konsekwencje. Na pewno nieco
        mniej długofalowe niż niezaplanowane dziecko, ale mimo wszystko nie muszą być
        miłe



        16%VOL
        22%VAT

        Takie tam... Forum homeopatia
        • Gość: Gracea Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 11:33
          tak sobie to czytam i troche mam mieszane uczucia...wiekszosc z was od
          razu "naskoczyla" na dziewczyne, ktora tylko szukala odpowiedzi i odrobiny
          wsparcia itp...czy to forum jest po to by sobie nawzajem "powrzucac" pare
          niemilych slow? czy po to by sie podzielic swoja wiedza i doswiadczeniem? a
          moze to jakies wyscigi? kto bardziej uswiadomiony w sprawach seksu? itd

          nie bede tu wnikac w szczegoly...

          ponoc jednym z objawow ciazy jest czestsze niz zwykle oddawanie moczu (tylko
          nie wiem czy sprawdza sie to juz po 11 dniach - nie wiem bo sama nie bylam
          jeszcze w ciazy)

          pozdrawiam
        • kamaoka Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 08.09.04, 15:16
          very_martini napisała:
          > PS. Biorę tabletki - choć niekoncepcyjne - od ponad 10 lat i ani razu nie
          > zdarzyło mi się zapomnieć, bo wiem, jakie są tego konsekwencje. Na pewno
          nieco
          > mniej długofalowe niż niezaplanowane dziecko, ale mimo wszystko nie muszą być
          > miłe

          o widzisz jaka ty ejstes odpowiedzialna i do tego rozsadna, niestety, takie
          smarkule jak my czasem zapominaja o tej tabletce i czujemy niepokoj, i wierz mi
          czujemy sei winne ze zapomnialysmy, nie mysl ze to tak lekko przechdozi,
          a forum szczegolnie te jest po to zeby uzyskac sprawdzone - bo przez inne
          kobiety, czasem lekarzy, informacje, gdy np. nie ma sie dostepu do tego typu
          madrych rzeczy u siebie w miescie, i po to tez zeby sie wzajemnie pocieszyc a
          nie naskakiwac
          pozdrawiam
          • very_martini Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 09.09.04, 14:20
            Ano widzisz, ja mam 23 lata, więc z prostego rachunku wynika, że zaczęłam brać
            te leki w wieku 13 lat. Tak więc załapałam się na bycie smarkulą w tym okresie,
            i od 10 lat pamiętam, żeby bać te piguły bez przypominania smsem... To tylko i
            wyłącznie kwestia odruchu, bo nawet po spożyciu większej ilości alkoholu i
            marząc o tym, żeby już zasnąć, pamiętam o tych tabletkach. I to nie jest
            kwestia odpowiedzialności, tylko po prostu zdrowego rozsądku i dobrej pamięci

            16%VOL
            22%VAT

            Takie tam... Forum homeopatia
    • Gość: lilith76 Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 08.09.04, 11:44
      dlaczego jesteś taka niechętna testom i badaniom krwii. myślisz, że w aptece
      wezmą twój pesel i prześlą info do domu? teraz zapewne test dałby już w 100%
      wiarygodny wynik. 12 złotych, 3 minuty czekania i masz spokój.
      • Gość: lilith76 Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 08.09.04, 11:51
        i nie denerwuj się tak smile
        twoje pytanie zabrzmiało mnie więcej jak pytanie: "jak dostać się w 24 godziny
        do Stanów Zjednoczonych i proszę nie piszcie, że samolotem".
        z założenia wykluczyłaś jedyny pewny sposób pomocy sobie, więc jak możemy ci
        pomóc? ludowymi przesądami, oznakami, które są tak indywidualne, że aż trudne
        do wychwycenia?
    • oxygen100 Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 08.09.04, 21:33
      co prawad to bylo dawno, ale pamietam ze przy pierwszych kontaktach
      seksualnych, tez spoznial mi sie okres. moze to efekt silnego stresu przed
      niechciana ciaza?? Ale ty sie nie bzykalas wiec luz.. ale stres moze zrobic
      swoje
    • Gość: ego Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.zgora.dialog.net.pl 08.09.04, 22:25
      czy test wykonany 10 dni po terminie miesiączki, ale zrobiony popołudniu jest
      wiarygodny?

      z góry dziękuję za odpowiedzi.
      • Gość: lilith76 Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 09.09.04, 13:43
        moim zdaniem jest wiarygodny.
    • kariba Re: Jak rozpoznać ciążę po ok.11 dnia od zaplodni 09.09.04, 10:51
      Oj dawno tu nie zaglądałam a szkoda. Uśmiałam się choć zawsze staram się być
      tolerancyjną osobą i wychodzę z założenia że na głupie pytania nie odpowiadam
      to dziś odpowiem.Wprawny ginekolog tak wczesną ciąże może wykryć wpatrując się
      głęboko w oczy potencjalnej mamiewink) Tak na serio to testy i badanie krwi jest
      jedynym sposobem na dowiedzenie się czy jest się w ciąży czy nie. Nie wiem
      jakiej odpowiedzi oczekujesz ale czekam na więcej takich pytań bo się strasznie
      uśmiałam. Może pani Monika jak to przeczyta to wróci?pozdrawiam kariba
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka