Gość: Lania
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
12.11.04, 11:10
Witam serdecznie,jakiś czas temu szukałam czegoś na bardzo ,w moim wypadku
,uciążliwy zespół napięcia przedmiesiączkowego-znalazłam tu na forum
informacje o ziołowym leku Castagnus.Przy najbliższej okazji zakupiłam ów
specyfik,zażywam go mniej więcej od 20 dni i muszę powiedzieć,że na prawdę są
efekty.Oto konkrety: 1)najszybciej zuważalna poprawa to całkowite zniknięcie
bolesności piersi - już w kilka dni po stosowaniu,2)nerwowe,emocjonalne i
fizyczne napięcie przed okresem trwało tym razem dosłownie jeden dzien,3)dużo
lepszy sen-bezsenne noce może dwie,trzy i to tylko częściowo
bezsenne,wcześniej-tragedia-prawie cały tydzień przed okresem fatalny sen.
Nie zauważyłam natomiast poprawy jeżeli chodzi o ból głowy,ale poczekam do
kolejnego okresu-na opakowaniu jest bowiem napisane,że lek należy przyjmowac
przez 90 dni,dawkowanie zależy od wagi ciała.Tak więc zamierzam kontynuować
stosowanie i polecam,jeżeli ktoś cierpi na podobne jak ja dolegliwości.
Pozdrawiam serdecznie