Dodaj do ulubionych

Budzenie się w nocy

IP: *.p-s-inter.net 01.02.05, 22:48
Pomóżcie, bo się męczę ! Od pewnego czasu nie mogę spokojnie przespać całej
nocy. Wieczorem jak zwykle trochę poczytam i padam. Śpie bardzo mocno, ale po
ok. 2-3 h się budzę, poprzewracam, zasnę i znowu się budzę za godzinę. I tak
do rana powtarza się to kilka razy. Po przebudzeniu w nocy czasami zdarza
sie , że nie mogę zasnąć, przekładam się tak z boku na bok, w końcu sen
przyjdzie, ale to czekanie męczy. Rano jestem rozbita i ziewająca. Czy znacie
jakieś metody naturalne, ktore mi wrócą spokojny, mocny sen ? Dodam, że kładę
się rozluźniona, w nocy raczej mam spokój, w pokoju chłodno. Co mam robić,
żeby w nocy szybko zasnąć i spać do rana? Help...
Obserwuj wątek
    • naise Re: Budzenie się w nocy 02.02.05, 00:41
      Może spróbuj aromaterapii, jakieś olejki może melisa albo lawenda, lub po prostu
      takie które Cię udpokajają. Ja też często się budziłam i nie mogłam spać, ale
      zmusiłam się kilka dni do wstawanie bardzo wcześnie rano i teraz chcąc nie chcąc
      kladę się wcześniej (a potrafiłam siedzieć do 3-4 rano).Poza tym staram się nie
      jeść po 20stej, ewentualnie piję wodę lub herbatkę. Jak zupełnie nie mogę zasnąć
      biorę Persen alno Nervendragges rathiopharm (chyba tak się pisze). Dodatkowo
      staram się regularnie pić melisę.
      • Gość: eps Re: Budzenie się w nocy IP: *.piotrkow.pilicka.pl 02.02.05, 07:25
        miałam to samo. w końcu doszło do tego że noc była nieprzespana porządnie bo
        kładłam się z nastawieniem że napewno się nie wyśpię.
        W końcu wytłumaczyłam sobie że nawet jak nie pośpię to na drug dzień uda się
        napewno. poszłam wieczorem z pse na spacer i jak wróciłam zmarznięta to usnełam
        i spałam jak niemowle.

pozdrawiam
    • tessg Re: Budzenie się w nocy 03.02.05, 02:42
      Gość portalu: Sara napisał(a):

> Pomóżcie, bo się męczę ! Od pewnego czasu nie mogę spokojnie przespać całej
      > nocy. Wieczorem jak zwykle trochę poczytam i padam. Śpie bardzo mocno, ale po
      > ok. 2-3 h się budzę, poprzewracam, zasnę i znowu się budzę za godzinę. I tak
      > do rana powtarza się to kilka razy. Po przebudzeniu w nocy czasami zdarza
      > sie , że nie mogę zasnąć, przekładam się tak z boku na bok, w końcu sen
      > przyjdzie, ale to czekanie męczy. Rano jestem rozbita i ziewająca. Czy znacie
      > jakieś metody naturalne, ktore mi wrócą spokojny, mocny sen ? Dodam, że kładę
      > się rozluźniona, w nocy raczej mam spokój, w pokoju chłodno. Co mam robić,
      > żeby w nocy szybko zasnąć i spać do rana? Help...
      Witaj. Bardzo dobre granulki/50 szt 13 zł/naturalne VALDISPERT bez
      recepty.Zdrowego snu.Pozdrawiam
      • mandi.ole Re: Budzenie się w nocy 03.02.05, 08:04
        ja mam podobne problemy, z tym, że u mnie jest to związane ze stanami
        depresyjnymi, nie muszę dodoawać, że mam w zanadrzu zawsze coś na sen, ale nie
        polecam wspomagać się farmakologicznie, jeśłi nie musisz, wtedy to nie sen, a
        uśpienie- człowiek budzi się bardziej zmęczony, niż wieczorem.
        spróbuj może wieczorem pospacerowac, poćwiczyć- jeśli bedziesz zmęczona, może
        łatwiej przespisz noc. no i znane sposoby typu melisa- nie zaszkodzą, a pomóc
        mogą. wycisz się wieczorem, żadnych szalonych filmów, muzyki, to nastraja od
        razu do działania, aTy masz spać.
        Pozdr. napisz, czy sobie poradziłaś, bo może też skrzystam, jak bede chciała
        odstawić leki smile
      • a_to_ja1 Chyba to nie jest depresja... 05.02.05, 23:20
        Depresja to chyba stan całego organizmu, nie tylko budzenie się w nocy. Te
        objawy może wynikają ze stressu w ciągu dnia. Ja mam takie stany, kiedy
        uporczywie o czymś myślę i budzę się w nocy i znowu myślę. Wiem, że dobrze jest
        skierowac myśli na jakieś przyjemne wspomnienia, wywołać pozytywne obrazy,
        tylko nie zawsze jest to takie proste...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka