IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 11:10
Witam serdecznie,jakiś czas temu szukałam czegoś na bardzo ,w moim wypadku
,uciążliwy zespół napięcia przedmiesiączkowego-znalazłam tu na forum
informacje o ziołowym leku Castagnus.Przy najbliższej okazji zakupiłam ów
specyfik,zażywam go mniej więcej od 20 dni i muszę powiedzieć,że na prawdę są
efekty.Oto konkrety: 1)najszybciej zuważalna poprawa to całkowite zniknięcie
bolesności piersi - już w kilka dni po stosowaniu,2)nerwowe,emocjonalne i
fizyczne napięcie przed okresem trwało tym razem dosłownie jeden dzien,3)dużo
lepszy sen-bezsenne noce może dwie,trzy i to tylko częściowo
bezsenne,wcześniej-tragedia-prawie cały tydzień przed okresem fatalny sen.
Nie zauważyłam natomiast poprawy jeżeli chodzi o ból głowy,ale poczekam do
kolejnego okresu-na opakowaniu jest bowiem napisane,że lek należy przyjmowac
przez 90 dni,dawkowanie zależy od wagi ciała.Tak więc zamierzam kontynuować
stosowanie i polecam,jeżeli ktoś cierpi na podobne jak ja dolegliwości.
Pozdrawiam serdecznie
Obserwuj wątek
    • very_martini Re: Castagnus 12.11.04, 11:38
      A ja na forum bezpłodność czytałam właśnie post od chłopaka dziewczyny (sorry za
      ekwilibrystykę językową), która dzięki Castagnusowi zaszła w ciążę bez
      faszerowania się hormonami (chociaż było to w planie)
      Świetnie, że już są efekty, 20 dni w przypadku leku ziołowego to naprawdę
      niewiele. Powodzenia w dlaszej kuracji!

      16%VOL
      22%VAT

      Takie tam... Forumhomeopatia
      • Gość: ika Re: Castagnus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 11:47
        A ja po zażyciu Leku Castagnus dostałam trzęsawki,przepraszamże tak to nazywam
        ale inaczej nie potrafię, i straszne zawroty głowy.Widocznie muszę być uczulona
        na jakiś składnik.W każdym razie przestrzegam!
      • Gość: Lania Re: Castagnus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 14:12
        Hm, z tą ciązą to mnie zaskoczyłaś-wniosek z tego taki,że preparaty ziołowe
        generalnie regulują pewne mechanizmy w naszych organizmach być może nawet lepiej
        niż środki farmakologiczne,pomogło pewnie wyregulowanie cyklu miesiączkowego i
        stąd ta "przyjemna niespodzianka".Dzięki!Pozdrawiam
        • rahandia Re: Castagnus 14.11.04, 12:54
          ja castagnus jem do kuraccji z bromergonem a to wszystko aby obnizyc prolaktyne jak na razie po 2 miesiacach efektu nie widze ale nadal mam nadzieje ze cos sie ruszy pozdrawiam
    • Gość: Aaa Re: Castagnus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 10:07
      ja również przestrzegam przed tym spaecyfikiem. U mnie wywował zawroty głowy,
      nudności a dolegliwości przedmiesiączkowe jak były, tak są.
      • Gość: Lania Re: Castagnus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 14:03
        Widocznie nie był to specyfik odpowiednio i precyzyjnie dobrany do przyczyny
        Twoich dolegliwości,a jak wiadomo powinno się leczyć przyczynę a nie
        skutek(objaw).Chociaż ja sama muszę się przyznać,że na Castagnus natrafiłam dość
        przypadkowo na forum i zaryzykowałam,bez żadnych konsultacji z lekarzem,bo nie
        lubię. Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z ZNPM.
        • grrrrw Re: Castagnus 15.11.04, 16:21
          U mnie się sprawdził, bole i zawroty głowy mineły, także minęły dolegliwosci
          przedmiesiaczkowe, ból sutków.
          • crazy_rita Re: Castagnus 16.11.04, 13:18
            ja bralam zgodnie z sugestia w ulotce przez 3 miesiace - w tym czasie bylo
            super, bo zniknely wszystkie przykre PMS-owe dolegliwosci, ale po zakonczeniu
            kuracji wszystko wrocilo. czy zatem powinnam go brac non stop, czy dac sobie
            spokoj??
            • Gość: Lania Re: Castagnus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.04, 10:10
              To mnie troszkę zaniepokoiłaś,ja jestem pod koniec pierwszego opakowania i
              myślałam,że dobroczynne skutki Castagnusa pozostaną na trochę dłużej.Może ktoś
              jeszcze napisze,jak to było po zakończeniu kuracji,czy PMS-y wróciły?
    • crazy_rita Re: Castagnus 19.11.04, 08:45
      up
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka