Gość: ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 18:06 Napiszcie proszę co sądzicie o dr. Polaku z Wrocławia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ala Re: dr.Polak Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 16:23 a może choć jedna opinia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JAGODA Re: dr.Polak Wrocław IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.01.05, 21:50 TO ZALEŻY CO CHCESZ WIEDZIEĆ?DLA MNIE TO NAPRAWDĘ CUDOTWÓRCA (CIĄŻA W WYNIKU IVF), KOMPETENTNY, OGROMNA WIEDZA, SUMIENNOŚĆ,ODDANIE,POCZUCIE HUMORU, UPRZEJMOŚĆ I ŻYCZLIWOŚĆ.gORĄCO POLECAM! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: dr.Polak Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 16:51 a jak do niego trafić prywatnie -prosze napisz Odpowiedz Link Zgłoś
tekla12 Re: dr.Polak Wrocław 04.01.05, 20:13 Zajrzyj na jego stronkę www.polak.med.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jagoda Re: dr.Polak Wrocław IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.01.05, 20:46 przpraszam,że odpisuję tak na raty, ale praca....www.polak.med.pl.jak masz jakieś pytania to chętnie pomogę. Odpowiedz Link Zgłoś