Dodaj do ulubionych

Ciąża w pochwie????

    • chani-nr1 Re: Ciąża w pochwie???? 12.03.06, 18:16
      Może to nadżerka? a ew. " wymioty" to jakies jej efekty uboczne?


      Gdzie w pochwie zarodek miałby się przyczepić?? A po pierwsze - co jajeczko
      miałoby robić w pochwie?
    • m_o_k_o Re: Ciąża w pochwie???? 02.06.06, 14:06
      Boska jesteś Aniu big_grin
      siedzę i ryczę ze smiechu tongue_out
    • diabla Re: Ciąża w pochwie???? 02.06.06, 14:52
      Ciąża pochwowa jest lepsza niż łechtaczkowa.
    • agastrusia Słabo mi ! 02.06.06, 23:41

      • venus22 Re: Słabo mi ! 03.06.06, 03:16
        >> Słabo mi ! <<

        a co masz ciaze w pochwie?

        Venus
        • agastrusia Re: Nie ;) 03.06.06, 11:49
          Hi hi hi mi się to nie zdaży bo mam troche więcej świadomości niż autorka postu wink
    • kamyszkasia Re: Ciąża w pochwie???? 03.06.06, 18:24
      I ten zarodek tak sie tam trzyma ostatkiem sił, swoimi małymi rączkami... i
      błaga żeby go nie wydalić...

      Boskie

      • Gość: agusia_1988 Re: Ciąża w pochwie???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 19:09
        co jak co, ze sie nie na wsyztskim znam, ale nie slyszalam o ciazy pochwowej.o
        orgazmie tak ale o ciazy?
        • Gość: Mala Re: Ciąża w pochwie???? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.06.06, 19:49
          No tak ciaza pochwowa a orgazm to prawie to samo, wiec sie nie martwsmile)))
          • Gość: M. Re: Ciąża w pochwie???? IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 03.06.06, 20:34
            wątek jest przepiękny! a podsumowania i rady jeszcze lepsze!szczerze sie
            ubawiłam!ciekawe tylko ile pytająca ma lat-skoro sama jeszcze tego nie wie...a
            nie przerabiali materiału z tego zakresu jak dotąd...
            ciąża w pochwie-rewelacja!musze zapamiętać,hahaha!!!!!!
    • Gość: M. Re: Ciąża w pochwie???? IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 03.06.06, 20:37
      nie!!!jeszcze raz przeczytalam pytanie!no nie mogęsmile))w jajowodzie czy gdzieś
      sie ciąża rozwija,przyczepia sie zarodek do pochwy!jajo ma randke w ciemno w
      pochwie z plemnikiem!!!chyba dodam do "ulubionych" i zostawie na smutne
      deszczowe depresyjne dni!!!piękne!
    • Gość: BOZSZSZSZ.... Re: Ciąża w pochwie???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 20:52
      ja pe####le!!!!dziecko zajmij sie nauka biologii a nie sexem.zeby tylko z tego
      dziecka nie bylo bo w 6 miesiacu ciazy bedziesz myslece ze masz cos nie tak z
      jelitami a to plod cie bedzie kopal.jednak polska to ciemnogrod i zascianek....
      • kamisiunia Re: Ciąża w pochwie???? 11.06.06, 15:03
        Może nie tyle co ciemnogród, co dzieci biorące się za seks. Dziwne, że dziewczę
        w ogóle już okres ma. Pewnie to była jej pierwsza miesiączka, a jej "partner"
        jeszcze nie ma wytrysku wink
        Dośc wczesny ten okres... 3 klasa podstawówki... [skoro mówi, że tego jeszcze
        nie brali wink chociaż to pewni głupia wymówka, lub akurat na tej lekcji zabawiała
        się ze swoim menem big_grin].
        Och, kiedy to się skończy?!
        My tu wiemy o takim jednym przypadku, bo odważyła się spytać na forum, a o ilu
        takich dziewczęciach nie wiemy... sad to przerażające... Współczuję ich rodzicom...

        ...uczcijmy to minutą ciszy...

        Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka