Gość: obsesja
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
15.09.05, 19:44
Miesiączkuje od trzech lat. Zawsze miałam bardzo regularny okres (ZAWSZE 6
dnia każdego miesiąca)az do momentu kiedy pewnego dnia wykąpałam się w rzece
i niespodziewanie dostałam okresu. Od tego czasu miesiączke mam bardzo
nieregularną, a do tego bardzo częstą- czasami dwa razy w miesiacu. Chyba nie
musze mówić jak bardzo jest to uciążliwe. A do tego raz boli mnie brzuch, a
przy następnej wcale. Sytuacja trwa już półtora roku i nic sie nie zmienia,
dlatego postanowiłam wybrac sie do ginekologa. Powiedzcie mi przosze co to
może być, czego mam sie spodziewać u lekarza i czy kąpiel wrzece ma coś z
tym wspólnego ??...bo ja już nic nie wiem... z gory wielkie dzięki