IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.04, 19:23
Witam wszystkich. Ostatnio mam problemy z okresem, a raczej z jego brakiem.
Nie jestem w ciąży, ponieważ zrobiłam sobie test (oczywiście 100% pewności
nie mam, wiadomo jak to testy). Lekarka przepisała mi tabletki-"Luteina". Mam
je brać 2 razy dziennie przez 10 dni. Opakowanie zawiera 30 tabl. czy lekarka
mogła pomyliś się przy wypisywaniu recepty? A drugie- ważniejsze pytanie: Czy
po tych tabl miesiączka się pojawi? Pytam, bo nie znam się a lekarka jest
bardzo niemiła i czasem aż boję się o cokolwiek zapytać. Ale zamierzam
zmienić ją jak najszybciej.
Byłabym wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • urbanchaos Re: Luteina 19.10.04, 19:26
      po luteinie różnie bywa ja dostawałam okres raz w trakcie brania ok 3-5 dnia,a
      raz jak 10 dni upłynęło z luteiną nadal okresu nie było przychodził po tygodniu
      Luteina jest synt.progesteronem,a jego spadek w organizmie powoduje krwawienie
    • Gość: dziewczynka Re: Luteina IP: 80.51.180.* 19.10.04, 19:29
      lekarka nie pomysliła się ... zaleciła ci po prostu branie 2 razy dziennie
      Luteiny na wywołanie okresu , ja swego czasu brałam 3 razy dziennie też na
      wywołanie ... a masz to brać dopochwowo czy pod język ?? jak pod język to
      wspolczuje ... (ohyda i nie chce sie jeszcze rozpuszczac szybko) miesiączka
      powinna się pojawić (z tego co mi lekarka powiedizała do 7 dni po wzięciu
      ostatniej tabletki) a jak się nie pojawi po tych 7 dniach to miałam wrócić
      spowrotem ... nie wiem czy ja miałam takie szczęście ale u mnie okres pojawił
      sie po 2 tabletkach wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka