Gość: mandi.ole IP: *.kom / *.kom-net.pl 07.04.05, 18:45 czy to własciwe? ile czasu mi zostało? jaki powinien być prawidłowy wynik rozmazu (obraz krwinek białych)????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aga Re: OB- 24 IP: *.dolsat.pl 07.04.05, 21:26 hehe... dobre. ja mam OB 60 - 70 i lekarze rozłożyli ręce. podobno jestem odstępstwem od normy. moja norma to 60 i tyle. na wysokość OB ma wpływ bardzo wiele czynników. z reguły podwyższone świadczy o jakimś procesie zapalnym ( może być to nawet stan zapalny zęba ). zrób dokładną diagnostykę, powtórz badania i nie panikuj, dobrze będzie :-] powodzenia życzę Odpowiedz Link Zgłoś