Gość: Bunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.06, 15:22 Witam, kiedy najlepiej (po ilu dniach od współżycia)zrobić tes ciążowy? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kocio-kocio Re: test ciązowy 25.04.06, 15:37 Było już milion razy. Najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki. Zapewnienia producentów, że 6 dni po zapłodnieniu (nie po stosunku!), to chwyt marketingowy. Odpowiedz Link Zgłoś