Dodaj do ulubionych

test ciązowy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.06, 15:22
Witam,

kiedy najlepiej (po ilu dniach od współżycia)zrobić tes ciążowy?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kocio-kocio Re: test ciązowy 25.04.06, 15:37
      Było już milion razy.
      Najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki.
      Zapewnienia producentów, że 6 dni po zapłodnieniu (nie po stosunku!), to chwyt
      marketingowy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka