Gość: Gosia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.06, 20:07 Kobietki prosze powiedzcie czy jesli mam wynik HCG beta <1.00 czy to moga byc poczatki ciąży?Lekarka podejrzewa 1 max 2 tydzień. Prosze o szybka odpowiedz bo zwariuje do jutra. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: :) Re: Ciąża???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.06, 20:29 zrob jutro czy pojutrze kolejny test. Jesli beta bedzie rosnac - jestes w ciazy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gocha Re: Ciąża???? IP: *.76.classcom.pl 19.04.06, 00:06 brak ciązy. proponuje zmienic lekarza Odpowiedz Link Zgłoś
dorianne.gray Re: Ciąża???? 19.04.06, 01:22 Dlaczego? Przecież 1-2 tydzień to de facto BRAK ciąży jeszcze Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka.krak Re: Ciąża???? 19.04.06, 08:36 tygonie ciazy do bety liczysz od ostatniej miesiaczki. A jesli to nie jest ok 10-14 dni po owu to po jaka cholere robic bete. Zmien lekarza, wyjatkowo durny. Zwykle normy labol. ponizej 5 beta - brak ciazy. Ja ostatnio miałam 2,58- oczywiscie ciazy brak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajko Re: Ciąża???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.06, 09:39 mam pytanie do agnieszki.krak... ile dni po zapłodnieniu robiłaś test beta hcg. Ja robiłam po 10 dniach i wyszedł negatywny, chyba już nie warto się łudzić? Tak sobie uroiłam tę ciążę że mam większość jej objawów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juma Re: Ciąża???? IP: *.acn.waw.pl 21.04.06, 14:06 absolutmie nie ciaza, pow. 10 dopiero!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka.krak Re: Ciąża???? 21.04.06, 16:12 > ile dni po zapłodnieniu robiłaś test beta hcg. po domniemanym zapłodnieniu - 13 dni po owulacji. Naprawde nie nastawiaj sie bo wynik wskazuje jednoznacznie, nie stresuje sie nowy cykl, nowa nadzieja Odpowiedz Link Zgłoś