Dodaj do ulubionych

żołądek

IP: *.dsl.bater.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.05, 17:32
czy ktos moze polecić cos na ból żołądka?tylko nie lekarza bo kaze mi iść na
to głupie badanie a ja w zyciu na nie nie pójdę bo nie przełknę żadnej rurki
czy co to tam jest!prawie cały czas mnie boli i nie wiem od czego?wcześniej
nie miałam żadnych problemów.
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: żołądek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.05, 19:52
      Ja tez mam problemy z żołądkiem(dokładnie nadkwasota) i wcale nie miałam gastroskopii,tylko USG jamy brzusznej.Idź do lekarza rodzinnego niech Ci porobi badania i w razie czego skieruje do gastrologa(to tez niekoniecznie wiąże sie z gastroskopią).A na bóle brzucha działa Nos-Pa
        • Gość: ja Re: żołądek IP: *.softlab.gda.pl / *.softlab.gda.pl 10.04.05, 23:33
          ja mam podobnie, byłam u rodzinnego tydzień temu, dał tabletki i skierowanie na
          badanie krwi. A też myślałam, że od razu będzie gastra. na razie co prawda nie
          rozmawialiśmy o tym co to jest itd.,ale dla mnie fakt nie wspominania o rurze
          był super optymistyczny. nospa na moje bóle nie dawała nic - teraz łykam ten
          propazol chyba (nie mam opakowania pod ręką) i ten brak bólu odczytuję już nie
          jako ulgę, ale wręcz przyjemność. tak mnie bolało...
    • dalija26 Re: żołądek 11.04.05, 10:56
      Gastroskopie zniosłapom bardzo ciężko i drugi raz nie pójde(chyba ze z
      narkoza).Proponuję najpierw kupić HELICOTEST(ok.30 zl,na slinke jest albo
      naklowasz palec-nie wiem), ponieważ większość problemów z żołądkiem (również
      wrzody) powoduje bakteria helicobacter pylori.Ja gdy boli biorę ranigast i piję
      czerwoną herbatkę.unikam jak ognia:rzeczy tłustych,serków brie,pączków,chrzanu i
      wielu innych bo wiem,ze po skonsumowaniu minie kilka minut i zacznie bardzo
      boleć (czasem kilka godzin,a czasem jak podrażnie- kilka dni).acha no i
      gastrosk.u mnie nic nie wykazała,poza drobnym podrażnieniem przy wejsciu do
      XII-tnicy. zastosuj lagodna diete (bez ciemnego pieczywa!!,raczej tylko
      pszenne), pij melise (na nerwy), czerwoną herbatkę (ukoi brzuszek) i zrób test.
      pozdrawiam smile bedzie dobrze!!
    • okonek1 Re: żołądek 04.09.20, 08:19
      objawy u Ciebie sugerują, że jest stan zapalny nadal się u ciebie utrzymuje, niestety zapalenie żoładka/dwunastnicy leczy się bardzo długo sad warto również zastosować dietę lekkostrawną (taką jak przy wrzodach) unikać smażonego, pieczonego, alkoholu, fajek, napoi gazowanych, pić dużo wody mineralnej niegazowanej
      wspomagająco w takich stanach działa wywar z siemienia lnianego, z herbat można konopną ma działąnie przeciwzaplne a na większe probemy bólowe jak i w regulacji stresu wprowadzić olejki CBD ja stosouję 5 % decarboxyled w zielono białym opakowaniu i ten mi wystarcza odsyłam do strony gdzie można kupić te produkty www konopiafarmacja pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka