Dodaj do ulubionych

dziwne planienia

24.09.05, 07:33
Pomozcie.....otoz od kilku lat biore tabl. antykoncepcyjne "Nowynette". W
czerwcu pojawily mi sie takie dziwne plamienia wiec poszlam do ginekologa.
Kazal mi na dwa miechy odstawic tabletki. Pod koniec sierpnia wrocilam do
nich (oczywiscie pod kontrola lekarza), ale dzis znow plamie- a jestem w
trakcie ich brania i to z pewnoscia nie jest okres.
Czy ktoras z Was to miala....co ze mna jest nie tak?
pomozcie
Obserwuj wątek
    • anias05 Re: dziwne planienia 24.09.05, 10:40
      Wiem o czym piszesz,u mnie też jest wszystko normalnie a co dwa miechy może co
      trzy (przeważnie jak jest jajeczkowanie) pojawia sie plamienie ale to chyba nic
      strasznego.Czytałam że przy braniu hormonów to normalne no ale czeka mnie
      wizyta u lekarza i razem zadecydujemy czy zmienić tablety.Jakby powiedział coś
      niepokojącego to dam Ci znaćsmile

      POZDROWIONKA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka