Dodaj do ulubionych

POMÓŻCIE

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 19:44
Miesiączkuje od trzech lat. Zawsze miałam bardzo regularny okres (ZAWSZE 6
dnia każdego miesiąca)az do momentu kiedy pewnego dnia wykąpałam się w rzece
i niespodziewanie dostałam okresu. Od tego czasu miesiączke mam bardzo
nieregularną, a do tego bardzo częstą- czasami dwa razy w miesiacu. Chyba nie
musze mówić jak bardzo jest to uciążliwe. A do tego raz boli mnie brzuch, a
przy następnej wcale. Sytuacja trwa już półtora roku i nic sie nie zmienia,
dlatego postanowiłam wybrac sie do ginekologa. Powiedzcie mi przosze co to
może być, czego mam sie spodziewać u lekarza i czy kąpiel wrzece ma coś z
tym wspólnego ??...bo ja już nic nie wiem... z gory wielkie dzięki
Obserwuj wątek
    • zlotoslanos Re: POMÓŻCIE 15.09.05, 20:15
      Najważniejsze,że dojrzałaś by po półtorarocznym chorowaniu(sic!) iść do
      lekarza.Owszem kąpiel w zimnej rzece mogła Ci pomóc zachorować.Zapalenie
      przydatków,nieleczone,zabliżnione zrosty...z tym,że co Ci jest to orzeknie
      jednak lekarz.Nie zwlekaj z wizytą takie przechodzone choroby się mszczą.
    • Gość: drżę Re: POMÓŻCIE IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.09.05, 20:26
      MAM NADZIEJĘ ŻE TO NIE ODRA!!!!!!!!!
      • Gość: obsesja Re: POMÓŻCIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 21:12
        ha ha ha ale śmieszne...no na poziomie odpowiedź uncertain
        • Gość: drżę Re: POMÓŻCIE IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.09.05, 23:17
          MOŻE CIEBIE TO SMIESZY, JA SIĘ WYKĄPAŁAM W ODRZE DWA MIESIĄCE TEMU I TERAZ
          DRŻĘ!!!!!!
    • Gość: mala mi Re: POMÓŻCIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 23:13
      już po półtora roku?
      e, poczekaj jeszcze trochę


      PS wiesz, jak jedna miesiączka zaczyna się np. 2 sierpnia, a druga 30 sierpnia,
      to mimo ze w miesiazu masz dwie miesiączki, to sa one bardzo regularne
    • Gość: gość Re: POMÓŻCIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 08:22
      Postanowiłaś się wybrać do ginekologa?
      Moim zdaniem - lecz się na nogi, bo na głowę już za późno.
      • Gość: obsesja Re: POMÓŻCIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 19:17
        wiez gdybym była człowiekiem twojego pokroju( tzw. "parapetów" ) to pewnie bym
        ci wypisala choroby na jakie ty powinnas sie leczyc..ale na szczescie nie
        jestem..uff
        • Gość: gość Re: POMÓŻCIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 19:39
          Gość portalu: obsesja napisał(a):

          wiez gdybym była człowiekiem twojego pokroju( tzw. "parapetów" )

          można prosić o tłumaczenie?
          a tak przy okazji - byłaś już u lekarza?
          • Gość: obsesja Re: POMÓŻCIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 16:03
            mam zaburzenia hormonalne...a nie żadne zapalenia...eech, ale dzieki
            • rotkaeppchen1 Re: POMÓŻCIE 01.10.05, 19:09
              A moze ta druga miesiaczka to poprostu krwawienie towarzyszace owulacji?? Skoro
              w polowie cyklu, tzn dwa tygodnie po pierszej, to najprawdopodobniej to, i nie
              jest to nic nienormalnegosmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka