Gość: ania
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.07.05, 13:08
Jestem dopiero pare tygodni w ciąży i od jakiegoś czasu zauwazam dziwny śluz.
Myślę, ze nie sa to upławy, bo nic mnie nie swedzi, nie piecze...niby
wszystko jest dobrze. Tylko ten śluz mnie niepokoi, jest w postaci takich
białych grudek, ale czasami jest tez bardzo rzadki. Czy to normalne?