Dodaj do ulubionych

PCO a Temp, Nowa prosi o pomoc!!!!

01.04.05, 14:59
Czesc
Wczoraj dowiedzialam sie ze mam podejzenie o pco dzis caly dzien studiuje
internet zeby jak najwiecej sie dowiedziec , musze przyznac ze jestem
przerazona :( Mam do was kilka pytan, prosze odpowiedzcie!!!
Po pierwsze przestudiwalam www.mamo-tato.pl/article_sect.php?s_id=5
wykresy ktore sa na powyzszej stronie (owulacyjne i z pco) i moje naleza do
typowych owulacyjnych (temp sie zmienia itd) ale moj doktor po usg powiedzial
ze nie mam owulacji :(( jak to jest mozliwe z ta temp, sluzem bedocym
prawidlowym i nawet kluciew w terminie owul??????)
czy ktos mial taki przypadek?
Czy majac 27 lat to nie za pozno na leczenie??? :(
dzieki
Obserwuj wątek
      • iwtryf Re: PCO a Temp, Nowa prosi o pomoc!!!! 02.04.05, 00:14
        nie martw sie, na owulacji świat sie nie konczy, invicta ma racje, trzeba sie
        oswoic, a kluczem do tego jest wiedza, ktora zapewne osiagniesz m. in.
        studiujac to forum ;-) przekonasz sie, ze jest nas mnostwo, ze przezywamy
        podobne rozterki i ze nie jestes sama ;-)*

buziaki, trzymaj sie

p.s. co do metody tempperaturowej, to ja bym na niej nie polegala, bo kojarzy
        mi sie niemalze z XIX wiekiem... (skoro jest tak zawodna jako metoda
        zapobiegania ciazy to dlaczego ma sluzyc jako wyznacznik w druga strone?)
          • iwtryf Re: PCO a Temp, Nowa prosi o pomoc!!!! 10.04.05, 22:06
            wiesz co kiedys rozmawialam z pewnym nawiedzonym doktorkiem i on wlasnie
            probowal mnie namowic na to, natomiast dopiero potem powiedzial mi (i
            wyczytalam to rowniez), ze akurat wszystkie metody naturalne sa mniej wiecej
            pewne dopiero wtedy kiedy sa polaczone ze soba, wiec nie dziwie sie ze nikt nie
            patrzyl na twoja temperature, bo to jest tylko wycinek ciebie, jakby przy
            przeziebieniu leczyli cie tylko na katar, do czego zmierzam - przez ten czas
            moglas byc choc lekko przeziebiona i przez to wzrosla Ci rowniez i tam
            temperatura, wiec to nie sa miarodajne wyniki, wiec nie pisz fachowcy w
            cudzysłowiu tylko dlatego, ze jestes rozczarowana, ze nie docenili tego, ze
            musialas wstawac codziennie 10 minut wczesniej by "wkladac sobie termometr"
              • annalalik Mam podobnie!!!! 13.04.05, 12:26
                NO WŁAŚNIE - bo ja tez mam podobnie. Zdecydowany wzrost tempki, śluz płodny,
                testy owu pozytywne - piękne LH przed owulacją (23,13) ale lekarz twierdza ze
                owu nie ma (bez monitoringu!!!). Jeśli mam tylko hiperprolaktynemie (stąd niski
                poziom progesteronu 0,3 po owu) i pęcherzyki rosną ale nie pękają to czy
                zalecając mi Clo nie zrobią mi tylko krzywdy????
                Dodatkowo lekarz stwierdza podczas USG endometrium linijne 8mm w moim 22 dc
                kiedy już biorę od 6 dni duphaston! Mówi że też nie ma pęcherzyka dominującego i
                to problem. ALE JAK MOZE BYC PECHERZYK DOMINUJACY SKORO OWU MOGLA BYC OK 12
                DC??? Czy to możliwe??
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka