hej dziewczyny!!
chcialabym sie dowiedziec czy testy HCG moga sie mylic?
pytam sie poniewaz mam metlik w glowie.
okres spoznia mi sie 30 dni.bylam u ginia i pani ginekolog stwierdzila ze
jestem w ciazy, a test wykryl HCG ze nie

Mam objawy ciazy,wymiotuje,oslabienie,czeste oddawanie moczu itd.
jak myslicie co to?
ps.juz nie wiem co mam myslec

smutno mi
AGATA