Dodaj do ulubionych

ciąża - pytanie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 13:08
Jestem dopiero pare tygodni w ciąży i od jakiegoś czasu zauwazam dziwny śluz.
Myślę, ze nie sa to upławy, bo nic mnie nie swedzi, nie piecze...niby
wszystko jest dobrze. Tylko ten śluz mnie niepokoi, jest w postaci takich
białych grudek, ale czasami jest tez bardzo rzadki. Czy to normalne?
Obserwuj wątek
    • Gość: malinka Re: ciąża - pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 13:30
      a zapytałas lekarza?
      • Gość: ania Re: ciąża - pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 15:43
        do lekarza ide dopiero w przyszłym tygodniu i pomyslalam, ze tutaj szybciej
        dostane odpowiedz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka