Gość: Mariola
IP: *.profiline.com.pl
21.04.05, 08:33
Otrzymałem wyniki cytologii, wszystko jest w porządku grupa I, ale zastanawia
mnie Jakość techniczna: Zadowalająca, ale brak koórek endocervix.
Wiem że endocervix to błona śluzowa szyjki macicy. Czy powinno mnie
niepokoić, że brak tych komórek. Zaznaczam,że badanie było w pierwszej fazie
cyklu.