Dodaj do ulubionych

dr.Polak Wrocław

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 18:06
Napiszcie proszę co sądzicie o dr. Polaku z Wrocławia
Obserwuj wątek
    • Gość: ala Re: dr.Polak Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 16:23
      a może choć jedna opinia
      • Gość: JAGODA Re: dr.Polak Wrocław IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.01.05, 21:50
        TO ZALEŻY CO CHCESZ WIEDZIEĆ?DLA MNIE TO NAPRAWDĘ CUDOTWÓRCA (CIĄŻA W WYNIKU
        IVF), KOMPETENTNY, OGROMNA WIEDZA, SUMIENNOŚĆ,ODDANIE,POCZUCIE HUMORU,
        UPRZEJMOŚĆ I ŻYCZLIWOŚĆ.gORĄCO POLECAM!
        • Gość: ala Re: dr.Polak Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 16:51
          a jak do niego trafić prywatnie -prosze napisz
          • tekla12 Re: dr.Polak Wrocław 04.01.05, 20:13
            Zajrzyj na jego stronkę www.polak.med.pl

          • Gość: jagoda Re: dr.Polak Wrocław IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.01.05, 20:46
            przpraszam,że odpisuję tak na raty, ale praca....www.polak.med.pl.jak masz
            jakieś pytania to chętnie pomogę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka