Dodaj do ulubionych

zdrętwiała skóra głowy

IP: 80.72.40.* 17.11.05, 13:16
Proszę mi poradzić , co mam robic i do kogo sie zwrócić, od 4 dni mam dziwne
uczucie zdrętwiałej skóry na głowie. Zbiegło sie to z farbowaniem i uzywaniem
nowego szamponu- cytrynowego. Czy to może byc reakcja alergiczna, wczoraj
odstawiłam ten szampon i poprawy jakos nie widzę, czy mam dalej czekać, czy
isc do lekarza? Rzuciłam też 4 dni temu palenie, czy to może być z powodu
stersu i ogólnego rozbicia, poradzcie mi , bo mi to spedza sen z powiek,
dziekuje serdecznie.
Obserwuj wątek
    • Gość: mm Re: zdrętwiała skóra głowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.05, 13:34
      ja też czasem mam takie wrazenie jakby zdrętwiałych, obolałych cebulek włosowych.

z reguły jak z jakiegoś powodu nie umyję włosów wtedy keidy powinnam i
      nastepnego dnia żeby jako tako wygladały zwiążę gumką. wtedy najnormalniej w
      świecie bolą... pomaga masaż podczas drugiego mycia, pierwsze z reguły bardzo boli.
                  • Gość: olla Re: zdrętwiała skóra głowy IP: 80.72.40.* 18.11.05, 13:26
                    Dzieki za odpowiedz, byłam u lekarza i tak naprawde nic niewiem, bo kazał mi to
                    zbagatelizować( ponieważ nie ma innych objawów), twierdząc, że to jest tylko w
                    mojej głowie, a mnie to martwi. Gościu, czy mogłabyś mi jeszcze powiedzieć, czy
                    to był u ciebie jedyny objaw?
                    • Gość: Gosc Re: zdrętwiała skóra głowy IP: 195.205.3.* 18.11.05, 17:56
                      Tak mi tez powiedział kardiolog, na początku leczenia Lecze sie równiez u
                      kardiologa,przy następnej wizycie u niego objawy te nie ustapiły, doszły
                      zawroty głowy,i lekkie mdłości, skierowałmnie do neurologa tam lekarz
                      powiedział ze to moze byc od stresu,lub zwyrodnienia kregów szyjnych, jak
                      pisałam zalecił gimnastykę,i leki na dotlenienie mózgu.gdzies tam jest ucisk i
                      w zwiazku z tym niedokrwienie mózgu.teraz przyjmuje Apo_pentox, ale jest
                      minimalna poprawa. Neurolog twierdzi że moze to być równiez od serca, moze być
                      równiez od tarczycy miałam nadczynnośc która jest podobno zaleczona ( przyjełam
                      Jod 123). Za miesiąc mam wizyte u neurologa to zobacze co dalej zdecuduje. Jak
                      narazie nikt mi nie mówi ze to nerwica bo to ostatnio bardzo modne jest, i
                      pozbycie sie pacjenta aby nie dac skierowania na spcjalistyczna badania. Zycze
                      zdrówka.
                        • Gość: gosc Re: zdrętwiała skóra głowy IP: *.pl 18.11.05, 19:41
                          Neurolog podejrzewa że to moze być niedotlenienie, zdjecie górnego odcinka
                          kregosłupa, (lordoza)dlatego dał leki na dotlenienie, przyczyn tego mrowienia
                          moze być bardzo duzo! ja objawy te mam juz od dwóch lat. U mnie nie trwa to bez
                          przerwy szczególnie odczuwam w godzinach wieczornych, i trwa to około dwoch
                          godzin, czasem krócej.Znależc przyczyne jest bardzo trudno, bez
                          specjalistycznych badan, Po niedzieli wybieram sie niestety prywatnie na USG
                          tetnic szyjnych domózgowych.(80zl.)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka