kasera
24.09.05, 07:33
Pomozcie.....otoz od kilku lat biore tabl. antykoncepcyjne "Nowynette". W
czerwcu pojawily mi sie takie dziwne plamienia wiec poszlam do ginekologa.
Kazal mi na dwa miechy odstawic tabletki. Pod koniec sierpnia wrocilam do
nich (oczywiscie pod kontrola lekarza), ale dzis znow plamie- a jestem w
trakcie ich brania i to z pewnoscia nie jest okres.
Czy ktoras z Was to miala....co ze mna jest nie tak?
pomozcie