Dodaj do ulubionych

POMOCY !!!

04.04.05, 16:12
hej dziewczyny!!

chcialabym sie dowiedziec czy testy HCG moga sie mylic?
pytam sie poniewaz mam metlik w glowie.

okres spoznia mi sie 30 dni.bylam u ginia i pani ginekolog stwierdzila ze
jestem w ciazy, a test wykryl HCG ze nie sad
Mam objawy ciazy,wymiotuje,oslabienie,czeste oddawanie moczu itd.

jak myslicie co to?

ps.juz nie wiem co mam myslec sad smutno mi

AGATA

Obserwuj wątek
    • invicta1 Re: POMOCY !!! 04.04.05, 16:15
      z krwi czy sikany?
      ale po miesiącu spóżnienia gin może już wykryć ciążę
    • to_jaaa Re: POMOCY !!! 04.04.05, 16:17
      A chcesz, żeby sie mylił, czy nie?
      Mozesz zrobić test jeszcze raz.
    • joisana Re: POMOCY !!! 04.04.05, 16:18
      Robiłaś betaHCG z krwi, nawet jeśli to powtórz w innym laboratorium? Zdaża się,
      bardzo, bardzo rzadko, że mimo prawidłowo rozwijającej się ciąży test z krwi
      nie wychodzi dodatni, ale mój lekarz tylko raz w swojej karierze to widział, a
      to naukowiec z długim stażem.
      • wanesa83 Re: POMOCY !!! 04.04.05, 16:33
        dziekuje za szybkie odpowiedzi jestescie kochane!!!

        moze wam sie wydam jakas idiotka , ale nie wiem za bardzo czy ten test
        wykonywali w laboratirum z krwia czy z moczu.
        Poniewaz oddawalam mocz i pobierali mi krew tego samego dniasad

        ps.bardzo pragniemy z mezem tego dzidziusia, bo juz sie od roku staramy!!!

        pozdrawiam was wszystkich cieplutko

        AGATA
    • poziomka8 Re: POMOCY !!! 04.04.05, 16:30
      i jeśli ktoś ci powie,że wynik testu nie może być fałszywy
      to co?
      objawy ciąży znikną?
      okres wróci,a pani doktor przyzna się do błędu?
      powtórz test ale lekarz po takim czasie raczej jest w stanie wykryć już ciążę
      • wanesa83 Re: POMOCY !!! 04.04.05, 16:35
        Pani doktor powiedziala, ze to jest napewno ciaza.
        bo moja macica na ta wskazuje.
        przepisala mi mnostwo witamin jakie biora kobiety w ciazy i zalozyla kartotee
        ciazowa!

        nie wiem co myslec sad
        • poziomka8 Re: POMOCY !!! 04.04.05, 16:36
          no to mogę ci tylko z wielkim uśmiechem POGRATULOWAĆ wink)))
        • invicta1 Re: POMOCY !!! 04.04.05, 16:40
          oj Wanesa kobieto! ciesz się i jużsmile
          • wanesa83 Re: POMOCY !!! 04.04.05, 16:47
            dzieki smile

            oby naprawde bylo co gratulowac!!!

            wlasnie sie dowiedzialam, ze moja siorka zapisala mnie na dzisiaj do innego
            ginia, bo powiedziala ze juz na mnie nie umi patrzec!!!bo jestem taka smutna!!!

            ciekawe co ta ginka mi odpowie!!

            ps.dam znac po wizycie!!!
            jeszcze raz wam dziekuje!!!
        • joaskakowalska Re: POMOCY !!! 05.04.05, 13:47
          Nic tylko gratulować!!!
          Myślę, że gdyby lekarz nie był pewien ciąży - nie zakładałby karty!
          Mnie też mój ginekolog powiedział kiedyś, że testy czasem kłamią...
    • wanesa83 Re: POMOCY !!! 05.04.05, 12:43
      hej dziewczyny to znou ja, sorki ze wam znowu marudze!!!

      Bylam wczoraj u innego ginekologa , ktory stwierdzil cytuje
      "Ze jest Pani jak byk w ciazy ", nastepnie robil mi badanie USG dopochwowe i
      stwierdzil, ze jeszcze nie widac dzidzika!
      powiedzial ze mam zrobic test ciazowy , no i go zrobilam wynik wyszedl
      negatywny sad

      Nie wiem co myslec. co to moze byc?

      pozdrawiam
      • lilith76 Re: POMOCY !!! 05.04.05, 13:41
        na tym forum była kiedyś opowieść o kobiecie, której do drugiego miesiąca test
        pokazywał wynik negatywny, a dzieciakowi już nawet chyba serce biło. może
        jesteś tym drobny procentem kobiet, u których mimo ciąży testy dają błędny
        wynik.
        dopytaj się jeszcze gina czy to aby nie ciąża pozamaciczna, czy zarodek dobrze
        się usadowił.
        GRATULACJE!!!
        • lilith76 Re: POMOCY !!! 05.04.05, 13:52
          chodzi mi o to, że na tym etapie ciąży (5-7 tydzień) na usg powino być już coś
          widać. na jakiej podstawie oni wykazali ciążę - macicy, szyjki macicy?
          a przy ciąży pozamacicznej beta hcg bywa niskie albo nie rośnie.
          • wanesa83 Re: POMOCY !!! 05.04.05, 14:11
            dzieki za odpowiedzi smile
            troche podnioslyscie mnie na duchu.

            Ginie stwierdzily ze jestem w ciazy na podstawie macicy, szyjki macicy.
            dziewczyny ja juz nie wiem co mam mylsec, chyba oglupieje!!!

            nastepna wizyte mam 18 kwietnia, ciekawe co mi wtedyedy ginia powie.
            ps.a co do ciazy pozamacicznej powiedziala mi ze nic nie wskazuje, ze to by
            mogla to byc.kurcze jestem cala glupia z tej calej sytuacji!


            jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi jestescie kochane!!!pozdrawiam i zycze duzo
            zdrowia
            • joaskakowalska Re: POMOCY !!! 05.04.05, 14:15
              W moim przypadku lekarz stwierdził ciążę na podstawie macicy i szyjki macicy
              właśnie w ok. 6 tygodniu i naprawdę byłam w ciąży, czego dowodem jest mój 4,5
              letni synek!
              Ciesz się! smile)))
              • wanesa83 Re: POMOCY !!! 05.04.05, 14:18
                oj Joaskakowalska jestes kochana!!!

                GRATULUJE SYNECZKA!!!!napewno jest tak kcohany jak ty!!!
                bardzo bym chciala,zeby te 2 ginie sie nie mylily!!!

                serecznie pozdrawiam i duzo zdrowka dla ciebie i twojego synka pa
                • joaskakowalska Re: POMOCY !!! 05.04.05, 14:20
                  Sądzę, że się nie mylą.
                  Jeszcze raz gratuluję i cieszę się razem z Tobą smile
                  • wanesa83 Re: POMOCY !!! 05.04.05, 14:23
                    dzieki smile

                    mam nadzieje, ze sie nie myla!!!
                    dam znac po wizycie,albo wczesniej jak dostane okres.

                    pozdrawiam pa
                • lilith76 Re: POMOCY !!! 05.04.05, 14:23
                  wanessa, przenieś sie jeszcze na forum Ciąża i Poród - tam może kobietki
                  napiszą coś więcej.
                  • wanesa83 Re: POMOCY !!! 05.04.05, 14:24
                    ok zrobie tak smile

                    dzieki!!!

                    napawde kochane jestescie!!!

                    pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka