IP: *.kom / *.kom-net.pl 07.04.05, 18:45
czy to własciwe? ile czasu mi zostało? jaki powinien być prawidłowy wynik
rozmazu (obraz krwinek białych)?????
Obserwuj wątek
    • Gość: aga Re: OB- 24 IP: *.dolsat.pl 07.04.05, 21:26
      hehe... dobre. ja mam OB 60 - 70 i lekarze rozłożyli ręce. podobno jestem
      odstępstwem od normy. moja norma to 60 i tyle. na wysokość OB ma wpływ bardzo
      wiele czynników. z reguły podwyższone świadczy o jakimś procesie zapalnym (
      może być to nawet stan zapalny zęba ). zrób dokładną diagnostykę, powtórz
      badania i nie panikuj, dobrze będzie :-]
      powodzenia życzę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka