Gość: Mims
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
19.10.04, 19:23
Witam wszystkich. Ostatnio mam problemy z okresem, a raczej z jego brakiem.
Nie jestem w ciąży, ponieważ zrobiłam sobie test (oczywiście 100% pewności
nie mam, wiadomo jak to testy). Lekarka przepisała mi tabletki-"Luteina". Mam
je brać 2 razy dziennie przez 10 dni. Opakowanie zawiera 30 tabl. czy lekarka
mogła pomyliś się przy wypisywaniu recepty? A drugie- ważniejsze pytanie: Czy
po tych tabl miesiączka się pojawi? Pytam, bo nie znam się a lekarka jest
bardzo niemiła i czasem aż boję się o cokolwiek zapytać. Ale zamierzam
zmienić ją jak najszybciej.
Byłabym wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam